27 967 грн
860
€EUR
8 днів
Маршрут

ЛісабонПорту – Брага – Гімарайнш – КоїмбраФатімаСінтрамис РокаКашкайш – Ешторіл – Обідуш – Баталя – АлкобасаТомар – Сетубал – Азейтау – Лісабон
Заїзди по суботах

Країни:
Дати

Опис туру

Мрієте про подорож до яскравої, колоритної, життєрадісної Португалії? Тоді ця поїздка – саме те, що треба!

На Вас чекає насичена екскурсійна програма, відвідування найцікавіших пам'яток Португалії, а ця країна ними славиться! Дивовижні мости, прекрасні палаци, загадкові печери, містичні садиби, незвичайні музеї, старовинні традиції та оригінальна португальська кухня з дегустацією місцевих вин і знаменитого портвейну!

У вартість входить
Проживання в готелях обраної категорії 4*/ 3*;
22
Харчування;
22
Переїзди та екскурсії за програмою;
22
Трансфери з/до аеропорту;
22
Трансфер після прильоту.
22
У вартість не входить
Міжнародний авіапереліт;
Квитки в деякі музеї, палаци, замки;
22
Відвідування знаменитих винних льохів у Порту;
22
Особисті витрати.
Чайові гідам/водіям.

Лісабон – Порту – Брага – Гімарайнш – Коїмбра – Фатіма – Сінтра – мис Рока – Кашкайш – Ешторіл – Обідуш – Баталя – Алкобаса – Томар – Сетубал – Азейтау – Лісабон
Заїзди по суботах
День 1
Ваше місто/Київ – Лісабон

Приліт у Лісабон. Трансфер і розміщення в готелі в Лісабоні. Вільний час.

Для охочих і за додаткову плату – пішохідна екскурсія по Лісабону (35 євро за людину).

Відвідування історичної частини чудового Лісабона: собор Се, замок Св. Георгія, Санта Жушта, площа Комерції, вокзал Россіу).

Ніч у готелі.

День 2
Лісабон – Порту

Сніданок у готелі. Переїзд у Порту.

Оглядова екскурсія по Порту, включаючи обід + відвідування винних погребів – дегустація портвейну. Круїз по річці Доуру (15 євро).

Ви побачите: «залізничний палац» – вокзал Сао Бенту, прикрашений панно з кахлів, найвищу вежу міста – дзвіницю церкви Клерігуш епохи бароко, кафедральний собор, від якого середньовічними вуличками з гранітними будинками XII століття Ви спуститеся на набережну Доуру і проїдете на кораблику під визначними мостами Ейфеля і Кардозу.

Відвідаєте церкву Св. Франциска, рівної якій за оздобленням позолоченим різьбленням немає в Європі, побуваєте в знаменитих винних погребах у Порту і дізнаєтесь про історію португальського портвейну та процес виробництва – дегустація.

Обід у національному ресторані з напоями.

Ніч у готелі.

День 3
Порту – Брага – Гімарайнш

Сніданок у готелі. Вільний час для знайомства з містом.

Для охочих факультативна екскурсія (08:30-17:00) – Брага – Гімарайнш – Бом Жезуш, з обідом – 70 євро за людину.

Відвідування Гімарайнша – колиски португальського королівства, яке завоювало незалежність у XII столітті, відокремившись від Кастилії. Огляд фортеці Каштелу де Гімарайнш XI століття, з оглядових веж якої відкривається захоплюючий панорамний вид на околиці. Видно Палац герцогів Браганських.

Обід у національному ресторані з напоями.

Брага заснована більше 2,5 тисяч років тому і має величезну історичну значимість для Португалії. Місто було столицею римської провінції Галісії і служило аванпостом християнської віри. У наші дні воно зберегло своє велике значення для християн усього світу. У Бразі багато архітектурних пам'яток, включаючи Кафедральний собор, старовинні церкви, фонтан Пелікана на Муніципальній площі, Аркаду. Учасники екскурсії зможуть погуляти по унікальному комплексу Бон Жезуш. Аж до 1917 року це місце було найбільшим центром католицького паломництва. Вражаючими сходами (254 сходинки!) паломники піднімалися до церкви на вершині гори. Багато з них долали шлях на колінах.

