Категорія
Розповіді про мандри

Вічно-зелений смарагдовий острів, в повітрі якого, здається, всюди витає дух свободи. Тут світ стає безкраїм, а власні можливості – безмежними. Ірландія.

Ця країна закохує в себе туристів на «раз-два-три». Її пейзажі, краєвиди, історія – захоплюють.

Особливі враження та емоції, справді незабутні, отримуєш, коли вирушаєш маршрутом під назвою «Кільце Керрі».

Маршрут «Кільце Керрі» простягається однойменним графством на 179 кілометрів. Тут своєю історію та архітектурою вразять десятки родових палаців, старовинних особняків і церков. Все це огортає невимовно красива ірландська природа, зокрема, – Атлантичний океан, що супроводжуватиме вас протягом усієї подорожі.

Маршрутом обладнані оглядові майданчики, зупинившись на яких, вам відкриються пейзажі у найкращому своєму вигляді. Особлива родзинка напрямку – рибальські поселення з різнокольоровими будинками. Так-так, ви напевне здогадалися, що тут працюють типові ірландські паби зі смачним пінним. Що теж примітно)

Взагалі маршрут «Кільце Керрі» стартує з містечка Кілларні, де ви відчуєте себе максимально затишно. Місцеві мешканці привітні та говіркі з туристами. А круту атмосферу підтримують ірландські національні мелодії, що лунають звідусіль.

Одна із зупинок маршруту – озеро Лох-Лейн завглибшки 13,5 метрів. Поруч з яким сусідяться мідні кар’єри, яким нарахували аж 6 тисяч років.

До речі, на озері облаштований оглядовий майданчик з цікавою історією. Його називають «Дамський вид». Згідно версії походження назви, тут від захоплення краєвидами дуже завзято щоразу «зітхають» і «ахають» жінки та дівчата.

Ще поруч з озером знаходиться Замок Росс. Це родовий маєток клану О'Донахью побудований у 15 столітті. До сьогодні ця споруда вважається найнеприступнішою у всій Ірландії. Замок місцеві вважають символом  боротьби за незалежність і свободу.

Також варто побувати у тутешньому Національному парку, біля водоспаду Торк. З ним пов’язана вражаюча легенда. Згідно неї хлопця на ім’я Тор зачаклували: вдень він залишався людиною, а вночі перетворювався на кабана. Місцеві, дізнавшись про це, вигнали його. І Тор від болю неприйняття перетворився на вогняний згусток і кинувся зі скелі. Так з'явився водоспад Тор, заввишки 18 метрів. 

А за 6 кілометрів від Нацпарку Кілларні стоїть Музей-садиба Макросс-Хаус – розкішний особняк, побудований у 19 столітті. Проектом замку передбачалося будівництво аж 45 кімнат. Оце масштаби! Ззовні оздоблення маєтку нагадує старовинний англійський замок. Так, як в кіно…дуже колоритний вигляд має ця будівля.

Також поруч зі замком знаходиться францисканський монастир 15 століття. Тут облаштоване стародавнє кладовище, що діє і сьогодні, де поховані знамениті поети Ірландії – О'Донахью і О'Салліван.

Ірландія готує для вас багато цікавого та вражаючого. За можливості рушайте з Феєрією у тур. Ця подорож залишиться у пам’яті назавжди.

Відноситься до країни
Відноситься до туру

Додати новий коментар

comment