92 242 грн
3395
$USD
15 днів

КиївЛос-Анджелес – Санта-Моніка – Санта-Барбара – Сан-Франциско – Долина Напа – Національний парк Йосеміті – ФрезноБейкерсфілдЛас-Вегас – Св. Джордж – Національні парки Зайон Каньйон і Брайс Каньйон – Канаб – озеро Пауелл – Каньйон де Челі – Седона – ВільямсГранд КаньйонЛафлін – Хавасу Лейк – Палм Спрінгс – Сан-ДієгоЛос-АнджелесКиїв

Країни:
Дати

Опис туру

На даний момент програма актуальна тільки для туристів з діючими візами США.

За можливістю відкриття віз інформація буде оновлюватися відповідно до оновлень в роботі Посольства США

Запрошуємо Вас у захоплюючу подорож до Америки!

Сполучені Штати – це дивовижна країна, у якій незбагненним чином поєднуються новаторські архітектурні ідеї та неймовірні природні ландшафти. Саме такі пейзажі на Вас чекають у цій подорожі.

Подорож по Південному Заходу США – це можливість на власні очі побачити неймовірну красу американської природи, відвідати всесвітньо відомі пам'ятки, побачити вражаючі мегаполіси і чарівні містечка американської глибинки.

У цьому турі кожен зможе відкрити свою Америку: любителі "зеленого туризму" будуть захоплено милуватися каньйонами та річками, цінителі живопису та іншого мистецтва зможуть насолодитися чудовими творами мистецтва в музеях і галереях, а любителі шопінгу зметуть добру половину асортименту в бутиках і сувенірних лавках.

Вартість туру:
при групі до 20-29 ос. - 3695 дол.
при групі від 30 ос. - 3395 дол.

У вартість входить
Проживання в готелях 3*;
Харчування;
22
Супровід представника Феєрії;
22
Транспортне обслуговування;
22
Екскурсії;
22
Груповий трансфер аеропорт–готель–аеропорт.
У вартість не входить
Консульський збір;
22
Медична страховка;
22
Доплата за одномісне розміщення;
22
Проїзд у міському транспорті;
Чайові гіду/водієві;
Індивідуальні трансфери.
22

Київ – Лос-Анджелес – Санта-Моніка – Санта-Барбара – Сан-Франциско – Долина Напа – Національний парк Йосеміті – Фрезно – Бейкерсфілд – Лас-Вегас – Св. Джордж – Національні парки Зайон Каньйон і Брайс Каньйон – Канаб – озеро Пауелл – Каньйон де Челі – Седона – Вільямс – Гранд Каньйон – Лафлін – Хавасу Лейк – Палм Спрінгс – Сан-Дієго – Лос-Анджелес – Київ
День 1, 28.10
Київ – Лос-Анджелес – Санта-Моніка

Виліт з Києва. Прибуття в Лос-Анджелес.

Груповий трансфер у готель.

Екскурсія в Санта-Моніку. Захід сонця на океані. Вільний час.

Лос-Анджелес, більш відомий як «Місто ангелів», – найбільше місто в Каліфорнії, оточене гірськими хребтами, долинами, лісами, пустелями і водами Тихого океану. Історичний центр міста – вулиця Olvera Street, де міститься кілька чудових музеїв: сучасного мистецтва, художній, природничо-науковий, афроамериканський і японсько-американський.

У місті функціонують десятки тисяч розважальних закладів, ресторанів, кафе, барів, на розмаїття яких не міг не вплинути різноманітний національний склад мегаполісу. Основні осередки нічних задоволень сконцентровані в центрі міста, у районах Сілвер-Лейк, Голлівуд, Західний Голівуд (зі знаменитою вулицею клубів і барів Сансет-Стріп).

Ночівля в Лос-Анджелесі.

День 2, 29.10
Лос-Анджелес – Санта-Барбара – Сан-Франциско

Екскурсія в Санта-Барбару – американську Рив'єру з унікальною іспанською архітектурою. Вас приємно вразять акуратні білосніжні будиночки з арковими фасадами, іспанською кольоровою бруківкою і червоними черепичними дахами. І звичайно ж, Ви побачите Місію міста, яка протягом 10 років демонструвалася в заставці однойменного телесеріалу.

Мальовничий перевал і Долина Санта-Інес, високогірне озеро Качума. За бажанням – дегустація каліфорнійських вин (оплачується додатково – 25 дол./особа).

Казкове датське селище Солвенг, яке вражає кожного туриста пряниковими будиночками і декоративними млинами – вони створюють повне враження, що Ви потрапили в Європу! Відпочинок. Огляд оригінальної архітектури романтичного готелю «Мадонна».

Прибуття в Сан-Франциско. Ночівля.

День 3, 30.10
Сан-Франциско

Екскурсія містом Сан-Франциско. Це красиве місто США, народжене «Золотою лихоманкою», розташоване на 43-х пагорбах біля кращої гавані світу.

Палац мистецтв, парк і міст «Golden Gate», Даунтаун, Пагорби-Близнюки, будівля Мерії, Острів Скарбів, собор Св. Марії. Вільний час на рибальській пристані – «Fisherman's Wharf», за бажанням – круїз по затоці (оплачується додатково 40 дол./особа). Шопінг на «Union Square» – улюблене місце відпочинку і розваг жителів Сан-Франциско.

Ночівля.

День 4, 31.10
Сан-Франциско – Долина Напа

Екскурсія в Долину Напа, що розташована за півтори години їзди від Сан-Франциско. Тут є сотні виноградників та винних ресторанів. Ідеальний клімат дозволяє вирощувати виноград високого класу, з якого потім виготовляють відмінне вино.

Дегустація каліфорнійських вин, аристократичне передмістя Саусаліто.

Ночівля.

День 5, 01.11
Національний парк Йосеміті - Фрезно

Центральна Долина Каліфорнії, фруктова ферма в містечку Мерсед, відпочинок на фруктовій станції, дегустація каліфорнійських фруктів.

Національний парк Йосеміті – один із найвідоміших природних заповідників у світі, справжня країна чудес з мальовничими озерами, каскадами водоспадів, розкішними лісами, реліктовими рослинами і гігантськими гранітними скелями.

На Вас чекає мальовнича долина, оточена прямовисними багатометровими скелями (до 900 метрів!), кожна з яких має промовисту назву – Ель Капітан, Купол, пік Грізлі. Не дивуйтеся, коли на лузі Ви побачите оленів, а всюди будуть розвішані таблички «Обережно, ведмеді!» – це воістину неймовірне місце, у якому люди змогли зберегти природу в її первозданному вигляді.

Також Ви відвідаєте індіанський музей і селище, побачите найвищий водоспад північної Америки – Йосеміті 739 метрів.

На виїзді з парку на оглядовому майданчику біля гірського тунелю відкривається фантастична панорама долини Йосеміті.

Прибуття в місто Фрезно. Ночівля.

День 6, 02.11
Фрезно – Бейкерсфілд – Лас-Вегас

Фрезно – столиця Центральної Долини, місто Бейкерсфілд – нафтова столиця Каліфорнії, фруктова ферма, мальовнича пустеля Мохаве, місто Барстоу, місто-привид Каліко.

Прибуття в Лас-Вегас. Розміщення в готелі, відпочинок.

За бажанням – нічна екскурсія по Лас-Вегасу з відвідуванням Даунтауна і вулиці Фрімонт (оплачується додатково 55 дол./особа).

Вільний час для платних шоу і нічних клубів. Ночівля в Лас-Вегасі.

День 7, 03.11
Лас-Вегас

Вільний день у Лас-Вегасі.

За бажанням екскурсія в Долину Смерті (оплачується додатково 110 дол./особа), екскурсія на Дамбу Гувера (65 дол./особа).

Можлива поїздка в магазини «Premium Outlets».

Вільний час для платних шоу і нічних клубів. Ночівля в Лас-Вегасі.

День 8, 04.11
Св. Джордж - Національні парки Заон Каньйон і Брайс Каньйон - Канаб

Відвідування містечка мормонів Св. Джордж, національні парки Зайон Каньйон і Брайс Каньйон.

Брайс-Каньйон розташований на північному сході штату Юта. Насправді це зовсім не каньйон, а гігантський амфітеатр найгостріших скельних піків усіх відтінків оранжевого. Брайс менш популярний, ніж його сусіди – національні парки Гранд Каньйон і Зайон, через відносну віддаленість парку. Однак туристи часто поєднують відвідування цих трьох парків в одній поїздці.

Національний парк Зайон включає в себе гори, каньйони, пагорби, плоскогір'я, моноліти, річки і природні арки. Розташований на кордонах точок перетину плато Колорадо, Великого Басейну і пустелі Мохаве, парк має унікальні природно-географічні зони, що забезпечують різноманіття тваринного життя.

Тому немає нічого дивного в тому, що Зайон є природним ареалом проживання для більш ніж 78 видів ссавців (включаючи 19 видів кажанів), 291 виду птахів, 44 плазунів і земноводних. З великих тварин тут можна зустріти гірських левів, оленів, золотих орлів, каліфорнійських кондорів.

Неповторні чудеса природи в Країні Червоних Каменів, індіанський сувенірний магазин, містечко Канаб – місце зйомок понад 150 фільмів Голлівуду в стилі «Вестерн», за бажанням – вечеря в ковбойському ресторані (оплачується додатково 45 дол./особа).

Ночівля в місті Канаб.

День 9, 05.11
Озеро Пауелл

Озеро Пауелл, місто Пейдж, річка Колорадо.

Озеро Пауелл – одне з найулюбленіших місць відпочинку багатьох американців протягом усього року. Водосховище Пауелл є частиною Національної зони відпочинку Глен Каньйону.

Це друге за величиною штучне озеро в басейні річки Колорадо. Воно поступається тільки озеру Мід. Кришталево-блакитні води водосховища створюють контраст зі скелястими червоними стінами каньйону.

Прогулянка по мосту, панорама Дамби Глен і озера, сліди динозаврів, залишені 100 млн років тому. За бажанням – тур на джипах в Антилоп Каньйон, невимовно фантастичне видовище (оплачується додатково 80 дол./особа).

Переїзд у Долину Монументів, парк індіанців племені Навахо. За бажанням – тур на джипах з індіанцями вглиб долини (оплачується додатково 85 дол./особа).

Ночівля.

День 10, 06.11
Каньон де Челі – Седона – Вільямс

Подорож індіанськими територіями триває. Дорога резервацією індіанців племені Навахо, попереду маленьке містечко Камерон, найбільший магазин індіанських сувенірів і ресторан.

Невеликий відпочинок, і переїзд в місто Седона - перлину Арізони, Країну Червоних Каменів, місто оригінальної архітектури, художніх галерей, пам'яток, храмів, і все це розташовується в мальовничій долині, оточеній скельними формуваннями химерної форми рожевого, червоного і коричневого кольорів.

Ночівля в місті Вільямс.

День 11, 07.11
Вільямс – Гранд Каньон – Лафлін

Вільямс – Національний парк Гранд Каньйон, Південний Рим, кращі оглядові майданчики.

Гранд Каньйон утворений річкою Колорадо, яка протягом мільйонів років поступово розмивала плато Колорадо. Вода прорізала собі шлях в порівняно м'яких породах, діставшись до твердого граніту.

Довжина Гранд Каньйону – 446 км, ширина –  29 км, на рівні дна Каньйону – до кілометра. Глибина Гранд Каньйону досягає 1600 метрів. Площа Національного Парку Гранд Каньйон становить майже 5000 квадратних кілометрів.

За бажанням – вертолітна екскурсія над Гранд Каньоном (оплачується додатково).

Переїзд в містечко ковбоїв та золотошукачів Зелігман на історичній дорозі # 66. Увечері прибуття в місто-казино на річці Колорадо Лафлін, знайомство з приватною колекцією класичних авто Дона Лафліна. Ночівля.

День 12, 08.11
Лафлін – Хавасу Лейк – Палм Спрінгс

Переїзд у місто Хавасу Лейк на озеро Хавасу, знаменитий Лондонський Міст, який має історію майже 2000 років. Подарунок Лондона- копія виїзної карети Англійської королеви.

Переїзд через пустелю Мохаве в місто-курорт Палм Спрінгс з його унікальним мікрокліматом, природою та архітектурою. Вечірня прогулянка по Даун Таун, Сувеніри, картинні галереї, пам'ятники, музеї, ресторани.

Ночівля.

День 13, 09.11
Палм Спрінгс – Сан-Дієго – Лос-Анджелес

Екскурсія в Сан-Дієго – перше місто Каліфорнії, засноване іспанцями в 1769 році. Знайомство з архітектурою та історією Старого і Нового міста, квартал газових ліхтарів, Морське Село, набережна, Бальбоа Парк, острів Коронадо, панорама міста. За бажанням - круїз по затоці Сан-Дієго. Або відвідування авіаносця Мідуей (оплачується додатково).

Прибуття в Лос-Анджелес. Ночівля.

День 14, 10.11
Лос-Анджелес

Екскурсія по Лос-Анджелесу з відвідуванням Зоряного Голлівуду, Алеї Слави, Гріффіт Парку, історичного і сучасного центру, Уїлшир Бульвара- візитної картки міста, Беверлі Хіллс і Родео Драйв. Відпочинок в Санта Моніці біля океану в променях призахідного сонця. Фотосесія біля знака End of Route 66 на причалі Санта Моніки.