Після закінчення екскурсії – повернення в Порту. Вільний час.

Ніч у готелі.

День 4
Порту – Коїмбра – Фатіма – Лісабон

Сніданок у готелі. Переїзд у Лісабон.

Екскурсія Коїмбра – Фатіма – Печери (6 євро), включаючи обід.

У XII-XIII століттях Коїмбра була першою столицею Португалії. Зараз у місті близько 140 тисяч жителів, з яких кожен сьомий – студент. Університет Коїмбри один із найстаріших у Європі і був єдиним у Португалії до 1910 року.

Місто поділене на дві частини: Верхнє місто (його ще називають Старим), що оточене фортечною стіною; саме там зосереджена основна маса архітектурно-історичних пам'яток. Інша частина поселення – Нижнє місто, яке вабить торговими центрами, ресторанами і розважальними закладами на будь-який смак. Верхнє і Нижнє міста з'єднують ворота Аркаде-Алмедіна і Торре-де-Анту.

Найбільш відома пам'ятка Коїмбри – це університет, збудований у стилі бароко. Серед університетських приміщень найцікавіше – це «Бібліотека Жуаніна», у якій нараховується 300 тисяч томів – книги з XVI по кінець XVIII століття.

Серед численних визначних пам'яток Португалії є рідкісні об'єкти, до яких належить печера Grutas da Moeda. Назва перекладається як "скарбничка з монетами". Печеру виявили "мисливці на лисиць" у 1971 році. Археологи відкрили печеру для відвідування туристів, вживши заходів зі збереження незайманої природної краси навколишніх скель і самої печери. Багато залів були названі відвідувачами: Дитяче ліжко, Червоний купол, Пастор, Богоматір, Водоспад, Недосконала каплиця, Фонтан сліз і навіть Весільний торт.

Інформація: протяжність туристичної траси складає 350 метрів.

Максимальна глибина спуску – 50 метрів. Температура повітря в печері – у середньому 18 градусів протягом усього року, оскільки її зігріває й охолоджує вода, що стікає зі скель. Подекуди можна добре розглянути відгомін давно минулих епох, наприклад, скам'янілі сліди динозаврів, які прогулювалися в тих місцях за часів юрського періоду 175 млн років тому. Вхід і вихід у печеру розташовані в різних місцях, тому слід перебувати поруч із гідом.

Відвідування Фатіми – це благословенне місце, яке щороку відвідують понад 5 мільйонів католиків з усього світу.

Згідно з переказами, троє португальських дітей-пастушків – Жасінта і Франсишку Марту, а також їхня двоюрідна сестра Лусія душ Сантуш (Абобора) у період з 1915 по 1917 роки неодноразово були свідками явлення Діви Марії. Свята ділилася з дітьми одкровеннями, у тому числі повідала їм про «Три таємниці».

Прибуття в Лісабон, поселення в готелі. Ніч у готелі.

День 5
Лісабон - Сінтра - мис Рока - Кашкайш - Ешторіл

Сніданок у готелі.

Екскурсія на цілий день у Сінтру, відвідування Садиби Регалейра, Палацу Пена (Palácio da Реnа), мису Рока, курортів Кашкайш і Ешторіл (обід).

Оглядова екскурсія по Сінтрі. Казкове середньовічне містечко до наших днів зберегло свою чарівність і заслужило назву «Перлини Португалії». Воно було засноване в давні часи і неодноразово змінювало своїх власників. Сінтра – це романтичні ландшафти, екзотичні парки, красиві палаци і загадкові замки. Огляд центру містечка, екскурсія в садибу Кінта да Регалейра, яку власник-масон повністю переробив на свій смак.

Палац Пена (Palácio da Реnа) – колишня літня королівська резиденція. Замок є об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і входить у сімку чудес Португалії. Палац Пена у Сінтрі створений у дусі еклектики, поєднуючи мавританський і неоготичний стилі з елементами неоренесансу та середньовіччя.

