Друзі, представляємо вам новий феєричний напрямок - подорожі Європою з авіаперельотом через Прагу!

Зручна для затятих мандрівників польотна програма (ранній виліт і пізнє повернення), насичені та цікаві маршрути, нові автобуси і гарні готелі, усі оглядові екскурсії вже включено у вартість - ви отримуєте повні сім днів справжнього задоволення від подорожі!

Починаючи з 7 березня, ми літаємо щотижня. А далі на вас чекають Чехія, Німеччина, Австрія, Польща, а також прогулянки Парижем та Амстердамом! Обирайте маршрут, який вам більше до вподоби, і вирушайте на знайомство з найкрасивішими куточками весняної Європи.

Кожен тур продуманий до дрібниць, не схожий на інші: ви проїдете найвідомішими природними парками Австрії та Німеччини, скуштуєте найсмачнішу форель на альпійських озерах та насолодитесь кавою і тістечками у Відні, відкриєте для себе незвідані і прекрасні старовинні міста, порівняєте Саксонію і Голландську провінцію, досхочу побешкетуєте в Амстердамі та Вроцлаві, знайдете відмінність між цегляною готикою батьківщини Ганзи та вишуканим різбленням французьких соборів, відчуєте неймовірну атмосферу середньовічних містечок Польщі та Баварії, зачудуєтесь досконалістю і красою замків Чехії, та зможете нарешті визначити для себе, котра зі столиць романтичніше - Париж чи Прага?

Усі вильоти гарантовані! Ласкаво просимо у казку :)

Летимо в день відкриття неба! Актуальність дат і цін на деякі тури залежить від умов по країнах

Сортувати по:
від 370 €
7 днів