Категорія
Розповіді про мандри

24 лютого почалась війна. Виглядала вона приблизно так, як її уявляє собі більшість людей: з вибухами, зброєю, танками, солдатами. Лиш з плином часу ми дізналися, що війна складається не лише з матеріального: існують також поняття гібридного й інформаційного протистояння. На прикладі того, як діє російська пропаганда ми побачили, що змагання в полі інформації також має свої правила, алгоритми й наслідки. Перевага в інформаційному плані має неабиякий вплив на хід бойових дій. Цей блог присвячуємо людині, яка з першого дня війни точно знала про те, яке фундаментальне значення має збір та фіксація воєнних злочинів, наслідків нападів, розповсюдження правдивої інформації. Це – директор Феєрії мандрів Ігор Захаренко.

Феєрія на інформаційному фронті
Феєрія на інформаційному фронті
Феєрія на інформаційному фронті
Феєрія на інформаційному фронті

Зранку 24 лютого вже було ясно, що робота Феєрії як туристичної фірми тимчасово призупиняється. Настав момент перекваліфікуватися й починати робити те, що в силах кожного нашого співробітника заради допомоги постраждалим та наближення перемоги. Активна, невтомна, допитлива натура нашого директора принесла плоди у вигляді знайомств з цікавими людьми з найрізноманітніших професійних сфер: журналісти, телеведучі, письменники, аналітики, політики та багато інших. Участь в подіях Євромайдану у 2014, спілкування з учасниками АТО на сході України дали Ігореві можливість бачити ситуацію зсередини, бути в курсі усіх деталей. Саме тому й тепер він є активним учасником в лавах інформаційних військ, відвідує гарячі точки бойових дій, фіксує воєнні злочини з боку росії й звітує у своїх соц. мережах, працює з вітчизняними й іноземними телеканалами, виданнями для розповсюдження важливої й правдивої інформації. До того ж наш директор займається волонтерством, допомагаючи військовим на фронті. За місяці війни Ігор побував у багатьох населених пунктах Київської, Харківської, Донецької, Луганської областей і його Мандри Героїв тривають!

Нині Феєрія мандрів повертається до туристичної роботи, тому Ігор продовжує поєднувати основну свою діяльність в компанії з боротьбою на інформаційному фронті. Адже не варто забувати: війна досі триває. Виношувати ідеї щодо нових турів Україною й пізніше – за кордон, паралельно займаючись збором доказів російських злочинів, – це абсолютно новий досвід, але маємо адаптуватися до цієї нової реальності. Саме тому ви можете знайти безліч корисної інформації, унікальних світлин, а також – новини з першоджерел на сторінках Ігоря Захаренка.

Сьогодні бути з Феєрією дорівнює йти в ногу з часом, тож приєднуйтесь!

 

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment