Ми співпрацюємо з кращими організаторами весіль і свят, професійними фотографами і відео-операторами в Домінікані, тому можете бути впевнені, що все пройде на найвищому рівні та якості, з індивідуальним підходом до кожного гостя.

Пропонуємо Вам ознайомитися з каталогом проектів і послуг Feerie Shot Dominican Republic.

УСІ ФОТО РЕАЛЬНІ, СТВОРЕНІ З ДУШЕЮ І ЛЮБОВ'Ю НАШИМИ ФОТОГРАФАМИ!

Домініканська Республіка ніби створена для блаженного відпочинку, любові та романтики: блакитне Карибське море, багатокілометрові піщані пляжі, тропічна флора, неповторна латинська атмосфера – ідеальне місце для відпочинку.

Переглядаючи фотоальбом, створений завдяки натхненній праці Феєрії Мандрів, Ви будете з любов'ю згадувати свою Карибську подорож і з гордістю демонструвати фотографії своїм друзям.

Усі фото будуть відправлені через файлообмінник після ретуші згідно з пакетами. Можна додати різні декорації або послуги, скомпонувати кілька локацій в один день. У всі пакети весіль включений фотосет і весільна арка з декором на вибір.

Офіційне укладення шлюбу в Домінікані вимагає підготовки документів. Доплата за легалізацію Свідчення про шлюб для іноземців у Домініканській Республіці – 1100 USD.

  • Попередній вибір пакета з каталогу і спілкування з координатором;
  • Виїзд із готелю Пунта-Кани (30-60 хв) на локацію для проведення фотосесії (близько 1-3 годин);
  • Професійна фотосесія з російськомовним фотографом, послуги відповідно до обраного пакету;
  • Повернення в готель.
ВАРТІСТЬ ($USD)
ДОРОСЛИЙ ДІТИ (до 12 років) ІНДИВІДУАЛЬНО (2 особи)
-  -  599 ЗА ПАРУ

Більш детально в Каталозі Feerie Shot. Dominican Republic.