57 990 грн
2095
$USD
12 днів
Маршрут

Лос-Анджелес – Санта-Моніка – Лас-Вегас – Зайон Каньйон – Пейдж – Антилоп Каньйон – Брайс Каньйон – Діксі Форест – Долина Гоблінів – Моаб – Дюранго – Сілвертон – Меса Верде – Долина Монументів – Каєнта – Каньйон де Челі – Холбрук – Седона – Гранд КаньйонВільямсЗелігман – Хавасу Лейк – Палм Спрінгс

Країни:
Тип туру
Дати

Опис туру

Запрошуємо Вас поринути в легенду, пройти стежками золотошукачів і трохи відчути себе героями популярних голлівудських фільмів. Індіанці, незаймана людиною природа, скелі незвичайних забарвлень, національні парки – у цій подорожі пригоди чекають на кожному кроці!

«Золото Маккени» – новинка 2019 року, 12-денний ексклюзивний тур по штатах Каліфорнія, Невада, Аризона, Юта і Колорадо, де на Вас чекає поїздка на історичному поїзді по маршруту Дюранго–Сілвертон у горах Колорадо на висоті до 4000 метрів.

І це далеко не все! Під час туру Ви відвідаєте: місце зйомок фільму "Золото Маккени", легендарної стрічки кінця 60-х років, індіанські резервації, побачите Національний парк Капітал Риф і знамениту Долину Гоблінів. Побуваєте в найвідомішому каньйоні світу – Гранд Каньйоні, утвореному річкою Колорадо, яка протягом мільйонів років поступово розмивала плато Колорадо. Вода прорізала собі шлях в порівняно м'яких породах (вапняки, пісковики і сланці), діставшись до твердого граніту. Побачите червоні прямовисні скелі, які стали символом Дикого Заходу, – Долину Монументів, Парк арок, Антилоп Каньйон, оглядовий майданчик "Підкова", парк Седона – країну червоних каменів. Не оминете увагою і штат Юта, де розташовані монументальний Зайон Каньйон, Брайс Каньйон і Каньйон де Челі.

Можливий пошук чоловічого/жіночого підселення.

У вартість входить
Проживання в готелях 3-4* зі сніданками;
22
В'їзди в парки за маршрутом;
Транспортне обслуговування;
Екскурсії за маршрутом;
Груповий трансфер.
22
У вартість не входить
Міжнародний авіапереліт;
Консульський збір США;
22
Медична страховка;
22
Додаткові екскурсії;
22
Індивідуальні трансфери.
22

Лос-Анджелес – Санта-Моніка – Лас-Вегас – Зайон Каньйон – Пейдж – Антилоп Каньйон – Брайс Каньйон – Діксі Форест – Долина Гоблінів – Моаб – Дюранго – Сілвертон – Меса Верде – Долина Монументів – Каєнта – Каньйон де Челі – Холбрук – Седона – Гранд Каньйон – Вільямс – Зелігман – Хавасу Лейк – Палм Спрінгс
День 1
Ваше місто/Київ – Лос-Анджелес – Санта-Моніка

Прибуття в Лос-Анджелес (груповий трансфер під рейси, що прибувають +/– за часом рейсу SU106), розміщення в готелі.

Вечірня прогулянка в Санта-Моніку, вільний час. Ночівля в готелі.

День 2
Лос-Анджелес – Лас-Вегас

Екскурсія по Лос-Анджелесу з відвідуванням Голлівуду, Алеї Слави, Беверлі Хіллс, Гріффіт Парку, історичного і сучасного Down Town.

Лос-Анджелес, більш відомий як «Місто ангелів», – найбільше місто в Каліфорнії. Він оточений гірськими хребтами, долинами, лісами, пустелями і водами Тихого океану. Історичний центр міста – вулиця Olvera Street, де розташовані кілька відмінних музеїв: сучасного мистецтва, художній, природничо-науковий, афроамериканський і японсько-американський.

У місті функціонують десятки тисяч розважальних закладів, ресторанів, кафе, барів, на різноманіття яких не міг не накласти свій відбиток різноманітний національний склад мегаполісу. Основні центри нічних задоволень сконцентровані в центрі міста, у районах Сільвер-Лейк, Голлівуд, Західний Голлівуд (зі знаменитою вулицею клубів і барів Сансет-Стріп).

Переїзд через мальовничу пустелю Мохаве в Лас-Вегас – місто казино. За бажанням – нічний тур, музичні шоу, ресторани, нічні клуби, політ на вертольоті.

Ночівля.

День 3
Лас-Вегас – Зайон Каньйон – Пейдж

Лас-Вегас – штат Юта, країна мармонтів, сувеніри ковбойської та індіанської тематики.

Національний парк Зайон Каньйон – унікальні за красою вапнякові скелі рожевого, червоного і коричневого кольору у формі замків, фортець, башт і пірамід зі зрізаною верхівкою. На всіх трьох рівнях Каньйон виглядає по-різному.

Зайон є природним ареалом проживання для більш ніж 78 видів ссавців (включаючи 19 видів кажанів), 291 виду птахів, 44 плазунів і земноводних. Серед великих тварин тут можна зустріти гірських левів, оленів, золотих орлів, каліфорнійських кондорів.

Переїзд до Аризони, місто Пейдж і озеро Пауелл, індіанські території. За бажанням – круїз по озеру на заході сонця.

Вечеря в ковбойському ресторані (оплачується додатково), у меню – справжній американський стейк.

День 4
Пейдж –  Антилоп Каньйон – Брайс Каньйон

Екскурсія по Пейджу, знайомство з місцевими визначними пам'ятками. Річка Колорадо, гребля Гленн, сліди динозаврів, оглядовий майданчик «Підкова» – фантастична картина вигину річки Колорадо.

За бажанням – політ на вертольоті або літаку над озером Пауелл, екскурсія до індіанців в Антилоп Каньйон – унікальне місце на землі.

Переїзд у штат Юта – Національний парк Брайс Каньйон, вечірнє шоу ковбоїв з вечерею в стилі кантрі (оплачується додатково).

Брайс Каньйон розташований на північному сході штату Юта. Насправді це зовсім не каньйон, а гігантський амфітеатр найгостріших скельних піків усіх відтінків оранжевого. Брайс менш популярний, ніж його сусіди – національні парки Гранд Каньйон і Зайон Каньйон, і все це через відносну віддаленість парку. Однак туристи часто поєднують відвідування цих трьох парків в одній поїздці.

Ночівля в готелі у Брайс Каньйон.

День 5
Брайс Каньйон – Діксі Форест – Долина Гоблінів – Моаб

Каньйон на сході сонця. Кращі оглядові майданчики, піша прогулянка по краю Каньйону, спуск на дно ущелини індіанською стежкою. Подорож углиб Юти – гірський масив Ес Каланте, лісовий масив у Діксі Форест – фантастична панорама долини, пагорбів, передгір'їв і засніжених гір.

Заповідник Капітал-Риф – розташований у центральній частині Юти. Це найбільша моноклінальна складка в Америці – ліворуч прямовисні скелі, праворуч долина.

Чудо природи – Долина Гоблінів. Основна визначна пам'ятка – природного походження грибоподібні фігури з каменю, піску та глини, що нагадують гоблінів – міфічних горбатих виродків у капюшонах.

Наприкінці дня переїзд у місто Моаб, Національний парк Арок, вільний час.

Ночівля в готелі міста Моаб.

День 6
Моаб – Дюранго

Національний парк Арок на сході сонця. Червоні арки різної форми, пробиті в скелях піском і вітром за мільйони років. Марсіанський пейзаж.

Переїзд по преріях через країну Каньйонів у штат Колорадо, місто Дюранго. Дорога йде в гори, і фантастичні пейзажі змінюють один одного.

Відпочинок у Дюранго. Ніч у готелі.

День 7
Дюранго – Сілвертон – Дюранго

Поїздка на історичному поїзді з Дюранго в Сілвертон по мальовничій дорозі уздовж ущелини на висоті 4000 метрів над рівнем океану.

Вільний час у місті ковбоїв «Золотошукачів Сілвертон» – ресторани, магазини, музеї, шоу, оригінальні атракціони – найкраща картинка Дикого Заходу.

Ночівля в готелі в місті Дюранго.

День 8
Дюранго – Меса Верде – Долина Монументів – Каєнта

Дюранго – Меса Верде, Національний парк і місто в скелях, де тисячі років жили індіанці. Мальовнича дорога веде на північ, і нас зустрічає Долина Монументів, єдиний парк у США, що належить індіанцям племені Навахо. Це місце зйомки відомих голлівудських фільмів, починаючи з 1930-х років.

За бажанням – тур на джипах з індіанцями вглиб долини.

Вечеря в індіанському ресторані та захід сонця в Долині Монументів – враження на все життя.

Ночівля в готелі міста Каєнта.

День 9
Каєнта – Каньйон де Челі – Холбрук

Подорож індіанськими територіями триває.

Попереду Каньйон де Челі – місце зйомок відомого фільму «Золото Маккени» за участю зірок Голлівуду – Грегорі Пека і Омар Шаріфа. Автобусна екскурсія доповнюється пішими походами по численних руїнах, головні оглядові майданчики в Каньйоні.

Ночівля в містечку Холбрук – глибинка Америки на індіанських територіях.

День 10
Холбрук – Седона – Гранд Каньйон – Вільямс

Холбрук – різнобарвна пустеля і ліс скам'янілих дерев, оригінальні заповідники в центрі Аризони. Ці дерева пролежали в землі сотні мільйонів років і під жахливим тиском за відсутності вологості перетворилися на мармур.

Переїзд у місто Седона – перлину Аризони або країну Червоних Каменів. Місто розташоване в мальовничій долині, оточеній скельними формуваннями химерної форми рожевого, червоного і коричневих кольорів.

Опції – тур на літаку, вертольоті, на джипах, конях. Вільний час в історичному Даунтауні – магазини, галереї, ресторани, ковбої, художники і музиканти.