Ночівля в Лос-Анджелесі.

День 15, 11.11
Лос-Анджелес – Київ

Вільний час. Трансфер в аеропорт. Виліт з Лос-Анджелеса.

Прибуття до Києва.

Додати новий коментар

Комментарии

На даний момент програма актуальна тільки для туристів з діючими візами США.

За можливістю відкриття віз інформація буде оновлюватися відповідно до оновлень в роботі Посольства США

Порядок отримання візи США за умови бронювання туру:

1 етап - передоплата 450 дол./чол. по курсу на день оплати;

2 етап - заповнення анкети - анкету разом з фото розміром 5 на 5 см в електронному вигляді прислати менеджерові;

3 етап - безпосередньо співбесіда (особисте подання без присутності третіх осіб).

Зверніть увагу, що туристів не зустрічають у посольства представники туристичної компанії!

Для проходження співбесіди турист особисто формує пакет документів і самостійно проходить співбесіда, без присутності третіх осіб.

Список необхідних документів, з якими турист приходить на співбесіду :

ОБОВ'ЯЗКОВІ:

1. Діючий закордонний паспорт;

2. Лист-підтвердження реєстрації анкети DS - 160 (оформляє менеджер компанії "Феєрія");

3. Підтвердження запису на співбесіду (оформляє менеджер компанії "Феєрія");

4. Оригінал свідоцтва про шлюб (для тих, хто в офіційному шлюбі);

5. Запрошення від приймаючої сторони на тур (присилається приймаючою компанією, видає менеджер компанії "Феєрія").

БАЖАНІ:

1. Довідка з роботи, якщо найманий робітник, або документи по бізнесу - копія свідоцтва ЧП і свідоцтво про реєстрацію в податкових органах, для учнів - довідка з учбового закладу;

2. Доказ платоспроможності - виписка з рахунку у банку, ксерокопія кредитної картки, чек з банкомату. Вимог до суми немає;

3. Оригінали документів про володіння рухомим або нерухомим майном;

4. Свідоцтво про народження дітей (оригінал);

5. Копії або оригінали попередніх закордонних паспортів;

А також інші документи, які на погляд туристів, можуть довести їх бажання і необхідність повернутися в Україну;

Копії документів завіряти нотаріально і переводити не треба.

ДЛЯ ДІТЕЙ ОБОВ'ЯЗКОВО:

1. Свідоцтво про народження;

2. Оригінали внутрішніх паспортів обох батьків;

3. Присутність на співбесіді обох батьків. У разі присутності на співбесіді тільки одного з батьків - нотаріально завірений дозвіл на виїзд дитини від другого батька. Дітям до 14 років бути присутнім на співбесіді НЕ обов'язково.

 

Вимоги до фотографії:

- фотографія має бути правильного розміру (довжина повинна дорівнювати ширині);

- аплікант повинен дивитися прямо в об'єктив і мати нейтральний вираз обличчя;

- особа повинна займати близько 50% усієї фотографії. Вуха бажано залишати відкритими;

- фотографія має бути зроблена в течії останніх 6 місяців;

- фотографія має бути кольоровою і зробленою на білому або наближеному до білого фоні;

- головні убори дозволяються тільки по релігійних переконаннях, при цьому вони не повинні закривати яку-небудь частину лиця аппликанта;

- не дозволяються сонцезахисні окуляри або інші атрибути, які відволікають від особи згідно з приведеними вище вимогами, за винятком того, що передбачено медичною необхідністю (наприклад, пов'язка на око);

- окуляри з фотохромним склом не дозволяються

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
вул. Леоніда Жаботинського 47 а

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19
Додаткова інформація

Вхідні квитки та додаткові екскурсії:

 1. Дегустація вин - $ 25;
 2. Круїз по затоці Сан-Франциско - $ 40;
 3. Нічний тур по Лас-Вегасу - $ 55;
 4. Тур в Долину Смерті - $ 110;
 5. Гребля Гувера - $ 65;
 6. Антилоп Каньйон - $ 80;
 7. Тур в Монумент Веллі - $ 85;
 8. Вертоліт над Гранд Каньоном - $ 275;
 9. Вечеря в ковбойському ресторані - $ 45.

Контакти менеджерів

 • Ім'я: Юлія Юдіна-Рафізаде
 • Посада: Менеджер
 • Тел.: 0-800-60-44-39
 • Вн. номер: 129
 • e-mail: yudina@feeria.ua