Захоплююча екскурсія для всієї родини. Ви відвідаєте заповідник, де серед тропічних рослин і квітучих фруктових дерев живуть забавні білячі мавпочки Саймірі. При цьому всі мавпочки не сидять у вольєрах, а безперешкодно гуляють по території, а заодно – і по гостях. Ви зможете погодувати цих кумедних звіряток з рук і зробити з ними незабутні фото. Діти 6+ років і дорослі відправляться на захоплююче катання на тарзанці, а найменші гості в цей час зможуть відпочити з кимось із батьків у тінистому ранчо на схилах.

Після спілкування з мавпочками на Вас чекає катання на 12 лініях тарзанки (див. тарзанки Зіп-Лайн). Напої і фрукти включені.

  • Виїзд із готелів Пунта-Кани близько 7:00 в складі міжнародної групи (російськомовний персонал за запитом);
  • Прибуття в гори Анамуйя на домініканське ранчо в дивакуватий кокосовий будиночок, де Вам запропонують дегустацію місцевих еко-продуктів: кава і какао боби, тропічні фрукти;
  • Прогулянка по ботанічному саду в парку Monkey Land. Спілкування з мавпочками – милі створіння звикли до людей і з цікавістю спускаються вниз, щоб лазити по Вам, пригощатися фруктами з Ваших рук і фотографуватися. Ці звірятка неймовірно забавні й крихітні – їхня вага в середньому складає всього 270-590 грамів, а ще їх називають мавпочками-білками;
  • Обід на ранчо – традиційні домініканські страви і прохолодні напої.
  • Інструктаж і катання на тросах Зіп-Лайн. Відкрито 12 ліній між деревами і платформами;
  • Повернення в Пунта-Кану. Прибуття в готелі близько 16:00.

Обмеження: простудні захворювання – щоб не заразити мавпочок, алергія на арахіс. Просимо Вас не використовувати крем від сонця й репеленти від комах, оскільки вони шкідливі для тварин.

Мінімальна вага для тарзанки – 20 кг, максимальна – 127 кг.

ВАРТІСТЬ ($USD)
ДОРОСЛИЙ ДІТИ (6-12 років) ІНДИВІДУАЛЬНО (1-4 особи)
119  74 під запит