Caldeirão Verde - прогулянка по левадах (хайкінг)

Найкращий спосіб познайомитися з природними красотами Мадейри, її гірською системою - вирушити в пішохідну прогулянку по левадах. Вузькі водні канали йдуть в обхід гір і ущелин, а іноді течуть багатокілометровими тунелями! Це і є левади! Назва походить від португальського дієслова «levar» - «переносити», «транспортувати». Ці міні-канали побудували, щоб донести воду з півночі острова в залиту сонцем південну частину, де ростуть цукрова тростина, банани і виноград.

Розпочали все це перші поселенці, які дробили скелі і прокладали тунелі в горах, укладаючи канали з легким нахилом так, щоб вода повільно рухалася до свого призначення. Загалом на острові майже 1400 кілометрів левад. Туристам вони надають ідеальну можливість познайомитися з флорою і фауною острова та гірськими принадами. Джерела, гірські річки, водоспади, панорамні види - всі природні багатства Мадейри відкриються тим, хто вирушить у таку незвичайну гірську подорож.

Будівництво левад можна порівняти зі спорудженням єгипетських пірамід. Сюди вкладено працю багатьох поколінь! Деякі маршрути проходять через реліктовий ліс, який зберігся на нашій планеті після Льодовикового періоду і нині охороняється ЮНЕСКО.

Пропонуємо неймовірний маршрут - Caldeirão Verde!

Обов'язково взути кеди, підготуватися до фізичного навантаження, адже доведеться пройти реліктовим лісом 13 кілометрів! Дуже рекомендуємо цю прогулянку!


Зверніть увагу:
- на всі екскурсії рекомендуємо підготувати зручне взуття для прогулянок по ускладненій місцевості;
- з собою мати захист від сонця, вітру, а також воду для пиття. Для водних екскурсій - речі для купання, рушники.