Категорія
Розповіді про мандри

Я б хотіла мати такий досвід типу “Їсти, Молитися, Любити”, в якому я б зникла з лиця землі й назавжди переїхала жити до Греції.
Дженніфер Хайман

Ніби ще зовсім недавно світ кардинально змінився. З ним змінились і ми. Але звернімося до знаменитої істини з притчі Соломона: “І це теж мине”. Все проходить і з часом людині доводиться адаптуватися до нових умов життя, адже воно беззаперечно триває далі. Тому з приходом літа, щойно відчувши себе більш менш у безпеці, багато українців замислилось про пляжний відпочинок. Літо ж для того й існує, аби відпочити біля моря, змити з себе весь негатив в морських хвилях, відновити енергію в теплі, безпеці й радості. Дозволити собі кілька безтурботних днів, коли відпочинок, як фізичний, так і душевний, – чи не єдине, що дійсно має значення.

І в наші часи особливу вагу має саме відпочинок душею. Адже людську психіку можна порівняти зі складним музичним інструментом, що потребує постійного ретельного догляду, а розстроєний інструмент буває ну дуже тяжко полагодити. А оскільки ми знаходимось у стані хронічного стресу, нам відпочинок просто необхідний. Тому, якщо ви задаєте собі й рідним питання “Чи варто їхати на відпочинок цього літа?”, остаточна відповідь — “Так”! А на питання “Куди?” ви знайдете відповідь у нашому блозі!

Райський острів Корфу
Райський острів Корфу
Райський острів Корфу
Райський острів Корфу

Цього пляжного сезону Феєрія пропонує відвідати справжній райський куточок Греції – острів Корфу. Хто хоч раз бував у Греції, знає: це лазурові хвилі, ніжний пісок, ідеальне для рівної засмаги сонце, національні страви, одночасно здорові, поживні, смачні й легкі! Можна назвати відмінності між острівною й материковою частинами Греції, але сьогодні пропонуємо вам познайомитись ближче з унікальним грецьким островом Корфу. Поговоримо про головні мотиви для того, аби хоч раз побувати на Корфу. Але спершу обов’язково перегляньте наш попередній блог, в якому йдеться про найголовніше щодо Корфу!

Пляжі

Це, безперечно, основна гордість острова Корфу. Очевидно: острів оточений водою, й відповідно  – потопає в пляжах. Тут знайдете всі можливі види пляжів: доглянуті й дикі, людні й усамітнені, розлогі й малі, піщані й скелясті… Пляжі Корфу – це не лише купання, засмага й розслаблений, розмірений відпочинок: це також стародавність, таємниці й пригоди! Де-не-де в скелях можна натрапити на загадкові гроти, незабутньо й весело провести час на борту катера або вітрильника, зробити фото на фоні води, що переливається усіма відтінками синього!

Флора

Сприятливий клімат для активного росту рослинності на Корфу приносить одні лиш плюси як місцевим мешканцям, так і гостям острова. Не дарма саме Керкіра вважається одним з найродючіших серед островів Середземномор’я: усього на острові налічують близько 6000 видів рослин! Якісні, смачні, соковиті й головне – дуже корисні для здоров’я плоди оливкових дерев та кумкватових кущів можна їсти практично прямо з дерева: саме на цій стадії вони найсмачніші. Також острів славиться кипарисовими гаями, які густо вкривають значну частину його території. Символи острова, горді кипариси прекрасні у будь-який момент дня і стануть чудовим доповненням до мальовничих фото як на сході сонця, так і на заході; як серед сонячного дня, так і туманного пізнього вечора.

Стародавні пам’ятки

Палеокастриця – стародавнє поселення, що завдяки чудовим тутешнім краєвидам й мальовничій природі перетворилось з непримітного рибацького селища на важливу туристичну дестинацію. Сьогодні туди можна приїздити заради комфортабельних готелів із затишними пляжами, єднання з природою й споглядання незабутніх краєвидів.

Відвідуючи Керкіру, кожен має скористатися унікальним шансом відвідати палац “Ахіллеон” часів австрійської імператриці Єлизавети Баварської. Це ошатна будівля з цікавою історією, оточена прекрасним парком. Саме тут до того ж знімали 12-ий фільм про Джеймса Бонда “Тільки для ваших очей”!

Атмосферу Старого Міста на Корфу порівнюють часто з атмосферою Венеції: багата історія, вузькі вулички, загадкові храми, сплетіння різних культур… Це дуже фотогенічне місце, в якому є все необхідне для мандрівника: міські легенди, історії знаменитих людей, стародавня архітектура, затишні кафе й ресторани з національною кухнею!

Контрасти

Сьогодні ми ніжимось на сонці на тихому малолюдному дикому пляжі, а завтра гуляємо центром міста й рахуємо літаки, що злітають з місцевого аеропорту. Зараз їдемо крутими серпантинами й милуємось краєвидами, від яких захоплює подих, а наступної миті неквапливо блукаємо поміж кипарисів й оливкових дерев. Так, різноманіття можна знайти за бажання будь-де, але на Корфу воно особливе. Тут мимоволі навчаєшся у мудрих місцевих жителів неквапливому й одночасно усвідомленому способу життя й таким чином починаєш помічати більше того, що дійсно має значення. Грецький темперамент з типовим для Керкіри впливом італійської культури притаманний тут як людям, так і цій землі загалом: це поєднання неквапливості греків з емоційністю італійців тут у всьому. Тому одна насолода плавно перетікає в іншу, адже різноманіття тут в порядку речей.

Переконайтесь у захопливості острова Корфу разом із Феєрією і нехай ваша мандрівка буде по-справжньому феєричною!

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment