Категорія
Розповіді про мандри

З перших днів війни тисячі компаній в різних областях України перепрофілювалися й почали використовувати свої ресурси з метою волонтерства. Кожен хотів бути причетним до допомоги тим, хто цього найбільше потребує, й у межах тих можливостей, які має. Тому що кожен в глибині душі усвідомлює, що навіть найменший крок наближає нас до перемоги. Команда Феєрії Мандрів згуртувалась заради створення волонтерського штабу. Але, крім того, маємо багатьох співробітників, які почали займатись волонтерством самостійно.

Феєрія й волонтерство
Феєрія й волонтерство
Феєрія й волонтерство
Феєрія й волонтерство

Тарас Чернов – директор з розвитку Феєрії Мандрів та феєричний гід, ідейний натхненник багатьох туристичних програм, рішень для Феєрії. Він активно займався волонтерством і раніше, тому з початком війни вже мав достатньо необхідних навичок, зв’язків, однодумців для оперативної організації цієї специфічної діяльності.

Тарас збирає кошти для славнозвісного 3 полку Спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго, адже сам є родом з Кропивницького. Зібрані за місяці війни кошти вже принесли можливість передати військовим відремонтовані автомобілі, тепловізори, пристрої нічного бачення й кріплення для них на каски, медикаменти, тактичне взуття й навушники та багато іншого. Тарас знає: в ці непрості часи любов до України можна продемонструвати не лише вбравшись у вишиванку або процитувавши Шевченка, що є також важливо, звісно. Нині ніжні почуття до Батьківщини – в активних діях, адже кожен здатний робити добро прямо зараз і прямо там, де він є.

Олександр Аронець – феєричний менеджер з комунікацій відділу по роботі з агенціями. Своє ставлення до України, небайдужість щодо її долі він показав ще за часів Революції Гідності. Олександр організовував прямі трансляції, які дивилися українці по всьому світові. Олександр активно веде свої сторінки у соц. мережах, в яких ділиться актуальною інформацією, поглядами, прогнозами. У своєму Телеграм-каналі Олександр регулярно й оперативно публікує лише перевірену інформацію, тим самим допомагаючи українцям бути в курсі основних подій.

Завдяки Олександру й багатьом меценатам як в Україні, так і за кордоном, нещодавно вдалось зібрати кошти на автівку для підрозділу ССО на дуже гарячому Лисичанському напрямку, придбати й доставити її до пункту призначення. Збір коштів для створення гідних умов для мобільності наших захисників продовжується!

Ми пишаємось нашими героями, пишаємось кожним, хто робить свій вклад у наближення нашої перемоги. Дякуємо нашим воїнам, волонтерам та всім небайдужим. І сподіваємось, цей блог надихне й вас на участь у волонтерстві, адже кожен навіть, на перший погляд, незначний внесок має велике значення! Адже для волонтерства потрібно по суті лиш 3 речі: любов до Батьківщини, бажання й небайдужість; все інше – буде!

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment