Категорія
Розповіді про мандри

Експресивні, творчі та енергійні італійці люблять та вміють святкувати. Їхній життєрадісності можуть позаздрити навіть данці, які очолюють рейтинг найщасливіших людей планети. Новорічно-різдвяні свята в Італії схожі на коктейль вікових традицій та сучасного відриву. Рим у цей період перетворюється у місто вогнів, веселощів та відвертості. Повірте, що така «гримуча суміш» зарядить силами на цілісінький рік!

Особливості римських канікул на новорічно-різдвяні свята
Особливості римських канікул на новорічно-різдвяні свята
Особливості римських канікул на новорічно-різдвяні свята
Особливості римських канікул на новорічно-різдвяні свята

Святкувати тут починають зі 24 грудня. Це – Святвечір Різдва західного обряду. Гуляння в Італії тривають впритул до 6 січня. На цей період Рим перетворюється у місто вогнів, гірлянд, ялинок. Тут ніби триває якийсь неоголошений фестиваль ошатності кафе та ресторанів. Бо кожен заклад власники намагаються вбрати до свят так, аби вам захотілося, як мінімум, зробити фото тут. А максимум – щось скуштувати, занурившись в цю атмосферу на невизначений термін)

Також  особливого колориту Риму додають тутешні різдвяні ярмарки та базари, а ще ­- прикрашені церкви та пам’ятки архітектури.

Однозначно під час римських канікул варто побувати на основному святковому ярмарку Риму, що на площі П’яцца-Навона. Тут не тільки можна придбати сувенірів, а й насолодитися виставами, спектаклями та концертами. До того ж нехолодна європейська зима та глінтвейн з гарячим шоколадом не дозволять вам замерзнути. А жваві танці під живий акомпанемент з темпераментними італійцями подарують незабутні враження.

Festa di Roma – подія, що точно варта вашої уваги. Це - 24-годинний нонстоп-фестиваль, що розкидається на 70 тисячах квадратах території.  В ньому задіяні понад тисячу артистів з усього світу. Уявіть, за добу можна побачити понад сотню вистав.

Ще важливо, що з Римом сусідиться Ватикан. Тут щороку на площі святого Петра встановлюють величезну ялинку. Ця традиція зберігається з 1982 року. Перша ялинка прибула з Італії. Відтоді дарування різдвяної ялинки Папі Римському стало честю, і щороку Ватикан приймає дерево, подароване різними європейськими країнами або ж регіоном.

О того ж у Ватикані 1 січня проходить костюмований парад. В кінці заходу всіх присутніх на площі благословляє Папа Римський. Зазвичай це аж понад 100 тисяч осіб.

Також новорічні канікули у Римі – не гірший час для шопінгу. До речі, традиційно із 7 січня тут починаються грандіозні розпродажі.

Одним словом римські канікули на свята – те, що треба. Ви однозначно оціните такий варіант відпочинку і опісля повернетеся сповнені сил та добрих вражень!

 

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment