Категорія
Розповіді про мандри

Ви коли-небудь бачили листівки, на яких зображено неймовірно білосніжні будиночки з блакитними дахами? Ми впевнено можемо стверджувати, що це був Санторіні — прекрасний грецький острів. І у вас є можливість там побувати разом із Феєрією.

Санторіні — райський острів серед Егейського моря
Санторіні — райський острів серед Егейського моря
Санторіні — райський острів серед Егейського моря
Санторіні — райський острів серед Егейського моря

Все на цьому острові нагадує декорації до якогось романтичного фільму. У 16 столітті тут відбулось одне з найсильніших вивержень вулкану, яке призвело до затоплення деяких ділянок острова і утворення кратера.

Архіпелаг Санторіні славиться казковими пляжами з різнокольоровими пісками чорного, білого і навіть червоного кольорів, зовсім маленькими, мініатюрними містечками та селищами.

Дивовижний острів відомий не тільки красивою природою та пляжами. Не варто упускати можливість досліджувати кожен куточок цього місця і часом навіть загубитись серед дивовижних сплетінь вузьких вуличок.

На мисі Акротірі були виявлені стародавні руїни мінойської епохи. Вони сформувались під час виверження вулкану Санторіні в 1500 році до н.е. Після проведених розкопок доісторичної вдалося виявити дивовижної краси стародавні будівлі, майстерні ремісників і навіть маленькі магазинчики. Також збереглись настінні розписи.

Піднявшись на вершину острова Санторіні, ви потрапите в монастир Іллі Пророка. Тут щорічно проходить свято-ярмарок, відвідати яке можна 20 червня.

А своїм неповторним стилем туристів приваблює селище Іа, розташоване за 11 км від столиці Фіри. Тільки тут можна насолодитися традиційної красою висічених в скельній породі будиночків (білих і блакитних), особняками знаті, виконаними в неокласичному стилі, затишними брукованими плиткою вуличками і двориками, а також прекрасним видом на море і захід сонця. Тут хочеться залишитись надовго. Переконайтесь в цьому самі!

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment