Умови в’їзду до Німеччини для громадян України:

З 30 січня 2022 року Україна знову належить до переліку країн підвищеного ризику.

В'їзд із метою туризму дозволено повністю вакцинованим українцям.

Громадяни України, незалежно від віку, зобов'язані пройти електронну реєстрацію до в'їзду: https://www.einreiseanmeldung.de/#/

Для вакцинованих громадян дійсними будуть вважатися лише щеплення визнаними вакцинами: BioNTech/Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Covishield, Nuvaxovid (Novavax) та Johnson & Johnson. З моменту введення останньої дози вакцини має пройти щонайменше 14 днів (день вакцинації вважається нульовим).

В'їзд дозволено також пасажирам із сертифікатом про вакцинацію проти COVID-19, що підтверджує, що вони отримали першу дозу вакцини AstraZeneca (Vaxzevria), Moderna (Spikevax), Nuvaxovid (Novavax) або Pfizer-BioNTech (Comirnaty), а також позитивний результат тесту на COVID-19 LAMP, NAAT, PCR, RT-LAMP, RT-PCR або TMA, взяті не менше ніж за 28 днів і не більше ніж за 90 днів до прибуття.

Пасажири молодше 6 років можуть в'їжджати у супроводі батьків з сертифікатом про вакцинацію проти COVID-19 (повністю вакцинований AstraZeneca (Vaxzevria), Janssen, Moderna (Spikevax), Nuvaxovid (Novavax) щонайменше 14 днів до вильоту).

! Пасажири від 6 років перетинають кордон за правилами дорослих.

Тим, хто не має довідки про вакцинацію, дозволено в'їзд по негативному тесту лише у випадку, якщо людина є громадянином, резидентом Євросоюзу або їх близьким родичем, або підпадає під винятки (наприклад, у разі подорожі, необхідної для німецького уряду, або термінової поїздки до гуманітарних цілях).

Негативний результат тесту ПЛР повинен бути взятий не раніше, ніж за 48 годин до вильоту, або експрес-тест на антиген, взятий не раніше, ніж за 48 годин до прибуття. Як правило, ви повинні залишатись на карантині протягом 10 днів після в'їзду до Німеччини. Ви можете вийти з карантину, отримавши негативний результат тесту не раніше ніж через 5 днів.

Для безвізового в'їзду до Німеччини необхідно мати чинний біометричний закордонний паспорт і оформити поліс медичного страхування на весь термін перебування в країні.

Особливості по країні

Детальніше про в'їзд у Німеччинуhttps://www.auswaertiges-amt.de/en/einreiseundaufenthalt/coronavirus#content_3

З 28 грудня в Німеччині невакциновані з однієї сім'ї можуть запросити в гості щонайбільше 2 гостей, вакциновані або одужалі від коронавірусу можуть святкувати в компанії до 10 осіб. Це не стосується дітей віком до 14 років.

Багатолюдних новорічних зборів не буде, великі масові заходи, зокрема футбольні матчі, будуть проводити без глядачів, клуби та дискотеки залишаться закритими.

У кінотеатри, театри, ресторани та магазини не першої необхідності пускатимуть лише вакцинованих або тих, хто одужав від коронавірусу.

Тип документа
Относится к стране