Online реєстрація

Процедуру онлайн реєстрації зараз здійснюють практично всі авіакомпанії, для зручності пасажирів. Це дозволяє обмежити до мінімуму час очікування в черзі на стійках реєстрації, а також дає змогу вибрати зручне для Вас місце в салоні літака.

Увага! Процедура реєстрації доступна менш ніж за 24 години до вильоту, а в деяких авіакомпаніях – менш ніж за 2 години до вильоту. У кожної авіакомпанії час закінчення онлайн реєстрації може бути різним.

  • Зайдіть на сайт авіакомпанії;
  • Натисніть на посилання «Реєстрація Online» або «Online Check-In»;
  • Введіть номер електронного квитка;
  • За необхідності введіть паспортні дані після підтвердження деталей перельоту;
  • Оберіть бажане місце в салоні літака;
  • Завершуйте процедуру реєстрації та обов'язково роздрукуйте посадковий талон.

Якщо в аеропорту вильоту Ваша авіакомпанія надає стійки прийому багажу для зареєстрованих пасажирів, Ви можете пройти туди й оформити свій багаж. Якщо Ви подорожуєте без багажу, уточніть вихід на посадку (GATE) і проходьте на паспортний контроль.

Переваги онлайн реєстрації:

Економія часу

Пасажири з багажем і без отримують можливість доступу до попередньо заброньованих рейсів та можуть оформляти реєстрацію в онлайн-режимі вдома або на роботі. Таким чином, пасажири, які оформили онлайн реєстрацію, уникнуть очікування в чергах в аеропорту і зможуть пройти через спеціальні термінали реєстрації безпосередньо до виходів на перони з максимальною економією часу.

Вибір місць

Пасажири отримують доступ до плану сидячих місць на своєму рейсі та можуть обрати будь-яке місце з наявних на момент реєстрації.

Онлайн реєстрація Вашого перельоту:

air