Категорія
Новини компанії

Друзі-туристи, беріть із собою у подорож вишиванку і робіть світлини! Нехай у всьому світі знають, що ми - українці!

Вишита сорочка - предмет абсолютної гордості нашого народу. Вишиванка - генетичний код нації! І саме ми є носієм цього коду сміливості, незламності, свободи духу.. 

Наші предки ставилися до вишитого одягу, як до святині. Його передавали від батьків до дітей, зберігали, як справжнісіньку реліквію. Давні українці вірили, що вишитий орнамент захищає власника від недобрих поглядів, будь-яких невдач та хвороб.

Сьогодні гордість за українську вишиванку набуває особливого значення. Мільйони українців зі повномасштабним вторгненням росії в Україну усвідомили цінність свої землі, роду та національності!

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний назвав військовий піксель теж українською вишиванкою: “Унікальний орнамент на військовому пікселі. Незламний символ національної свідомості, ідентичності, єдності та майбутньої Перемоги нашого народу”.

Вишиванка підкреслює нашу самоідентифікацію! І личить кожному за будь яких умов. Українська вишивка - це тренд! Свого часу вишиванку надягали королева Іспанії Летиція, акторки Діта фон Тіз, Сальма Гаєк та Демі Мур, модель Мей Маск та навіть робот Софія.

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment