11 545 грн
355
€EUR
9 днів
Маршрут

Київ – Братислава – ЗальцбургЦюрихЛюцернЖенева і Женевська Рив'єра – БернІнтерлакенМюнхенКиїв

Дати

Опис туру

Запрошуємо в подорож незрівнянними Швейцарією, Словаччиною, Австрією та Німеччиною!

Швейцарія – сувора і впевнена в собі дама: емоційно стримана, але не без яскравих барв. Спокійна і розсудлива, але не без родзинки. Іноді несподівана, але частіше передбачувана. Іноді хитра, але частіше пряма і зрозуміла. Швейцарія – це сир, банківська система, шоколад і ножі. Алеї, тістечка і пухнасті хмари. Годинники, гроші і нейтралітет. Звивисті дорожні серпантини, тунелі, перевали, луки і замки. Червоний фон, білий хрест і шрифт гельветика. Знову гроші і знову шоколад. Швейцарія – це гармонія природи і сучасних міст, поєднання німецької, італійської, французької та швейцарської мов, сильної армії та абсолютної відсутності будь-яких конфліктів.

Словаччина! Країна високих гір, термальних вод, смачного пива і низьких цін. Тут немає великих мегаполісів і всесвітньо відомих музеїв, але чисте повітря, велика кількість заповідних зон, гірські річки та ситна національна кухня роблять цю країну вкрай привабливою для багатьох жителів Європи. Недарма Словаччина вважається однією з найбільш екологічно чистих країн Євросоюзу.

Також у програмі знайомство із Зальцбургом – містом музики й особливої "передальпійської атмосфери", Цюрихом – тут німецька строгість поєдналася зі швейцарською точністю з нотками природної краси. У вас буде можливість відчути французьку сутність Швейцарії в Лозанні, Веве і Монтре. У Берні пізнаєте затишок і спокій, Інтерлакен вразить силою гір і водоспадів, а Інсбрук – сяючий кристал в оправі гір – запам'ятається надовго.

Чотири екскурсії вже входять у вартість туру! Проїзд з Києва у вартості!

При приєднанні в Ужгороді та завершенні програми у Львові – тур без нічних переїздів!

 

Дорослі:

Діти до 12 років:

Раннє бронювання за 8 тижнів до виїзду:

355 €

315 €

Базова вартість туру:

385 €

345 €

Умови раннього бронювання туру за датами виїзду

У вартість входить
Проїзд комфортабельним автобусом;
22
Розміщення в готелі 2-4*;
Харчування;
22
Екскурсії;
22
Супровід гіда.
У вартість не входить
Міські податки в готелях;
22
Додаткове харчування;
22
Вхідні квитки;
22
Екскурсійні збори;
Медичне страхування.

Київ – Братислава – Зальцбург – Цюрих – Люцерн – Женева і Женевська Рив'єра – Берн – Інтерлакен – Мюнхен – Київ
День 1
Київ

20.00 Від'їзд з Південного терміналу залізничного вокзалу комфортабельним автобусом.

Транзит по території України. Можливе приєднання до групи в Житомирі, Рівному, Львові, Мукачево поїздом (квитки купуються туристами самостійно).

День 2
Братислава

8:30 Приєднання до групи туристів, які прибувають до Ужгорода поїздом. Переїзд на українсько-словацький кордон. Проходження прикордонного контролю.

Ось вона – Словаччина! Країна високих гір, термальних вод, смачного пива і низьких цін. Тут немає великих мегаполісів і всесвітньо відомих музеїв, але прекрасне чисте повітря, велика кількість заповідних зон, гірські річки та ситна національна кухня роблять цю країну вкрай привабливою для багатьох жителів Європи. Недарма Словаччина вважається однією з найбільш екологічно чистих країн Євросоюзу.

Переїзд до міста Братислава.

Невелика екскурсія-прогулянка "Вечірня Братислава" (у вартості).

Словаки гордо називають свою столицю "перлиною на Дунаї". Цілком можливо, що австрійці так само називають Відень, а угорці – Будапешт. Але Братислава по праву може зватися коштовністю. Можливо, не найбільшою, не найблискучішою. Але в цього міста є скромна вишуканість, яка часто дорожча, ніж найяскравіший блиск.

У розпал туристичного сезону місто відвідують 200 тисяч туристів щодня. При цьому в милих звивистих вуличках древнього центру немає настирливої туристської метушні, шуму та гаму, від яких нікуди не дінешся на площі Св. Марка у Венеції або в центрі Парижа. Тут усе якось по-домашньому, спокійно і затишно.

А вечірня Братислава по-особливому казкова! Огорнена сутінком та освітлена вогнями, вона заворожує. Ми почуємо історії та легенди про Братиславу, які зацікавлять усіх без винятку.

Поселення в транзитний готель. Ночівля.

День 3
Зальцбург - Зальцкаммергут

Сніданок у готелі. Виїзд із готелю.

Переїзд до Зальцбурга (Австрія).

Пішохідна екскурсія Зальцбургом "Звуки музики" (у вартості).

Перлина стилю бароко, літня резиденція австрійських імператорів, культурна столиця світового рівня – все це Зальцбург, одне з найкрасивіших міст Європи. Це батьківщина Моцарта, місто класичної музики і фестивалів, чарівне і гармонійне.

Зальцбург – це маленькі вулички і мальовничі будинки, багаті палаци і чудові сади, просторі площі і прекрасні костели, вишуканий аромат кави і свіжої випічки. Названий «сценою світу», Зальцбург вражає своїм виглядом, неймовірною і багатою історією. Він притягує мандрівників і назавжди закохує в себе.

Вільний час у Зальцбурзі. Обід у кафе міста*.

Додатково пропонуємо екскурсію мальовничими гірськими містечками й озерами Австрії "Озерний край Зальцкаммергут" (додатково: дорослі – 45 євро, діти – 30 євро).

Дивовижні й загадкові землі Австрії! У кожної австрійської землі своя чарівність. Але тільки Зальцкаммергут з неквапливим темпом життя, розміреним боєм церковного дзвону вранці й трохи суворими гірськими пейзажами – це справжнісінька Австрія. Зальцкаммергут вабить дивовижними за своєю красою білосніжними піками Альп, світлими й студеними гірськими річками, своїми ароматними смарагдовими луками, незабутніми за чарівністю й чистотою озерами, особливою манерою співу без слів – йодль – і загубленими в долинах і ущелинах «пряниковими містечками».

Зальцкаммергут хоча й розташований на краю Східних Альп, але гори тут цілком реальні, заввишки 1300-1500 метрів, а Дахштайн – вище 2100 метрів. Завдяки своєму винятковому ландшафту в 1997 році гора Дахштайн разом з містечком Гальштат увійшли до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Серед високих гір, у долинах, наче у футлярах, лежать сім перлин-озер. Ми побачимо найбільші з них – Вольфганзеє, Мондзеє, Траунзеє, Аттерзеє і Хальштеттерзеє, відвідаємо основні курортні міста – Фушль-ам-Зеє, Санкт-Гільген і Санкт-Вольфганг, ознайомимося з їхніми пам'ятками. По берегах озер розкидані маленькі, майже казкові, містечка з давньою історією та пам'ятками архітектури.

Переїзд у транзитний готель на території Німеччини. Поселення в готель. Ночівля.

День 4
Цюрих – Люцерн

Сніданок у готелі. Виселення. Переїзд до Швейцарії.

Швейцарія – сувора і впевнена в собі дама: емоційно стримана, але не без яскравих барв. Спокійна і розсудлива, але не без родзинки. Іноді несподівана, але частіше передбачувана. Іноді хитра, але частіше пряма і зрозуміла. Швейцарія – це сир, банківська система, шоколад і ножі. Алеї, тістечка і пухнасті хмари. Годинники, гроші і нейтралітет. Звивисті дорожні серпантини, тунелі, перевали, луки і замки. Червоний фон, білий хрест і шрифт гельветика. Знову гроші і знову шоколад. Швейцарія – це гармонія природи і сучасних міст, поєднання німецької, італійської, французької та швейцарської мов, сильної армії та абсолютної відсутності будь-яких конфліктів. Поєднання зовсім непоєднуваного.

