Мега-позитивна поїздка до неймовірних дельфінів – плавання і трюки, стрибки і бризки, шоу дельфінів у кращому дельфінарії Пунта-Кани. На вибір програма для найменших і для всієї родини. Є виїзд вранці і вдень – на вибір.

Обмеження: вагітність до 6 місяців тільки на програму Знайомство. Купальні костюми повинні бути максимально простими – без паєток і гострих деталей, плавання без прикрас і техніки – для безпеки тварин. У дельфінарії можна придбати фото Вашого плавання.

  • Виїзд із готелів Пунта-Кани близько 7:30 у дельфінарій (20-30 хв). Інструктаж групи. У парку можна переодягтися і залишити речі в камері схову. Видаються жилети для плавання;
  • Плавання з дельфіном за обраною програмою;
  • Повернення в готель близько 11:30.

Знайомство з дельфіном, 30 хв

Програма дуже підходить для дітей найменшого віку (від 1 року) і розрахована на знайомство з дельфіном. У Вас буде можливість погладити дельфіна, подивитися трюки, а також відчути поцілунок дельфіна. Діти до 1 метра ростом безкоштовно в супроводі дорослого 30-хвилинна програма у воді в групі до 20 осіб з 1 дельфіном. Для участі в цій програмі Вам не потрібно вміти плавати. Вагітні жінки допускаються тільки до 6-го місяці вагітності.

ВАРТІСТЬ ($USD)
ДОРОСЛИЙ ДІТИ (до 12 років)

ІНДИВІДУАЛЬНО (1-4 особи)

99  99  під запит

Плавання з 1 дельфіном, 50 хв

Ви зможете плисти, тримаючись за дельфіна, він буде виконувати різні трюки разом з Вами, будете танцювати з ним, прокотитеся на животі у дельфіна тримаючись за плавники, ще дельфін зробить стрибок над Вами.. Дітям від 6 років, від 1 метра зросту. Потрібно вміти плавати.

Вартість: Дорослий: 149 USD, діти 6-12 років: 99 USD

ВАРТІСТЬ ($USD)
ДОРОСЛИЙ ДІТИ (6-12 років)

ІНДИВІДУАЛЬНО (1-4 особи)

149  99  під запит

Плавання з 2 дельфінами, 60 хв

Ви зможете плисти, тримаючись за спинки дельфінів і за плавники, дельфіни будуть кружляти Вас на воді, виконувати трюки разом з Вами. А також Ви зможете самі дати дельфіну кілька команд і виконати трюк Супермен, коли дельфіни уткнуться носиками Вам у ступні і будуть виштовхувати Вас вперед із води. Це найбільш популярна програма серед наших клієнтів. Дітям від 8 років, від 1 метра зросту. Потрібно вміти плавати.

ВАРТІСТЬ ($USD)
ДОРОСЛИЙ ДІТИ (8-12 років) ІНДИВІДУАЛЬНО (1-4 особи)
199  99 під запит