На завершення дня – захід сонця на Гранд Каньйоні, одному з кращих чудес природи, над яким вона працювала близько 2 млрд років. Розріз земної кори річкою Колорадо до глибини 2000 метрів завширшки до 30 кілометрів і завдовжки сотні кілометрів. Це просто вражає! І все це диво в яскравих кольорах і барвах, найнеймовірніших формах з каменів і мінералів. А під час заходу сонця в цю фантастичну картину додаються барви втомленого неба.

Увечері прогулянка по історичній Route-66 в місті Вільямс і справжній американський стейк.

Ночівля в місті Вільямс.

День 11
Вільямс – Зелігман – Хавасу Лейк – Палм Спрінгс

Переїзд з Вільямса в Зелігман, містечко на історичній Route-66, фотосесія іржавих автомобілів 30-х років минулого століття і сувеніри.

Переїзд у місто Хавасу Лейк на озеро Хавасу, прогулянка по найзнаменитішому лондонському мосту, який має 1000-річну історію. Переїзд через мальовничу пустелю Мохаве в місто-курорт Палм Спрінгс, відпочинок біля басейну, вечірня прогулянка по Даунтауну.

Ночівля в місті Палм Спрінгс.

День 12
Палм Спрінгс – Ваше місто/Київ

Ознайомча екскурсія по Палм Спрінгс, заключна фотосесія на тлі гір, пальм і пісків пустелі.

Трансфер в аеропорт (під рейси +/– за часом вильоту рейсу SU 107).

Можливе продовження маршруту.

Додати новий коментар

Комментарии

Порядок отримання візи США за умови бронювання туру:

1 етап - передоплата 450 дол./чол. по курсу на день оплати;

2 етап - заповнення анкети - анкету разом з фото розміром 5 на 5 см в електронному вигляді прислати менеджерові;

3 етап - безпосередньо співбесіда (особисте подання без присутності третіх осіб).

Зверніть увагу, що туристів не зустрічають у посольства представники туристичної компанії!

Для проходження співбесіди турист особисто формує пакет документів і самостійно проходить співбесіда, без присутності третіх осіб.

 

Список необхідних документів, з якими турист приходить на співбесіду :

ОБОВ'ЯЗКОВІ:

1. Діючий закордонний паспорт;

2. Лист-підтвердження реєстрації анкети DS - 160 (оформляє менеджер компанії "Феєрія");

3. Підтвердження запису на співбесіду (оформляє менеджер компанії "Феєрія");

4. Оригінал свідоцтва про шлюб (для тих, хто в офіційному шлюбі);

5. Запрошення від приймаючої сторони на тур (присилається приймаючою компанією, видає менеджер компанії "Феєрія").

БАЖАНІ:

1. Довідка з роботи, якщо найманий робітник, або документи по бізнесу - копія свідоцтва ЧП і свідоцтво про реєстрацію в податкових органах, для учнів - довідка з учбового закладу;

2. Доказ платоспроможності - виписка з рахунку у банку, ксерокопія кредитної картки, чек з банкомату. Вимог до суми немає;

3. Оригінали документів про володіння рухомим або нерухомим майном;

4. Свідоцтво про народження дітей (оригінал);

5. Копії або оригінали попередніх закордонних паспортів;

А також інші документи, які на погляд туристів, можуть довести їх бажання і необхідність повернутися в Україну;

Копії документів завіряти нотаріально і переводити не треба.

ДЛЯ ДІТЕЙ ОБОВ'ЯЗКОВО:

1. Свідоцтво про народження;

2. Оригінали внутрішніх паспортів обох батьків;

3. Присутність на співбесіді обох батьків. У разі присутності на співбесіді тільки одного з батьків - нотаріально завірений дозвіл на виїзд дитини від другого батька. Дітям до 14 років бути присутнім на співбесіді НЕ обов'язково.

 

Вимоги до фотографії:

- фотографія має бути правильного розміру (довжина повинна дорівнювати ширині);

- аплікант повинен дивитися прямо в об'єктив і мати нейтральний вираз обличчя;

- особа повинна займати близько 50% усієї фотографії. Вуха бажано залишати відкритими;

- фотографія має бути зроблена в течії останніх 6 місяців;

- фотографія має бути кольоровою і зробленою на білому або наближеному до білого фоні;

- головні убори дозволяються тільки по релігійних переконаннях, при цьому вони не повинні закривати яку-небудь частину лиця аппликанта;

- не дозволяються сонцезахисні окуляри або інші атрибути, які відволікають від особи згідно з приведеними вище вимогами, за винятком того, що передбачено медичною необхідністю (наприклад, пов'язка на око);

- окуляри з фотохромним склом не дозволяються.

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф2

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
вул. Пушкінська, 15 (готель "Брістоль")

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
вул. Леоніда Жаботинського 47 а

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Вартість туру:

2095 дол./особа в двомісному номері.
1995 дол./особа в тримісному номері.
3195 дол./особа в одномісному номері.

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Юлія Юдіна-Рафізаде
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 129
  • e-mail: yudina@feeria.ua