Нові правила перетину кордонів України - тести, самоізоляція, знижки


Друзі, з 00:00 24 березня 2021 року вступили в дію нові правила перетину кордонів України.

Відтепер усі громадяни України, хто повертається з-за кордону з будь-якої країни, мусять пройти 14-денну обсервацію/самоізоляцію шляхом встановлення в аеропорту моб.додатку "Вдома", або пройти ПЛР-тестування на Covid-19.

Звільняються від самоізоляції ті, хто вже має на руках негативний ПЛР-тест, зроблений не пізніше 72 годин до перетину кордону. Або ж ви можете після повернення пройти тестування в лабораторіях, розташованих в аеропорту "Бориспіль", або ж в інших клініках за власним вибором. При отриманні негативного результату тестування, він автоматично надходить в додаток, і ви звільняєтесь від самоізоляції.

Також від самоізоляції та здачі тесту звільняються діти до 12 років.

Усі іноземні громадяни при в'їзді в Україну, повинні мати негативний ПЛР- тест, зроблений не пізніше 72 годин до перетину державного кордону та поліс медичного страхування. За відсутності тесту - відмова у в'їзді. Застосування самоізоляції або обсервації  до іноземців не здійснюється.

Для туристів Феєрії, які перед вильотом до Марса-Аламу здавали тести в лабораторіях ДніпроЛаб, діє спеціальна знижка:

Повторна здача тесту у ДніпроЛаб після повернення - знижка 50%
До сплати: 500 грн.

Детальніше про це та іншу інформацію щодо адрес лабораторій, які працюють в суботу-неділю, вартості тестів у Борисполі та інших клініках, термінах отримання результатів, а також про категорії громадян, на яких не розповсюджуються нові вимоги, читайте тут:

Зміни у правилах перетину кордонів України: РОЗ'ЯСНЕННЯ ПРО ДОДАТКОВІ ТЕСТИ

є

Коментарі