Пішохідна екскурсія містом "Знайомство з Цюрихом" (у вартості).

Мало хто стане заперечувати, що Цюрих є одним з найкрасивіших міст світу. Особливий шарм цього швейцарського міста відчувається тут буквально всюди, причому не тільки в його Старому місті. Атмосфера Старого міста і світова слава зливаються в Цюриху воєдино, і це створює його неповторний шарм – шарм міста з теплом чудової архітектури кількох століть.

Цюрих – це культурний центр Швейцарії, жвавий, відкритий світу, мультикультурний і максимально толерантний. Він лежить на берегах чудесного Цюрихського озера, центром міста протікає річка Ліммат. Звідси відкривається і панорама швейцарських Альп, у які закохуєшся моментально.

Обід у кафе міста*. Вирушаємо досліджувати Швейцарію далі!

Запрошуємо на екскурсію «Люцерн – місто розмальованих будинків» (екскурсійний збір: 35 євро – дорослі, 20 євро – діти).

Наскільки цікаве знайомство з визначними пам'ятками Цюриха, настільки ж цікаві і його околиці. Романтика гірської місцевості відбивається і в містах навколо Цюриха, у їхній архітектурі – вони повністю відповідають тому, що прийнято називати справжніми швейцарськими ландшафтами, які можна побачити в туристичних проспектах і на яскравих листівках.

Люцерн – надзвичайно красиве швейцарське містечко, розташоване на березі мальовничого озера. Сюди приїжджають, щоб прогулятися старовинними вуличками «пряникового міста», здійснити круїз по озеру, піднятися в ясну погоду на Пілатус, відвідати Льодовиковий музей і випити чашку кави з апетитними десертами в місцевих кафе Heidi. До речі, саме в Люцерні трапилася всім відома історія про народного героя Вільгельма Телля, хлопчика і яблуко.

З давніх часів символом Люцерна вважається міст Капельбрюкке через річку Ройс. Саме його найчастіше обирають для видових фотографій міста. Примітно, що міст не прямий, а з поворотами. Унікальність споруди полягає в тому, що під його 170-метровою покрівлею, на балках, що її підтримують, розвішані трикутні картини XVII століття з історичними сюжетами. Всі картини – оригінали, кожна має свій номер.

Люцерн – це те рідкісне європейське місто, де досі збереглися середньовічні стіни міста з вісьмома вежами. Три вежі відкриті для відвідування. Піднявшись дерев'яними сходами, можна підійти до стіни і прогулятися від однієї вежі до іншої. На башті Зіт міститься найстаріший годинник Люцерна, датований 1525 роком. До слова, він має особливий привілей – дзвонить щогодини на одну хвилину раніше, ніж усі інші міські годинники.

Всесвітньо відома скульптура «Лев, що помирає» данського скульптора Торвальдсена прикрашає центральну площу міста. Люцерн – курорт зі своїм неповторним швейцарським шармом. Туристи приїжджають сюди відпочити і набратися вражень, споглядаючи місцеву архітектуру і спостерігаючи за білими лебедями, які ковзають по гладі мальовничого озера.

Переїзд у готель. Поселення. Ночівля.

День 5
Люцерн – Женева – Монтре – Веве – Лозанна

Розкинувшись між величними альпійськими піками і зеленими пагорбами Юра, франкомовна Женева лежить там, де Рона покидає води Женевського озера. Знамените місто-космополіт, європейська штаб-квартира ООН та Міжнародного Червоного Хреста, Женева відома як «Столиця світу».

Під час прогулянки ми побачимо символ "найменшого метрополіса в світі" – 140-метровий фонтан "Jet d'eau" на Женевському озері. На його правому березі, на мальовничій набережній, розташувалися шикарні готелі та ресторани. Серце Женеви – старе місто, вулиці з бутиками та магазинами й елегантний бізнес-квартал – міститься на лівому березі. Над цією частиною Женеви домінує собор Святого Петра, а справжній центр – це, безумовно, Place du Bourg-de-Four, найстаріша площа міста. Набережні, променади, численні парки, вузькі вулички старого міста й елегантні бутики запрошують гостей відмінно провести час. Одна з найвідоміших торгових вулиць – Grand-Rue, де народився Жан-Жак Руссо.

Женева – найбільш інтернаціональне місто Європи, саме тут розташована європейська штаб-квартира ООН. Звідси здійснює керівництво гуманітарними програмами і Міжнародний Червоний Хрест. Женева – не тільки місто конгресів, це справжній центр історії та культури, відмінне місце для проведення виставок і ярмарків. Ще одна визначна пам'ятка і символ міста та всієї годинникової індустрії – Квітковий годинник, розташований в Англійському саду.

Знайомство зі Швейцарією було б неповним без подорожі містами Швейцарської Рив'єри – Лозанною, Веве і Монтре (оплачується додатково: дорослі – 50 євро, діти до 12 років – 30 євро).

Північний берег Женевського озера, від Лозанни до Монтре, де стоїть сивий величний замок Шильон, називається Швейцарською Рив'єрою. Карамзін, Набоков, Гоголь, Достоєвський, Толстой, Бунін, Цвєтаєва, Чайковський, Стравінський і Дягілєв – це лише невеликий список тих, хто залишив свій слід у цих краях.

Запрошуємо вас на оглядову екскурсію Швейцарською Рив'єрою. Ми проїдемо по автобану до Монтре, щоб насолодитися надзвичайними краєвидами цього регіону з висоти 1000 метрів над рівнем моря. Потім спустимося до озера і Шильонського палацу, щоб зануритися в атмосферу минулих епох. Далі на нас чекає прогулянка набережною Монтре, Веве і, звичайно ж, Лозанна.

Монтре – колиска відомого в усьому світі джазового фестивалю, який щорічно проводиться тут у липні. Монтре – це Монако в мініатюрі. Набоков провів тут останні 17 років свого життя. Тут же Чайковський написав «Євгенія Онєгіна», «Жанну д'Арк» і «Концерт для скрипки з оркестром у ре-мінор». Безліч світових знаменитостей побували в Монтре: представники аристократії, художники, поети і музиканти. Це місто дарує натхнення. Недарма найромантичніші моменти життя героїв «Нової Елоїзи» трапляються саме в цьому місті. Руссо так красиво написав про ці місця, що з усієї Європи сюди потягнулися карети мандрівників, натхненних цією історією. Маєтки та вілли потопають у зелені магнолій, кипарисів, пальм і мигдалю. Монтре – це дійсно перлина Швейцарської Рив'єри. Бути в Швейцарії і не побувати в цих місцях – справжній злочин.

Містечко Веве – його набережною любили гуляти Карамзін і Герцен, Гюго і Чайковський, Хемінгуей і Руссо, Гоголь почав писати тут другий том «Мертвих душ», а Достоєвський написав останні глави роману «Ідіот». Чарлі Чаплін провів тут останні 30 років свого життя. А Коко Шанель та Одрі Хепберн милувалися тут чудовими видами Французьких Альп.

Лозанну часто називають швейцарським Сан-Франциско – круті вулиці, чудовий Нотр-Дам, палац Рюміна і, звичайно ж, набережна Уши, яку оспівала Марина Цвєтаєва, Міжнародний Олімпійський комітет, музеї і парки – тут ми зможемо закінчити нашу поїздку.

Повернення в готель. Ночівля.

День 6
Берн – Інтерлакен – Німеччина (Австрія)

Сніданок у готелі. Виселення. Переїзд до Берна.

Кажуть, у кожного міста є характер. Берн – самобутнє середньовічне місто, яке живе своїм розміреним неквапливим життям, воно не схоже на динамічний Цюрих та інтернаціональну Женеву. Берн – одне з небагатьох міст Європи, що майже повністю зберегло свій історичний вигляд. Для знайомства з ним зовсім не обов'язково витрачати багато грошей. Воно покаже вам себе просто так, просто тому, що ви тут.

