Категорія
Розповіді про мандри

Чистим повітрям, тихою спокійною атмосферою, аквамариновими водами, вражаючою архітектурою та багатою історією приваблює грецький острів Корфу (Керкіра). Феєрія пропонує тури до цього райського куточку для пляжного відпочинку на узбережжі Іонічного моря. Тому ми для вас зібрали кілька переконливих фактів, які надихнуть на подорож до древньогрецької «перлини».

ТОП-8 цікавинок про острів Корфу (Керкіра)
ТОП-8 цікавинок про острів Корфу (Керкіра)
ТОП-8 цікавинок про острів Корфу (Керкіра)
ТОП-8 цікавинок про острів Корфу (Керкіра)

1. Міжнародний аеропорт Корфу знаходиться прямісінько в морі.
Злітно-посадкова смуга корфійського аеропорту на стільки коротка і близька до моря, що у пасажирів складається враження, ніби літак ось-ось сяде прямісінько на воду. Але турбуватися не варто: штурвал – у надійних руках пілотів). 

2. На вуличках о. Корфу зустрінеш зірку.
Жителі острова – дуже співочий і музичний народ. Просто посеред вулиці можна натрапити на талановитих виконавців імпровізацій «кантадес». Ці композиції вигадані на ходу та ще й співають їх на кілька голосів. Уявіть це звучання.

3. На острові можна «начаклувати» кохання.
Біля пляжу в м. Сідарі є невеликий струмок. Греки розповідають: щоб зустріти своє єдине кохання треба просто переступити через водойму і загадати відповідне бажання. А щоб укріпити стосунки, що вже є, варто перетнути його парою, взявшись за руки.

4. Гастрономічна «вакханалія»
На Корфу полюбляють попоїсти і смачно пригощати. Порції в закладах острова справді великі. А кухня дуже різноманітна: грецька, середземноморська та венеціанська. Гастрономічне задоволення тут гарантоване. Головне, щоб після повернення додому не довелося оновлювати гардероб. Хоча, який відпочинок-перезаванатаження без подібних нюансів).

5. Орхідеєве «царство»
Уявіть, на Корфу у дикій природі росте понад пів сотні різних сортів орхідей. І квітнуть вони у різний період. Тобто вірогідність побачити особисто цю красу дуже велика. 

6. Оливкове «державство»
На острові нарахували понад 4 мільйони оливкових дерев, ця кількість перевищує  чисельність населення Корфу. До речі, останній перепис показав, що на острові постійно проживає десь 107 000 людей.

7. Апельсиновий «рай»
На Корфу ростуть величезні апельсинові плантації. Крім того, острів вважають головним у Європі постачальником кумкватів (кажуть, ці плоди продовжують молодість і ніби-то з такою ціллю їх використовували самі давньогрецькі боги).

8. З Корфу – до Албанії та Італії.
З найвищої точки Корфу (гора Пантократор) видно береги цих країн (Албанії та Італії). І складається враження, що перед тобою увесь світ, мов на долоні.
Подай лише руку – і ти вже там. 

Феєрія певна, що до цього переліку ви зможете додати кілька власних вражаючих фактів-пунктів про чарівний острів Корфу, щойно відвідаєте його разом з нами.

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment