Паніка – мрія ворога. Феєрія працює в штатному режимі!

Друзі! Феєрія вже багато років дотримується принципів відповідального бізнесу і давно адаптувалась до будь-яких викликів.

Ми були на Майдані, не злякалися в 2014, а в період гарячої фази війни з російським загарбником Феєрія активно брала участь у волонтерському русі, а багато її працівників встали на захист нашої землі у лавах ЗСУ. Ми тоді вірили і віримо у перемогу.

У непрості ковідні часи 2020-21 років Феєрія не лише надійно захистила своїх туристів, а й розширила сферу діяльності, відкриваючи нові напрямки і країни.

Ми тоді зберігали спокій і гроші наших туристів.

І сьогодні, коли Росія остаточно скинула маски і спробувала наслати на наші міста свої ракети, а на наші кордони своїх орків і посіпак – ми ЗНАЄМО: перемога буде на нашому боці. Адже ментально ми їх вже перемогли! І цього не змінять ніякі безглузді "хотєлки" біснуватого карлика. І на полі бою також переможемо. 

Ми віримо в наші ЗСУ.

Ми підтримуємо економіку України.

Ми зберігаємо спокій і інтереси наших туристів.

Ми допомагаємо армії, Україні і усім людям.

Наш директор в Києві. Усі менеджери працюють віддалено Просимо всіх туристів, які залишились за кордоном, або у яких заброньовані подорожі та вильоти у найближчі дати, звернутись до свого менеджера за детальною інструкцією, що робити. І слідкуйте за оновленням інформації!

Все буде добре. І все буде Україна!

Ігор Захаренко

Коментарі