Запрошуємо на пішохідну екскурсію містом "Місто у ведмежих обіймах" (у вартості).

Місто оточене річкою Ааре з трьох сторін. По центру крізь цей "півострів" проходить центральна вулиця, що впирається в міст Нідербрюкке. Ми побачимо основні пам'ятки міста, зосереджені саме вздовж цієї вулиці: Тюремна башта, вуличні фонтанчики, музей-квартира Ейнштейна, Годинникова вежа (куранти з фігурками, що рухаються), готичний собор з найвищою у Швейцарії дзвіницею.

Більшість вулиць Берна вимощені бруківкою. І це надає йому особливого шарму, якого не зустрінеш у сучасних нових містах.

Весь архітектурний вигляд Старого міста прикрашений знаменитими критими галереями, загальна протяжність яких складає близько 6 км – і це найдовша крита галерея у світі! Старовинні галереї Берна були зроблені спеціально для того, щоб захистити жителів від частих дощів, але і зараз любителям прогулянок і шопінгу вони значно поліпшать життя, якщо з погодою не пощастило. А ще Берн визнаний найквітучішим містом Європи, і ви це побачите самі.

Обід у кафе міста.

Швейцарія – це не тільки міста, але й у першу чергу неймовірна природа! Запрошуємо відправитися досліджувати природні пам'ятки Швейцарії на екскурсії до міста Інтерлакен (додатково: 45 євро – дорослі, 30 євро – діти до 12 років).

Інтерлакен розташований у самому центрі Швейцарії, між двома озерами Тунзеє і Брінцерзеє, його назва означає «між озерами». Кришталево чисті гірські струмки, бурхливі водоспади, прозорі річки, глибокі блакитні озера є невід'ємною частиною як самого Інтерлакена, так і його околиць.

Перед туристами, які приїхали в Інтерлакен, Швейцарія розкривається з найкращою свого боку. Адже як би не була красива архітектура швейцарських міст, головною принадою цієї країни є її чудова природа, і саме в Інтерлакені можна побачити наймальовничіші гірські пейзажі Швейцарії. Курортний статус Інтерлакен отримав більше 300 років тому, і зараз він – один із кращих курортів Швейцарії.

Переїзд у готель на території Німеччини або Австрії. Поселення. Ночівля.

День 7
Мюнхен

Ранній сніданок у готелі. Виселення з номерів. Переїзд до Мюнхена.

Запрошуємо на екскурсію "Знайомство з Мюнхеном" (екскурсійний збір: 15 євро – дорослі, 10 євро – діти до 12 років).

Білі баварські ковбаски, Октоберфест, футбол – ці поняття нерозривно пов'язані з Мюнхеном. Будівлі епохи Відродження і хмарочоси, коктейль «Пінакотек» і світле пиво, класика і рок крокують тут пліч-о-пліч. У Мюнхена багато епітетів – "Афіни на річці Ізар", "метрополія з ласкавим серцем", "столиця пива і бароко". Потай баварці вважають Мюнхен столицею Німеччини, настільки великі його культурні та художні багатства. Це "туристична Мекка" країни, місто витонченості й радості життя.

Це найкраща можливість познайомитися з Мюнхеном, його історичним центром, де розташована велика частина пам'яток баварської столиці. Церква Фрауенкірхе – головний собор Баварії. Площа Марієнплац. Стара і Нова ратуші. Площа Одеонсплац. Церква Театінеркірхе – один з найпрекрасніших соборів Мюнхена. Галерея полководців – пам'ятник баварській армії.

Вільний час у Мюнхені. Запрошуємо відвідати додаткові екскурсії:

Вражаючу Мюнхенську резиденцію (додатково: 15 євро + вхідний квиток 6 євро, тільки для дорослих від 18 років). Протягом семи століть Віттельсбахи, правителі Баварії, будували, прикрашали і збагачували свою столичну резиденцію. Кожен герцог або король вважав за необхідне принести сюди щось особливе, своє. У результаті рідний дім баварських владик перетворився на один із найбагатших художніх маєтків світу. Кімнати в королівських апартаментах, придворна капела, тронний зал, прекрасні зали для прийомів, зал Нібелунгів, стіни якого вкриті розписами на тему німецької міфології, приватна королівська капела, скарбниця, придворний театр – ось далеко не все, що пропонує своїм гостям музей.

