21 788 грн
670
€EUR
8 днів
Маршрут

ЛісабонПортуСантьяго-де-Компостела – Брага – КоїмбраФатіма – Монсанто – Віла-Вісоза – ЕвораОбідуш – Баталя – АлкобасаТомарСінтраМис РокаКашкайш – Ешторіл – Лісабон
Заїзди: щодня

Дати

Опис туру

Феєрія запрошує Вас у подорож до Іспанії та Португалії!

Португалія та Іспанія – це дивовижні країни з насиченим колоритом, бездоганними пляжами і неймовірною архітектурою! Під час туру Ви відвідаєте величезну кількість пам'яток, таких як: знаменитий собор Сантьяго-де-Кампостела, унікальний комплекс Бон Жезуш, печеру "Скарбничка Монет", дивовижні за своєю красою мости в Лісабоні, статую Ісуса Христа. Це тільки мала частина того, що можна буде побачити в нашій екскурсійній програмі.

Якщо Ви мріяли про насичену подорож, яка буде наповнена тільки позитивними емоціями, – тоді цей тур саме для Вас!

У вартість входить
Проживання в готелях вибраної категорії 4*/ 3*;
22
Харчування;
22
Переїзди та екскурсії за програмою;
22
Трансфери з/до аеропорту;
22
Трансфер після прильоту.
22
У вартість не входить
Міжнародний авіапереліт;
Квитки в деякі музеї, палаци, замки;
22
Відвідування знаменитих винних льохів у Порту;
22
Особисті витрати;
Чайові гідам/водіям.

Лісабон – Порту – Сантьяго-де-Компостела – Брага – Коїмбра – Фатіма – Монсанто – Віла-Вісоза – Евора – Обідуш – Баталя – Алкобаса – Томар – Сінтра – Мис Рока – Кашкайш – Ешторіл – Лісабон
Заїзди: щодня
День 1
Ваше місто/Київ – Лісабон

Приліт у Лісабон. Зустріч в а/п, трансфер і розміщення в готелі в Лісабоні.

О 16:00 оглядова екскурсія по Лісабону: історичний центр з круїзом по річці Тежу (екскурсія пішохідна – круїз по річці Тежу включений у вартість).

Закінчення екскурсії в історичній частині Лісабона (екскурсію можна перенести на наступну суботу).

Для охочих і за додаткову плату після екскурсії вечеря в ресторані з Фаду – вартість 70 євро за людину (входить: вечеря з напоями, вистава з Фаду).

Після закінчення надається трансфер у Ваш готель проживання в Лісабоні.

Ніч у готелі.

День 2
Лісабон – Порту

Сніданок у готелі. Виїзд із готелю. Переїзд у Порту.

Оглядова екскурсія по Порту, включаючи обід.

Ви побачите: «залізничний палац» – вокзал Сао Бенту, прикрашений панно з кахлів, найвищу вежу міста – дзвіницю церкви Клерігуш епохи бароко, кафедральний собор.

Відвідування винних погребів – дегустація портвейну (10 євро).

Круїз по річці Дору (15 євро), Ви проїдете на кораблику під приголомшливими мостами Ейфеля і Кардозу.

Розміщення в готелі. Відпочинок. Ніч у готелі.

День 3
Порту – Сантьяго-де-Компостела – Брага

Сніданок у готелі.

Екскурсія на цілий день: Сантьяго-де-Компостела – Брага – Бом Жезуш.

Виїзд у Сантьяго-де-Компостела (Іспанія) – це третя за значимістю святиня католицького світу після Риму і Єрусалиму. У давні часи паломники зі значними зусиллями долали гори, хащі, долини, річки та інші перешкоди заради молитви біля святині. Головна визначна пам'ятка – собор Святого Якова, побудований у формі хреста. Він входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У наші дні Сантьяго-де-Компостела – не тільки стародавня релігійна святиня, а й сучасне місто, що активно розвивається.

У Бразі багато архітектурних пам'яток, включаючи Кафедральний собор, старовинні церкви, фонтан Пелікана на Муніципальній площі, Аркаду. Учасники екскурсії отримують можливість погуляти по унікальному комплексу Бон Жезуш. Аж до 1917 року це місце було найбільшим центром католицького паломництва. Вражаючими сходами (254 сходинки!) паломники піднімалися до церкви на вершині гори. Багато з них долали шлях на колінах.

Повернення в готель у Порту. Вільний час. Ніч у готелі.

День 4
Порту – Коїмбра – Фатіма

Сніданок у готелі. Виїзд у Фатіму.

Відвідування Коїмбри – печери (7 євро) з обідом.

Коїмбра – старовинне університетське містечко, наскрізь просякнуте своєрідною атмосферою студентства. Університет, побудований у 1290 році, розташовується на горі, тому його добре видно з набережної. Історичний центр міста є хитросплетінням вузьких старовинних вуличок, у яких легко заблукати. Університет Коїмбри є найстарішим у Європі і діє до цього дня.

