Категорія
Розповіді про мандри

Для звичайного європейця Австралія завжди була землею загадок та прагнень. Але Феєрія звикла дарувати людям казку та пропонує тур на цей далекий континент. 

Австралія та Нова Зеландія: мандрівка за океан
Австралія та Нова Зеландія: мандрівка за океан
Австралія та Нова Зеландія: мандрівка за океан
Австралія та Нова Зеландія: мандрівка за океан

На вас чекає місто Блакитних гір Сідней, Великий Бар’єрний риф, «місто мрії» Мельбурн та країна, яку називають ідеальною за рівнем соціального забезпечення населення Нова Зеландія.

Деякі помилково замість Канберри називають Сідней столицею Австралії і не дарма, адже у цьому місті ви знайдете все. Від шикарних білосніжних пляжів, де можна позайматись серфінгом, до культурної програми з відвідинами відомого оперного театру, акваріуму та Королівського ботанічного саду.

На перший погляд у Сіднеї зовсім мало пам'яток старовини, але варто відвідати вікторіанські квартали Белмейр і Педдінгтон, а також розважальний квартал Рокс. Цікаві туристам також стануть церква Сент-Джеймс, казарми Гайд-парк, монетний двір, а також острівна в'язниця, що стала військовою фортецею, - Форт-Денісон. Все це пам'ятники першої половини 19 століття.

А на завершення знайомства з містом Феєрія повезе своїх туристів на Блакитні гори. Тут на вас чикає природня інгаляція серед евкаліптових древ. Блакитними гори називаються тому, що там маленькі крапельки евкаліптової олії з великих дерев, що вкривають гори, надають їм ніжне блакитне забарвлення. Це робить гірську гряду дуже схожою на фантастичний міраж.

Сучасний Мельбурн - другий за величиною промисловий і фінансовий центр країни.

У місті крім Музею Вікторії, знаходяться Музей золота, «Чайнатаун» - галерея спорту і олімпійських ігор, старі міські квартали XIX століття, казино та зоопарк. А ще це місто називають столицею кулінарного мистецтва Австралії за тисячі різноманітних ресторанів, які пропонують відвідувачам страви всіх країн світу. Їх вишукана кухня задовольнить запити найвибагливішого гурмана.

А ще для своїх груп Феєрія робить екскурсію на Великий Бар'єрний Риф з обідом. Вам випаде унікальна можливість поплавати з маскою серед чудових коралових рифів, а охочі можуть зануритися на дно з аквалангом або походити по підводній платформі в спеціальному шоломі, а також замовити політ на вертольоті над бірюзовими рифами.

Найбільший мегаполіс Нової ЗеландіїОкленд

 Це не просто фінансовий та діловий центр країни, а ще й одне з найкращих міст у світі. Це придумали не ми, а щорічне опитування. Місто вітрил - друга назва Окленда. Саме завдяки своєму географічному вигідному розташуванню, Окленд є найголовнішим портом для міжнародних кораблів і, само собою, головним «господарем» навколосвітніх перегонів.

Галасливі вулиці змінюються спокійними і тихими провулками. Проходячи повз оклендські величезні хмарочоси, ви зможете відчути себе справжнім бізнесменом. А потрапляючи на тиху вуличку, яка живе за своїм, ні від кого не залежить графіком, ви опинитеся наче в «будинку у бабусі». Саме такий «контраст» в образі життя різних районів Окленда дивує та зачаровує найбільше.

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment