Категорія
Розповіді про мандри

Регіон Шампань у Франції славиться своїми виноградниками, які дають життя одному з найвідоміших напоїв у світі, - шампанському вину. Емперне, Реймс, Овілле, Труа, Ессуа та Шалон-ан-Шампань - це найвідоміші міста-перлинки Дороги Шампанських Вин. Французьке ігристе здобуло славу у світі своєю вишуканістю та бездоганністю смаку. Тому регіон Шампань став обов'язковим пунктом у віш-листі любителів винного мистецтва та гастрономії.

Де народжується справжнє шампанське
Де народжується справжнє шампанське
Де народжується справжнє шампанське
Де народжується справжнє шампанське

Історія виробництва шампанського вина нараховує кілька століть і бере свій початок саме на цих землях. Тут максимально сприятливий клімат для вирощування кращих сортів винограду. Тому виноградні лози сторіччя поспіль розлягаються на північних схилах пагорбів Шампані, де доволі прохолодно. Та попри це кожну виноградинку особливо ретельно "виціловує" сонце і "пестять" лагідно вітри.. Цей унікальний клімат, разом з особливими грунтами та традиційними методами виробництва, роблять шампанське вино неповторним.

Найбільш відомими містами Шампані є Емперне та Реймс. Емперне - це справді серце виноробного регіону та дім для багатьох видатних шампанських будинків (Moët, Chandon, Perrier Jouët, Mercier, De Castellane). Тут знаходяться великі підвали, де тривають процеси ферментації та витримки вина.

Реймс теж відомий своїми підземними льохами, які є спадщиною середньовічної епохи, і де зберігаються найкращі шампанські вина (Поммері).

Овілле,Труа, Ессуа та Шалон-ан-Шампань також відіграють важливу роль у виробництві шампанського. У цих містах знаходяться численні сімейні господарства та великі виноробні, які випускають широкий асортимент вин з різних сортів винограду.

Процес виробництва шампанського - кропіткий та тривалий. Все «шампанське» в цьому регіоні виготовляється з використанням особливого процесу, який полягає в ферментації всередині пляшки, після чого вино стає ігристим. Це єдиний спосіб досягнення високої якості, синонімом якої є «шампанське». «Шампанському» притаманний тонкий смак та перляж, світло-солом'яне з золотими відтінками забарвлення та гармонійний букет. А виноград для напою вирощується згідно технологій, а врожай збирається вручну, щоб забезпечити високу якість.

Світ шампанського вина прекрасний. А візит до регіону Шампань - це чудова можливість дослідити мистецтво виноробства, відвідати виноградники, задегустувати вина і насолодитися гастрономічними делікатесами, що ідеально поєднуються з шампанським. Регіон Шампань приваблює туристів своєю романтичною атмосферою, казковою природою та  красивими містами. Сюди варто їхати з Феєрією! Тут фантастично!

Відноситься до країни
Відноситься до туру

Додати новий коментар

comment