Далі поїздка по серпантину гірської дороги до найзахіднішої точки Європейського континенту – мису Рока. Там можна придбати Свідоцтво про відвідування Краю Землі.

Маршрут екскурсії проходить через знамениті курорти Кашкайш і Ешторіл. На курортах розташовані розкішні вілли в оточенні евкаліптових гаїв, кращі пляжі центральної частини Португалії, шикарні готелі, вишукані ресторани, гольф-поля світового класу, одне з найвідоміших казино Європи і, звичайно ж, знаменита траса Формули-1.

Ніч у готелі.

День 6
Лісабон – Обідуш – Баталя – Алкобаса – Томар

Сніданок у готелі.

Екскурсія на цілий день Обідуш – Баталя – Алкобаса – Томар, включаючи обід.

Оглядова екскурсія по Обідушу. Характерні білі будинки увінчані червоними черепичними дахами. Все містечко буквально потопає в розкішних, яскравих кольорах. Обідуш оточений високими мурами, зведеними в середні століття. У невеликому містечку можна побачити безліч церков.

Це славне поселення отримало назву «міста наречених», адже монархи проводили в ньому час після одруження. Прогулянка по вуличках, знайомство з капелою Носа Сеньєра ду Карму на центральній площі, старовинною церквою Святої Марії та арабською фортецею.

Знайомство із середньовічним абатством в Алкобасі, зведеним у стилі ранньої готики. У монастирі поховані представники Бургунської династії. «Монастир Мовчання» відрізняється вишуканістю, тому його так любив король-поет Диниш.

Екскурсія продовжується в Баталі, де розташований монастир Санта Марія да Вікторія. Цей монастир – істинний шедевр португальської готичної архітектури. Його побудував король Жоан I на честь перемоги над іспанцями в 1385 році. Огляд усипальниці представників Авісської королівської династії, що відрізняється змішанням стилів мануеліно й англійської готики.

Останній пункт поїздки – містечко Томар на берегах річки Набан, розташоване за140 км від Лісабона. Поселення виникло за часів реконкісти і довгий час ним керував орден тамплієрів. Огляд величного монастиря Ордену Христа 1160 року. Це найбільш грандіозна споруда Португалії. Можливо, саме там захований таємничий Грааль.

Повернення в готель у Лісабоні. Ніч у готелі.

День 7
Лісабон - Сетубал - Азейтау - Лісабон - Ваше місто/Київ

Сніданок у готелі.

О 10:00 винно-дегустаційна прогулянка з відвідуванням статуї Христа.

Сетубал – Азейтау – дегустація вин (10 євро за людину) – Аррабіда – міст Васко да Гама – міст 25 Квітня (обід).

Після закінчення екскурсії – трансфер в аеропорт. Повернення в Україну.

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф2

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
вул. Пушкінська, 15 (готель "Брістоль")

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
вул. Леоніда Жаботинського 47 а

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Вартість туру на 1 людину з проживанням 3*/ 4* з включеним харчуванням під час екскурсій (5 обідів і 1 вечеря з фаду в Порту):

Категорія «Економ» (базові готелі: Лісабон – Vip Inn Berna 3*, Порто – Star Inn Porto 3*)

 • місце в двомісному номері – 860 євро
 • третя дитина до 12 років – 560 євро
 • третій дорослий – 855 євро
 • одномісний номер – 1110 євро

Категорія «Стандарт» (базові готелі: Лісабон – Vip Executive Entracampo 4*, Порто – Hotel Black Tulip 4*)

 • місце в двомісному номері – 950 євро
 • третя дитина до 12 років – 560 євро
 • третій дорослий – 945 євро
 • одномісний номер – 1250 євро
Додаткова інформація

*Програма із заїздом по суботах.

Контакти менеджерів

 • Ім'я: Наталія Антоненко
 • Посада: Менеджер
 • Тел.: 0-800-60-44-39
 • Вн. номер: 117
 • e-mail: artnata@feeria.ua