Апартамeнти MARJAN знаходяться на вулиці Miroslava Krleze, в затишному місці з садом і спеціально обладнаним місцем для гриля. Поруч розташований супермаркет.

Це триповерхова будівля загальною площею 235м². Апартаменти знаходяться на 1, 2, 3 поверхах.

Апартаменти на 1 поверсі складаються з однієї просторої кімнати з DBL ліжком і кімнати - студіо з 2 диванами (1 з яких розкладається). В номері є телевізор, вентилятор, WC, ванна кімната, Wi-Fi та кондиціонeр за додаткову оплату (5 євро на добу). Вихід на балкон з загального коридору.

Апартаменти на 2 поверсі складаються з 1 кімнати з DBL ліжком і 1 кімнати - студіо з розкладним диваном, яка розділена з кухнею. У номері є 2 WC, 2 балкони, Wi-Fi, і кондиціонер за додаткову вартість (5 євро на добу).

Апартаменти на 3 поверсі ідеально підходять для відпочинку з сім'єю з 2-4 чоловік. В апартамeнтах є 2 окремі кімнати і вітальня, суміжна з кухнею, в одній кімнаті DBL ліжко для батьків, в іншій два окремі ліжка для дітей. У номері є балкон, WC, Wi-Fi, кухня і кондиціонeр за додаткову вартість (5 євро на добу).

На поверсі тільки один апартамент. 2 + 2, 2 + 2, 2 + 3.

УВАГА! При заселенні або виселенні з готелю додатково потрібно буде сплатити туристичний збір - 1 євро в день за людину, діти від 12 - 18 років - 50%, до 12 років безкоштовно.