Наявність екскурсії та актуальність інформації уточнюйте у менеджерів напрямку

Екскурсія на цілий день

Оглядова екскурсія до міст Жирона й Фігерас, відвідування Театру-Музею Сальвадора Далі, єврейського кварталу, Археологічного парку, романських церков, Кафедрального собору Жирони з дегустацією місцевої кухні й часом для придбання сувенірів.

Фігерас – це найголовніший витвір мистецтва, мабуть, найвідомішого митця XX століття  – Сальвадора Далі, так званий «ready made». Унікальне сюрреалістичне приміщення, що підсилює смислове навантаження найвідоміших творів майстра, розташованих у нехронологічному порядку, щоб кожен, хто відвідає «Театр-Музей» відчув, що йому наснився «театральний сон». На противагу ФігерасуЖирона це місто-фортеця з тисячолітньою історією всередині високих мурів з неймовірним Кафедральним Собором, який ми відвідаємо, відомим єврейським кварталом, нескінченими мостами через річку Оньяр, старовинним романськими церквами та Археологічним Парком. У вільний час в Жироні буде де та коли познайомитись з каталонською кухнею та придбати колоритні сувеніри.


У вартість входить: комфортабельний транспорт, супровід місцевого гіда, вхідні квитки до Театру-Музею Далі та Кафедрального Собору Жирони.

Додатково оплачуються: обід, особисті витрати, вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.