Ви побачите чудовий Кафедральний собор Се-Веля в романському стилі і монастир августинців Санта-Круш, який зберігся з XII століття. Там спочиває король Альфонс Енрікеша I і його син Саншу I. Якщо Ви потрапите в Коїмбру під час свята, то обов'язково зустрінете безліч людей в оригінальних плащах з відмітними стрічками факультетів.

Серед численних визначних пам'яток Португалії є рідкісні об'єкти, до яких належить печера Grutas da Moeda. Назва перекладається як "скарбничка з монетами". Печеру виявили "мисливці на лисиць" у 1971 році. Археологи відкрили печеру для відвідування туристів, вживши заходів зі збереження незайманої природної краси навколишніх скель і самої печери. Багато залів були названі відвідувачами: Дитяче ліжко, Червоний купол, Пастор, Богоматір, Водоспад, Недосконала каплиця, Фонтан сліз і навіть Весільний торт.

Інформація: протяжність туристичної траси складає 350 метрів.

Максимальна глибина спуску – 50 метрів. Температура повітря в печері – в середньому 18 градусів протягом усього року, оскільки її зігріває й охолоджує вода, що стікає зі скель. Подекуди можна добре роздивитися сліди давно минулих епох, наприклад, скам'янілу стежку слідів динозаврів, які прогулювалися в тих місцях за часів юрського періоду 175 мільйонів років тому. Вхід і вихід у печеру розташовані в різних місцях, тому слід перебувати поруч із гідом.

Прибуття у Фатіму. Розміщення в готелі.

Фатіма вже майже протягом сторіччя є відомим релігійним центром. Події, які відбулися в цих місцях у період з 1915 по 1917 роки, названі католицькою церквою справжнім дивом. Ви почуєте історію про те, як діти-пастушки зустрічали Діву Марію, яка представилася їм Ангелом Миру і розповіла про події, які на них чекають.

Ніч у готелі.

День 5
Фатіма – Монсанто – Лісабон

Сніданок у готелі. Виїзд у Лісабон.

По дорозі відвідування Монсанто – одного з найнезвичайніших міст у світі.

Воно відоме далеко за межами Португалії за картинками з незвичайними будівлями, фортецею, побудованою тамплієрами, і величезними гранітними валунами. Побачене в Монсанто вражає уяву: величезні гранітні валуни і приліплені до них будинки, на кам'яних спорудах яскраві плями квітів, незвичайні пейзажі, що відкриваються погляду з висоти пагорба, та й самі жителі цього селища привертають увагу своїм спокійним і розміреним життям.

Прибуття в Лісабон, розміщення в готелі. Ніч у готелі.

День 6
Лісабон – Віла-Вісоза – Евора

Сніданок у готелі.

Екскурсія на цілий день у Віла-Вісоза (відвідування грандіозного палацу Пасу-Дукал – резиденції португальських королів!) – Евора – міст 25 Квітня – Статуя Христа – міст Васко да Гама.

Переїзд по мосту 25 Квітня. Знаменитий міст з'явився в 1966 році над місцем, де річка Тежу впадає в Атлантичний океан. Міст входить до двадцятки найдовших висячих мостів світу. Він нагадує міст у Сан-Франциско. Потім Ви побачите Статую Христа, яка є копією знаменитого монумента в Ріо-де-Жанейро.

Історія Евори почалася у 80-72 роки до нашої ери. Місто активно забудовували і розвивали римляни, маври, португальські королі Середньовіччя. Евора славиться своїми архітектурно-історичними пам'ятками, включаючи центральну площу Дона Жеральду з аркадами, де частина колон має античне походження. Тут за часів Середньовіччя проводили страти єретиків і відьом. Учасники екскурсії побачать церква Санту Антоніу XVI століття, храм Діани II століття нашої ери, єдиний збережений римський храм на всю Португалію.

На особливу увагу заслуговує небувалий за своєю красою собор Евори в романо-готичному стилі, зведений між 1186 і 1204 роками. Трепетне захоплення викликає церква Святого Франсишку з неймовірною каплицею зі справжніх людських кісток.

Евора широко прославилася своїми ресторанами з величезним вибором вишуканих страв національної португальської кухні, а також найбагатшим асортиментом вин.

Екскурсія закінчиться проїздом по вантовому мосту Васко да Гама. Це найдовший міст у всій Європі. Його довжина разом з віадуком, у який він переходить, складає 17,2 км.

Ніч у готелі.

День 7
Лісабон – Обідуш – Баталя – Алкобаса – Томар

Сніданок у готелі.

Екскурсія на цілий день Обідуш – Баталя – Алкобаса – Томар, включаючи обід.

Оглядова екскурсія по Обідушу. Білі будинки увінчані червоними черепичними дахами. Все містечко буквально потопає в розкішних яскравих кольорах. Обідуш оточений високими мурами, зведеними в середні століття.

Знайомство із середньовічним абатством в Алкобасі, зведеним у стилі ранньої готики. У монастирі поховані представники Бургунської династії. «Монастир Мовчання» відрізняється вишуканістю, тому його так любив король-поет Диниш.

