Категорія
Розповіді про мандри

Життя поставити на паузу неможливо... 

Так впевнено ми могли вважати до 24 лютого 2022 року, до початку підступної війни росії проти України, – злочину проти нашої свободи, наших мрій, надій і планів. Та зараз відчуття «паузи» невпинно переслідує кожного. Очікування Перемоги, хвилювання за наших рідних і близьких, страхи за сьогодення і за майбуття – стали невід’ємними складовими буднів...

Життя триває!
Життя триває!

Позбутися цих думок не вийде. Однак, жити лише очікуваннями і страхами, погодьтеся, не чесно щодо себе, наших родин і до тих, хто зараз виборює нашу незалежність. Життя в тилу, по цей бік лінії фронту, має дуже важливе значення для нашої спільної Перемоги. І мова зараз не лише про підтримку економіки країни, а й про збереження психологічного здоров’я нації.

Запеклий бій триває на наших територіях, але одночасно й всередині кожного українця. Наш спільний ворог зрадів би, аби ми зламалися, але цього йому не досягнути. На нас чекає насичений період відбудов, перепланувань власних життів, визначення нових цілей і задач, на який знадобляться натхнення, сили та енергія.

Насправді цей процес вже розпочався.

Пригадайте, що вам приносило задоволення за довоєнних часів: смачна кава з друзями, улюблена робота, усмішки дітей, прогулянки з сім’єю – цей перелік можна продовжувати безкінечно, і кожен зможе додати кілька власних невід’ємних пунктів.

Та є  спільне, те, що однозначно робить нас щасливішими – подорожі.

Нові країни, люди, краєвиди, культури, пам’ятки, їжа – дарують  поштовх до життя і додають сил, які вкрай нам зараз потрібні.

Сьогодні можна підійнятися в гори і прокричати на повні груди «Слава Україні!», чи спокійно лежати на піску, слухаючи шум моря, мріючи про щасливе і мирне «завтра» вдома, – будь-який обраний вами варіант стане цілющою пігулкою для вашої свідомості, для душі і серця. А зміна декорацій дозволить перезавантажитися зсередини, аби з новими силами ви змогли продовжити боротьбу, вашу особисту та й нашу, спільну.

Так, життя триває! Чи не задля цього наші воїни стоять пліч-о-пліч і боронять Україну? Так, саме для того, щоб кожен зміг жити повноцінним, насиченим життям і бачити такий прекрасний світ.

У арсеналі «Феєрії мандрів» максимально широкий вибір турів для вас, що допоможуть відновитися, знайти додаткові сили наближати нашу спільну Перемогу. Ми продовжуємо працювати. Стежте за нашими оновленнями на сайті та у соцмережах – підшукаємо для вас найбільш бажаний варіант відпочинку та оздоровлення.  

Все буде Україна і навіть – більше!

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment