30 122 грн
799
€EUR
8 днів

КиївМіланПармаПіза – Вольтерра – Орв'єто – Вітербо – Рим – Больсена – Монтеф'ясконе – парк Бомарцо – Віторк'яно – Терми деї Папи – АреццоМіланКиїв

Країни:
Дати

Опис туру

Тільки для вакцинованих туристів

Феєрія запрошує Вас у подорож до однієї з найкрасивіших, найцікавіших і найдивовижніших країн світу. Відкрийте для себе Італію!

Багатовікова історія залишила свій слід у житті цієї країни: давньоримські руїни, стародавні храми, величні собори. Колись на території Італії жили етруски, представники найдавнішої цивілізації, які залишили після себе чимало загадок і таємниць. Навіть "вічне місто" Рим заснували етруски, які були вмілими містобудівниками. Багаті римляни відправляли своїх дітей вчитися в Етрусію, військова справа, мистецтво будівництва кораблів і мореплавання теж перейняли в одних із кращих мореплавців стародавності – етрусків. Ви дізнаєтеся багато нового про це стародавнє плем'я, адже подорож пролягатиме саме землями цього древнього народу.

Італія – католицька країна, де з інститутом Римських Пап пов'язано чимало подій. На вас чекає поїздка у Вітербо, саме тут у 13 столітті було споруджено дивовижної краси палац для Папи Римського. Відпочинок біля найкрасивішого озера Італії – Больсени, прогулянка парком Бомарцо, скульптури якого надихнули на створення шедеврів самого Сальвадора Далі.

Але не тільки древньою історією славиться Італія, тут під час відпочинку можна насолоджуватися дивовижною італійською кухнею і чудовим місцевим вином! Гід – Олена Шайдуліна!

​​Тур гарантований при групі від 20 осіб

Правила в'їзду до Італії для туристів  >>>

У вартість входить
Проживання в готелях;
22
Харчування;
22
Проїзд на комфортабельному автобусі;
22
Супровід гіда й екскурсії за маршрутом;
22
У вартість не входить
Вхідні квитки в музеї;
Медична страховка;
22
Податок на проживання в курортних містах;
22
Додаткові екскурсії;
Доплата за одномісне розміщення.
22

Київ – Мілан – Парма – Піза – Вольтерра – Орв'єто – Вітербо – Рим – Больсена – Монтеф'ясконе – парк Бомарцо – Віторк'яно – Терми деї Папи – Ареццо – Мілан – Київ
День 1
Київ – Мілан – Парма

Виліт з Києва в Мілан о 10:40 відповідно до розкладу МАУ.

Прибуття в Мілан о 12:30 за місцевим часом. Збір групи в аеропорту Мілана (Мальпенса). Посадка в автобус.

Переїзд у Парму. Екскурсія по місту. Вільний час.

Парма – знаменита гастрономічна столиця Італії і в той же час місто з вишуканою архітектурою, мальовничими вуличками, одним із найстаріших у Європі університетів; це батьківщина знаменитих художників і музикантів, таких як Параміджаніно, Корреджо, Тосканіні та Верді, а також місце, яке надихнуло Стендаля на написання твору «Пармська обитель».

Під час пішохідної екскурсії ми побачимо Палаццо Дукале з чудовим парком; Герцогзький палац Пілотта, родзинкою якого є Театр Фарнезе; оперний театр Реджо – один з кращих в Італії; Кафедральний собор Санта-Марія-Ассунта і найбільший в Італії Восьмигранний баптистерій.

Ночівля.

День 2
Піза – Вольтерра

Сніданок у готелі.

Переїзд у Пізу. Екскурсія по місту. Вільний час.

Піза – одна з перлин Італії, візитівкою якої є Площа Чудес. З цієї площі і почнеться наша екскурсія Пізою, під час якої ми оглянемо Кафедральний собор з дивовижною кафедрою роботи Джованні Пізано, грандіозну круглу хрестильню і знамениту Пізанську вежу – символ міста.

З Площі Чудес перейдемо на головну в минулі часи площу Пізи – П’яцца дель Кавальєрі, оглянемо її ансамбль, потім через старовинні квартали вийдемо на набережну Арно, де зможемо помилуватися панорамою розкішних палаців і церков.

Переїзд у Вольтерру. Екскурсія містом. Вільний час.

Вольтерра – древнє етруське місто, йому більше 2,5 тисяч років, і життя в ньому не зупинялося ніколи. Етруська і давньоримська спадщина тут гармонійно вписуються в середньовічну, в архітектуру відродження, її доповнюють помпезні палаци наступних епох.

Під час прогулянки містом побачимо: площу Пріорів, Палац Старійшин, Кафедральний собор Санта-Марія-Ассунта і хрестильню XIII століття з куполом-дзвіночком, будинок-вежу, магазини алебастру, древній римський театр, римську цистерну, середньовічну фортецю.

Ночівля у Вольтеррі або поруч.

День 3
Вольтерра – Орв'єто – Вітербо

Сніданок у готелі.

Переїзд в Орв’єто. Екскурсія по місту. Вільний час.

Орв’єто – місто в Умбрії, розташоване на самій вершині величезної туфової скелі. Це місце є одним з найбільш вражаючих у Європі. Етруські елементи давнини, середньовічні квартали і знаменитий собор – шедевр готичної архітектури – ось головні, але далеко не єдині причини зупинитися тут.

Екскурсія вузенькими середньовічними вуличками міста, де можна буде скуштувати знамените біле вино Орв’єто, яке пили ще етруски, і чудову місцеву оливкову олію.

Після екскурсії охочі, за додаткову плату, зможуть відвідати собор разом з гідом і послухати розповідь про вражаючі фрески великого Луки Синьйорелли на тему Страшного Суду.

Вільний час для покупок і обіду.

Переїзд у Вітербо. Прогулянка містом.

Вітербо розташоване біля підніжжя гір Чіміно на висоті 326 метрів над рівнем моря трохи на північ від Риму. У це місто в 13-му столітті було перенесено з Риму Папський престол, тоді ж у місті побудували для Папи палац дивовижної краси.

Папи римські і перший конклав, бунти і повстання місцевої знаті, історії про святу Розу і її дивовижну Машину – все це ми дізнаємося на прогулянці по Вітербо.

Ми прогуляємося кварталом Сан Пеллегріно, оглянемо аристократичні палаци, храми, вежі, фонтани міста і Кафедральний собор.

Поселення в готель. Ночівля у Вітербо.

День 4
Вітербо – Рим

Сніданок у готелі. Вільний день у Вітербо.

Факультативна екскурсія в Рим (55 євро).

Рим – «вічне місто», місто-легенда... Місто з багатою історією – столиця античного світу і сучасної італійської республіки, центр християнства і туристична мекка. Тут дивовижним чином поєднуються і доповнюють одне одного минуле і сьогодення, язичництво і християнство, високе мистецтво і народна творчість.

Оглядова тригодинна пішохідна екскурсія по Риму. Вільний час.

Повернення у Вітербо. Ночівля.

День 5
Вітербо - Парк Бомарцо - Віторк'яно - Терми деї Папи

Сніданок у готелі. Вільний день у Вітербо.

Факультативна екскурсія в парк Бомарцо, містечко Віторк'яно і на улюблене термальне джерело Римських Пап (60 євро, включаючи вхідні квитки в парк і в терми).

Парк Бомарцо було побудовано герцогом Франческо Орсіні для його прекрасної дружини біля підніжжя свого замку на лісистій горі в середині 16-го століття. По всій території він був прикрашений різними міфологічними скульптурам і фантастичними архітектурними спорудами, висіченими зі скельних виступів. Свого часу парк Бомарцо послужив джерелом натхнення для такого генія, як Сальватор Далі. Це езотеричний парк, повний секретів, які ми з вами спробуємо розгадати.

Після парку ми заїдемо в унікальне місце до черниць-самітниць у монастир, який розташовується біля підніжжя маленького середньовічного містечка Віторк'яно. Черниці роблять незвичайні вина з місцевих сортів винограду, які ми зможемо продегустувати, а потім на нас чекає термальне джерело Терми деї Папи, куди споконвіку приїздили з Риму Римські Папи, кардинали і яке дуже любив навіть Мікеланджело. Кілька годин у відкритому гарячому басейні джерела, попри будь-які погодні умови, повернуть нам сили і бадьорість.

Повернення у Вітербо. Ночівля.

День 6
Вітербо – Больсена – Монтеф'ясконе

Сніданок у готелі. Вільний день у Вітербо.

Факультативна екскурсія в Монтеф’ясконе і Больсена – місто, у якому сталося диво (45 євро, включаючи вартість дегустації).

Больсена – найчистіше і найглибше озеро Італії, що розташувалося в кратері згаслого вулкана і знамените своїми мальовничими краєвидами. Маленькі міста, наче перлини, оточують озеро. Одне з них – Больсена. Чудеса, які відбулися в Больсені, надихнули Рафаеля написати знамениті фрески, які досі захоплюють нас у Ватикані. Ми прогуляємося мальовничими вуличками міста, оглянемо храми, піднімемося на самий верх пагорба в середньовічну фортецю. Після екскурсії буде вільний час для покупки сувенірів.

Переїзд у Монтеф’ясконе. Екскурсія і вільний час.

Монтеф’ясконе – улюблене місто Римських Пап, вперше згадане в документах Ватикану у 853 році. У ньому працювали такі великі архітектори, як Браманте й Антоніо Сангалло Молодший. З містом пов'язана знаменита легенда про вічно п'яного архієпископа Дефука, любителя місцевого вина. Сам кардинал лежить в одній із церков, а вино ми спробуємо наприкінці нашої прогулянки на самому верху міського пагорба в середньовічній фортеці з прекрасним краєвидом на озеро.

Ночівля у Вітербо.

День 7
Вітербо – Ареццо – Парма

Сніданок у готелі.

Звільнення номерів і від'їзд з Вітербо в напрямку Ареццо.

Ареццо – одне з найкрасивіших міст Тоскани, у минулому одне з найважливіших етруських міст-держав. Сьогодні це великий туристичний центр, який славиться своїм ювелірним виробництвом.

Екскурсія по місту з оглядом середньовічної П’яцца Гранде, Кафедрального собору, церкви Сан Франческо і Санта Марія делле Граціє, палаццо Преторіо, Лоджії Вазарі, Єпископського палацу середини 13-го століття, Палаццо дей Пріорі, будинку Петрарки і будинку Вазарі.

Вільний час. Переїзд на ночівлю в готель у районі Парми.

День 8
Парма – Мальпенса – Київ

Сніданок у готелі. Виїзд в аеропорт Мілана (Мальпенса).

Виліт з Мілана до Києва. Прибуття.

Додати новий коментар

Комментарии

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40
Додаткова інформація

Польотні дані:

PS311 KBPMXP 1040 1230
PS312 MXPKBP 1440 1825

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Наталя Подтикан
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 112
  • e-mail: natalia.p@feeria.ua