Загранпаспорт

Термін дії Вашого закордонного паспорта має бути не меншим 6 місяців з моменту повернення в Україну.

Дозвіл на в'їзд до Мексики (електронна віза)

Для громадян України, які відвідують Мексику з метою туризму, діє електронна система отримання дозволу на в'їзд без необхідності відкриття візи в посольстві. Електронний дозвіл видається безкоштовно після заповнення спеціальної форми на сайті Instituto Nacional de Migración та дійсний протягом 30 днів.

При заповненні форми, вся інформація має бути достовірною та правильною, інакше можливе отримання відмови.

Після заповнення форми, отриманий дозвіл необхідно роздрукувати та взяти з собою у поїздку для пред'явлення перед посадкою на рейс та при проходженні кордону після прильоту.

Важливо! Обов'язково перевірте всі дані, які вказані у дозволі (помилки не допускаються!)

Отримати дозвіл на в'їзд Ви можете на сайті – https://www.inm.gob.mx/sae/publico/ru/solicitud.html

Імміграційна форма

Після прибуття в Мексику кожен турист заповнює імміграційну форму, яку ви можете отримати в авіакомпанії або в пункті в'їзду в країну.

Оплата туристичного податку

Відповідно до нових правил, з кожного іноземного туриста, що в'їжджає в країну, стягуватиметься тур.податок у розмірі - 224 MXN з особи (10-11 $).

Варіанти оплати туристичного податку: напередодні вильоту до Мексики, в аеропорту прибуття, під час свого відпочинку або перед зворотним вильотом додому.

Важливо! Квитанцію про оплату податку необхідно зберегти та обов'язково пред'явити перед зворотним вильотом.

Сплатити податок заздалегідь Ви можете онлайн, на сайті - https://www.visitax.gob.mx/sitio

Підтвердження платоспроможності

Для в'їзду в Мексику Вам необов'язково надавати документи про платоспроможність, але під час проходження кордону Вас можуть запитати про це. Тому ми рекомендуємо мати при собі мінімальну суму грошей з розрахунку 50$ на добу на людину (готівкою або на карті).

Для дітей до 18 років

ОРИГІНАЛ свідоцтва про народження з АПОСТИЛЕМ та нотаріально завіреним перекладом іспанською.

Неповнолітні діти (до 18 років), які прямують до Мексики без супроводу батьків або у супроводі одного з батьків, або третіх осіб, повинні пред'явити (при в'їзді та при виїзді з країни) нотаріально завірений дозвіл від батьків на виїзд з АПОСТИЛЕМ + ПЕРЕКЛАДИ цих документів іспанською мовою, завірені нотаріально.

Дітям до 18 років, які прямують у супроводі батьків з різними прізвищами, необхідно пред'явити ОРИГІНАЛ свідоцтва про народження з АПОСТИЛЕМ + його нотаріально завірений ПЕРЕКЛАД іспанською.

*Якщо у свідоцтві про народження матір вказана під дівочим прізвищем, необхідно також пред'явити свідоцтво про шлюб з апостилем + його переклад іспанською, завірений печаткою бюро перекладів.

Просимо Вас ознайомитись з актуальними правилами в'їзду до країн відвідування напередодні вильоту! 

Всю інформацію про процес оформлення електронної візи можна знайти українською мовою за наступним посиланням: https://embamex.sre.gob.mx/ucrania/index.php/2016-04-13-07-16-32/2016-04-13-07-27-15

Относится к стране