Категорія
Розповіді про мандри

Невеличкі різнокольорові будиночки немовби випадково “наліплені” на скелі прямо над морем. Так, саме так виглядає один з регіонів на півночі Лігурійського моря. І саме туди Феєрія пропонує подорожі своїм туристам.
 

Кольорова Італія: найкрасивіші міста Лігурійського узбережжя
Кольорова Італія: найкрасивіші міста Лігурійського узбережжя
Кольорова Італія: найкрасивіші міста Лігурійського узбережжя
Кольорова Італія: найкрасивіші міста Лігурійського узбережжя

Найцікавіше, що у 2019 році Лігурія зайняла друге місце в списку найкрасивіших регіонів Італії. Лідерство в такому змаганні отримала Сицилія.

Перлиною Лігурії можна назвати Геную. Це музей просто неба: найбільший історичний центр в Європі, з вузькими і крутими вуличками та прекрасним палацом Палацці Деі Роллі, який з 2006 року занесений до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Сорок два палаци епохи Відродження і бароко, з прекрасними атріумами, залами, розписаними фресками, садами, водоспадами і художніми колекціями, — в них зупинялися королі та знать, які приїжджали до Генуї з усього світу.

Камол'ї — найромантичніше місто Лігурії, яке називають “оглядовим майданчиком”. На набережній відвідувачів зустрічають фасади будинків, які обережно “туляться” один до одного та пофарбовані в яскраві кольори. Кожну другу неділю травня тут можна насолодитися найбільшим уловом в світі, який з цієї нагоди традиційно готують.

А між Камол'ї і Портофіно височить чудове Абатство 10 століття Сан-Фруттуозо - візитна картка Лігурії. Це чарівне місце, де час немов зупинився. До красивої затоки Сан-Фруттуозо і Абатства з однойменною назвою можна дістатися тільки морем або крутою стежкою з гори Портофіно, яка розстеляється над затокою Гольфо Парадізо.

Чінкве-Терре — так називають цей регіон. Це ланцюг з п'яти старовинних поселень Італійської Рів'єри. Чінкве-Терре не постраждали від індустріального розвитку, тут ви побачите масу виноградників, дуже характерних для цієї області. Завдяки їм тут утворився унікальний ландшафт з розташованими на суші кам'яними стінами, звивистими береговими стежками, красивими пляжами між мисами і кристально прозорими водами.

Основні селища в Чінкве-Терре, розташовані з півночі на південь, - Монтероссо, Вернацца, Корнілія, Манарола, Ріомаджоре, нависли між морем і сушею на прямовисних скелях. Всі вони знаходяться досить близько один до одного, і потяг їде між ними усього пару хвилин.

Одним з чудових курортів для відпочинку є Діано-Марино. Щороку він приваблює тисячі туристів своєю красивою природою і відмінним кліматом. Як і безліч інших курортних міст Італії, це маленьке містечко Діано-Марино, не дивлячись на свою маленьку площу, має багату історію. У місті досі збереглась унікальна середньовічна атмосфера, а також найдавніші традиції технології виробництва знаменитого оливкового маслаю  В 13 столітті воно вважалося найкращим на всьому Лігурійському узбережжі.

Місто поєднує в собі історію давнини і сучасності. Тут можна побачити безліч старовинних будівель, архітектурних пам'яток та іншого. Але крім цього тут є величезна кількість п'ятизіркових готелів, різноманітних магазинів, які зосереджені в багатьох частинах міста.

Як курорт Діано-Марина з'явився в кінці 19 століття. Саме в цей час на цьому місці після великого руйнування землетрусом рибальське селище почало перебудовуватися в місто-курорт. Але задовго до цього, тут життя вирувало, про що говорять різні археологічні знахідки. Всі ці пам'ятники колишньої життя зберігаються в Муніципальному музеї, який також побудований в стінах древньої римської вілли Палаццо-дель-Парко, яка на диво збереглась під час землетрусу. 

Долучайтесь до наших груп, подорожуйте з Феєрією та відкривайте для себе Лігурію!

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment