ПОСИЛЕННЯ ПРАВИЛ В'ЇЗДУ В УКРАЇНУ З 05.08

Друзі, нагадуємо вам, що з 5 серпня посилюються правила перетину кордону України при поверненні з будь-якої країни світу!

З 5 серпня в Україні вступили в дію нові правила перетину кордону та проходження через контрольні пункти, націлені на подальше запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19. Зміни стосуються і громадян іноземних країн, і українців.

Українці:

Громадяни України можуть безперешкодно повернутися з будь-якої країни світу, якщо мають один з документів:

- сертифікат про повний курс вакцинації від COVID-19 (Pfizer/BioNTech, Johnson & Johnson's Janssen, AstraZeneca / Vaxzevria, AstraZeneca/Covishield (India), AstraZeneca/SKBio (South Korea), Moderna / Spikevax, Sinopharm, CoronaVac (Sinovac) – це може бути міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат вакцинації;

- документ про перше щеплення з курсу вакцинації від COVID-19 – довідка 063-О, видана в установленому МОЗ порядку.

Невакциновані громадяни України від 18 років зобов’язані встановити додаток Вдома після перетину державного кордону та самоізолюватись на 10 днів у місці, вказаному під час авторизації. У вас буде можливість протягом 72 годин або залишити країну (без здачі додаткових тестів), або пройти ПЛР-тестування чи зробити експрес-тест на антиген – у разі отримання негативного результату самоізоляція не застосовується, або достроково припиняється.

Ці правила та обов'язок самоізолюватись або здати тести після повернення додому не стосуються тих громадян України, що вилетіли з країни до 04.08.21
 

Іноземці:

Іноземні громадяни віком від 12 років, як і раніше, додатково зобов'язані мати при собі страховку з покриттям ковід-випадків, а також один із трьох документів:
- негативний ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 72 години до в’їзду,
- експрес-тест, зроблений не більше ніж за 72 години до в’їзду,
- чи довідку про повну вакцинацію вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях.
 

Для всіх осіб, незалежно від громадянства, що повертаються з Індії або Росіїобов’язкова 14-денна самоізоляція без права її дострокового завершення.

Подорожуйте безпечно!

Коментарі