Електронний квиток/ або e-ticket – це електронний документ, що засвідчує договір повітряного перевезення між пасажиром і авіакомпанією. На відміну від паперового авіаквитка, електронний квиток є цифровим записом у базі даних авіакомпанії.

Бронювання електронних квитків може здійснюватися як традиційним способом (зв'язатися з менеджером компанії), так і самостійно пасажирами через інтернет-сайт нашої компанії: форма бронювання квитків. Оплата квитка також може відбуватися готівкою касиру або за допомогою засобів електронних платежів.

Після бронювання і покупки авіаквитка вся інформація зберігається в базі даних авіакомпанії. Інформація прикріплюється конкретно до людини, яка здійснила покупку, і не може бути вкрадена. Також пасажир отримує маршрут-квитанцію, яка роздруковується на аркуші формату А4.

Маршрут-квитанція – це інформація про факт бронювання та оплати електронного квитка, роздрукована на папері. На відміну від паперових квитків, для маршрут-квитанції не потрібні спеціальні бланки. Маршрут-квитанція друкується на звичайному папері на звичайному комп'ютерному принтері.

При бронюванні перельоту онлайн пасажиру надається можливість самостійно роздрукувати маршрут-квитанцію. На цьому аркуші вказується повний маршрут перельоту, включаючи інформацію про номери рейсів, харчування на борту, який літак здійснює рейс і найважливіше – номер вашого персонального квитка в системі.