Способи оплати авіаквитків

Для зручності пасажирів пропонуємо кілька способів оплати Вашого квитка. Виберіть для себе оптимальний варіант:

За допомогою банківської платіжної картки

Банківська платіжна картка (кредитна або дебетна) може бути використана під час купівлі квитків шляхом віддаленого доступу – онлайн.

Під час бронювання авіаквитків онлайн на останньому етапі покупки квитка необхідно ввести дані Вашої платіжної картки. Відразу після здійснення платежу на Ваше ім'я буде оформлено електронний квиток, а підтвердження прийде на Вашу адресу електронної пошти протягом кількох хвилин.

Придбання квитків на сайті має низку переваг. Інформація про виконане бронювання і пасажира зберігається в системі бронювання, а оскільки інформація про Вашу подорож зберігається в системі бронювання, відповідно, вона не може бути втрачена або вкрадена.

До оплати ми приймаємо такі банківські карти:

  • Visa
  • MasterCard

Безпека онлайн-платежів

Для забезпечення безпеки і надійності онлайн-операцій, здійснених на нашому сайті, ми працюємо тільки з кращими партнерами. Так, інтернет-еквайринг для платіжних карт забезпечує один із найбільших провайдерів онлайн-платежів.

Банківським переказом

Для того, щоб придбати авіаквиток за безготівковим розрахунком, Вам необхідно попередньо забронювати квиток – онлайн на нашому сайті, за телефоном, по e-mail або за допомогою наших менеджерів. Рахунок для оплати замовлених квитків буде відправлено Вам на e-mail. У рахунку буде вказано номер Вашого бронювання.

Ви легко можете здійснити платіж у відділенні будь-якого банку і потім перевірити надходження грошей на рахунок, зателефонувавши до нас в офіс за номером +38 (044) 583-05-22 або +38 (044) 501-01-82.

Перевага оплати за безготівковим розрахунком у тому, що Вам не знадобиться їхати за квитком у касу. Відразу після надходження оплати на наш рахунок ми надішлемо на Вашу електронну адресу маршрут-квитанцію електронного квитка, яку необхідно роздрукувати і надати в аеропорту під час реєстрації на рейс.