Категорія
Розповіді про мандри

З 1 по 24 жовтня у столиці Мадейри відбуватиметься одна з найголовніших туристичних подій року, на яку з'їжджаються десятки тисяч охочих з усього світу, -  щорічний фестиваль квітів. У цьому році він буде присвячений темі «Мадейра, сад надії» та об'єднає одразу два великих заходи - Фестиваль квітів і Фестиваль вина.

За грандіозністю, яскравістю і красою це дивовижно красиве свято не поступається різдвяним та новорічним феєрверкам Мадейри (які, до речі, внесено у Книгу рекордів Гіннеса). Традиція квіткових фестивалів остова приходить своїми корнями в 50-ті роки минулого століття. Саме тоді було прийнято рішення про проведення самого першого фестивалю. І сьогодні фестиваль - це незабутнє видовище, яке супроводжується вишуканими ароматами і смаками. Голова йде обертом від кольорів, запахів, смаків, загального емоційного настрою і навколишньої краси! 

Фестиваль квітів і вина на Мадейрі - феєрія смаків, ароматів і краси
Фестиваль квітів і вина на Мадейрі - феєрія смаків, ароматів і краси
Фестиваль квітів і вина на Мадейрі - феєрія смаків, ароматів і краси
Фестиваль квітів і вина на Мадейрі - феєрія смаків, ароматів і краси

Фестиваль квітів на Мадейрі нерозривно пов'язаний з місцевими традиціями, тож на вас чекає багато виступів фольклорних колективів та море квіткових килимів. Загалом - це одна з найзначущих щорічних подій на острові, наповнена безліччю розважальних заходів, музичними концертами та естрадними шоу.

Найпопулярніша частина цього свята - Парад фестивалю квітів. Він відкривається «Дитячим парадом», який традиційно проводиться у субботу. Але кульмінацією подій, безумовно, можна назвати «Головний парад». Його проводять у вівторок - сотні танцівників, професіоналів та любителів, у костюмах з живих квітів, у супроводі величезних платформ, прикрашеними квітами, проходять  головними вулицями Фуншала.

"Стіна надії" - 2 жовтня, субота

Вранці в суботу проходить Дитячий парад, на якому тисячі дітей, одягнених з цієї нагоди, проходять парадом до площі  Praça do Município, щоб побудувати красиву квіткову фреску з символічною назвою «Стіна надії».

Алегоричний парад - 3 жовтня, неділя

У неділю вдень вулиці в центрі міста Фуншал знову наповнені музикою, кольором та м’якими парфумами з розкішним парадом карет і платформ, які гармонійно поєднують різноманітні квіткові види з декораціями, сповненими творчості.

Алегоричний квітковий парад - один з головних моментів цієї події, що проходить з 1979 року. Цей парад підкреслюється пишністю та розкішшю декорацій, прикрашених чудовими квітами, та прекрасними костюмами, які носили сотні учасників, а діти дефілюють під звучання веселих музичних тем та тішать глядачів танцями.

А як же вино, запитаєте ви? - О, з цим теж все гаразд.

Фестиваль мадери починається в Естрейту-де-Камара-де-Лобуш: спочатку проходить збір винограду і його переробка, а потім організується традиційний тут парад. А в центрі Фуншала будуть проходити великі святкування, виставки та виступи фольклорних гуртів, на вулицях працюватимуть лотки, де можна буде скуштувати знамениту Мадейрське вино - мадеру, а також традиційну місцеву їжу. 

Фестиваль включає публічний показ процесу виготовлення вина, різні виставки, а також широку розважальну програму. Тут у вас буде прекрасна можливість спробувати різні сорти вин, які виготоляются на острові. Його можна спробувати в місцевих ресторанах і барах.

 

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment