Наявність екскурсії та актуальність інформації уточнюйте у менеджерів напрямку

Екскурсія на цілий день

Прогулянка по Гранаді з оглядом Кафедрального собору, усипальниці католицьких королів, мавританського базару.

Гранада вважається одним з найкрасивіших міст не тільки Іспанії, але і Європи. Історичні пам'ятки різних епох, гостинність місцевих жителів, характерні місцеві звичаї і традиції, а також близькість гірськолижних курортів Сьєрра-Невада роблять це місто дуже привабливим для туристів зі всього світу. Гранада також знаменита багатьма історичними пам'ятками архітектури маврської епохи, а також готичного періоду і ренесансу.

Альгамбра – вражаючий архітектурно-парковий ансамбль, який включає в себе стародавні палаци, фортеці та сади мусульманських правителів і вважається найвищим досягненням мавританських архітекторів у Західній Європі. Сьогодні Альгамбра є музеєм ісламського мистецтва і культури, який щорічно відвідують мільйони туристів з усього світу.

Альгамбра (у перекладі – червоний замок) розташований на високому пагорбі на березі річки Дарро, тож він красиво підноситься над містом. Незважаючи на те, що іспанці «попрацювали» над його образом, Альгамбра все одно залишається зразком ісламського мистецтва – з усіма своїми невеликими двориками, фонтанами, проходами.


 

У вартість входить: транспорт, місцевий ліцензований гід.
Додатково оплачується: вхідні квитки в музеї
Екскурсії проводяться від 15 осіб.