Екскурсія триває в Баталі, де розташований Монастир Санта Марія да Вікторія. Цей монастир – істинний шедевр португальської готичної архітектури. Його побудував король Жоан I на честь перемоги над іспанцями в 1385 році. Огляд усипальниці представників Авіської королівської династії, що відрізняється змішанням стилів мануеліно й англійської готики.

Останній пункт поїздки – місто Томар на берегах річки Набан. Воно розташоване за 140 км від Лісабона. Поселення виникло за часів реконкісти, і довгий час ним керував орден тамплієрів. Огляд величного монастиря Ордену Христа 1160 року.

Ніч у готелі.

День 8
Лісабон - Сінтра - Мис Рока - Кашкайш - Ешторіл - Лісабон - Ваше місто/Київ

Сніданок у готелі.

Екскурсії: Сінтра – садиба Регалейра – Мис Рока, курорти Кашкайш і Ешторіл. У другій половині дня оглядова екскурсія по Лісабону – історичний центр з круїзом по річці Тежу уздовж узбережжя Лісабона (екскурсія пішохідна, круїз по річці Тежу – 20 євро).

Оглядова екскурсія по Сінтрі. Казкове середньовічне містечко до наших днів зберегло свою чарівність і заслужило назву «Перлини Португалії». Сінтра – це романтичні ландшафти, екзотичні парки, красиві палаци і загадкові замки. Огляд центру міста, екскурсія в садибу Кінта да Регалейра.

Далі поїздка по серпантину гірської дороги до найзахіднішої точки Європейського континенту – на Мис Рока. Там можна придбати Свідоцтво про відвідування Краю Землі.

Маршрут екскурсії проходить через знамениті курорти Кашкайш і Ешторіл. На курортах розташовані розкішні вілли в оточенні евкаліптових гаїв, кращі пляжі центральної частини Португалії, шикарні готелі, вишукані ресторани, гольф-поля світового класу, одне з найвідоміших казино Європи і, звичайно, знаменита траса Формули-1.

Пішохідна екскурсія по історичній частині Лісабона допоможе Вам скласти власне уявлення про дивовижну столицю найзахіднішої європейської держави з багатою історією.

Ви побачите Кафедральний собор Се з двома високими вежами, увінчаними зубцями. Побудований він був у 1150 році, але потім неодноразово зазнавав руйнувань. У результаті численних переробок були додані архітектурні елементи різних стилів, у тому числі бароко, рококо, неокласицизму, а також чудової готики.

Прогулянка по площі Комерції, де височіє величезна арка з колонами і встановлена кінна статуя короля Жозе I.

Огляньте залізничний вокзал Россіу з елегантним фасадом у стилі нео-мануеліно. Його прикрашають підковоподібні мавританські арки і численні скульптури. Вінчає будівлю башточка з годинником. До вокзалу веде тунель завдовжки понад 2600 метрів.

Пройдіться по проспекту Незалежності. Він дуже схожий на французькі бульвари. Ви отримаєте можливість зробити цікаві фото на площі реставраторів і площі Россіу, де височіє грандіозна статуя короля Педро IV і розташований красивий національний театр Дона Марія II.

Круїз по річці Тежу.

Щоб познайомитися з Лісабоном, мало по ньому проїхати на автобусі і погуляти пішки – треба ще подивитися на нього з боку річки Тежу. Перед очима пасажирів кораблика пропливає низка дивовижних пам'яток різних століть: замок Святого Жоржа, собор Се, Меркада да Рібейра, національний музей Арте Антіга, міст 25 Квітня, велична статуя Христа, палац Ажуда, площа Імперії, монастир Жеронімуш, культурний центр Белема, пам'ятник першовідкривачам, казкова Белемська вежа.

Після закінчення екскурсії, приблизно о 17:30, – трансфер в аеропорт.

Повернення в Україну.

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф2

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
вул. Пушкінська, 15 (готель "Брістоль")

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
вул. Леоніда Жаботинського 47 а

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Вартість туру на 1 людину з проживанням 3*/ 4* з включеним харчуванням під час екскурсій (4 обіди з напоями):

Категорія «Економ» (базові готелі: Лісабон – Vip Inn Berna 3*, Порто – Star Inn Porto 3*)

 • місце в двомісному номері – 670 євро
 • третя дитина до 12 років – 465 євро
 • третій дорослий – 665 євро
 • одномісний номер – 950 євро

Категорія «Стандарт» (базові готелі: Лісабон – Vip Executive Entracampo 4*, Порто – Hotel Black Tulip 4*)

 • місце в двомісному номері – 770 євро
 • третя дитина до 12 років – 465 євро
 • третій дорослий – 765 євро
 • одномісний номер – 1070 євро
Додаткова інформація

*Програма із заїздом по суботах.

Контакти менеджерів

 • Ім'я: Наталія Антоненко
 • Посада: Менеджер
 • Тел.: 0-800-60-44-39
 • Вн. номер: 117
 • e-mail: artnata@feeria.ua