Німецький музей з гідом (додатково: 15 євро + вхідний квиток). Німецький музей Мюнхена – найбільший у світі музей наук і техніки, у якому експонуються досягнення людської думки. Музей було засновано в 1903 році. Колекція, яка щорічно поповнюється, на сьогоднішній день включає більше 100 тисяч експонатів з усього світу. У Німецькому музеї Мюнхена виставлені винаходи з різних областей науки і техніки – деякі експонати датуються кам'яним століттям, тоді як інші – останніми десятиліттями. У виставкових залах можна простежити історію розвитку транспорту (як пасажирського, так і військового), енергетичної та медичної галузей; дізнатися, як відбувалася автоматизація виробництва і з'являлася побутова техніка.

Пивний ресторан «Хофбройхаус» (додатково: дорослі – 30 євро, діти – 20 євро). Хофбройхаус – найзнаменитіший пивний ресторан у світі, де свого часу була королівська пивоварня. Тут втрачається зв'язок із часом, дух минувшини наповнює простір... Столи рясніють різноманіттям усіляких ковбасок, традиційної капусти, вишуканих страв із свинини і солоних кренделів. Пиво ллється рікою: і світле, і темне – у літрових кружках. А особливий настрій створюють офіціанти в традиційних національних костюмах та запальна жива музика оркестру.

Від'їзд із Мюнхена. Переїзд у транзитний готель на території Чехії. Поселення і ночівля.

День 8
Чехія – Польща – Львів

Сніданок у готелі. Виселення з готелю.

Від'їзд в Україну. Транзит по території Польщі із зупинкою в супермаркеті ТЕСКО для обіду й покупок (за можливості).

Прибуття до Львова після 23:00.

День 9
Київ

Прибуття до Києва в першій половині дня.

Додати новий коментар

Комментарии

Надіслав: Татьяна, дата: 21.06.2020

Доброе время суток! Подскажите, пож., если я хочу уехать в тур 08.08, есть ли возможность одноместного размещения? Если да, то какова стоимость доплаты? Заранее спасибо!

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф2

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
вул. Пушкінська, 15 (готель "Брістоль")

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
вул. Леоніда Жаботинського 47 а

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40
Додаткова інформація

Вартість туру при ранньому бронюванні за датами виїзду:

Виїзд 06.06.2020

 

Дорослі:

Діти до 12 років:

При бронюванні до 11.04.2020

355 €

315 €

Виїзд 11.07.2020

 

Дорослі:

Діти до 12 років:

При бронюванні до 16.05.2020

355 €

315 €

Виїзд 08.08.2020

 

Дорослі:

Діти до 12 років:

При бронюванні до 13.06.2020

355 €

315 €

Виїзд 12.09.2020

 

Дорослі:

Діти до 12 років:

При бронюванні до 18.07.2020

355 €

315 €

Виїзд 10.10.2020

 

Дорослі:

Діти до 12 років:

При бронюванні до 15.08.2020

355 €

315 €

Виїзд 24.10.2020

 

Дорослі:

Діти до 12 років:

При бронюванні до 29.08.2020

355 €

315 €

Вартість додаткових екскурсій складається з вартості вхідних квитків та/ або транспортного обслуговування, та/ або послуг гіда та/ або резервації, та/ або вартості паркування/ стоянки/ в'їзду автобуса на територію об'єкта.

Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено.

Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.

Компанія не несе відповідальності за трафік на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.

Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу.

Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість – від 0,5 до 1 євро.

Проживання в готелях категорії 2-4*.

Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері.

Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати чай/ каву або інші напої.

Мінімальна кількість для виконання факультативної програми – 20 осіб.

Супроводжувач групи НЕ влаштовує організований заїзд групи в супермаркети, якщо це не вказано в програмі туру.

При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Оксана Міщенко
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 130
  • e-mail: om@feeria.ua