35 436 грн
799
€EUR
899 €
11 днів

Мукачево - Долина Красунь, Егер - Любляна - Парма - Піза - Вольтерра - Орв'єто - Вітербо (Рим - парк Бомарцо, Віторк'яно, Терме-дей-Папі - Больсена, Монтеф'ясконе) - Ареццо - Падуя - Мукачево

Дати

Феєрія запрошує вас у подорож до однієї з найкрасивіших, найцікавіших і найдивовижніших країн світу. Відкрийте для себе Італію!

Багатовікова історія залишила свій слід у житті цієї країни: давньоримські руїни, стародавні храми, величні собори. Колись на території Італії жили етруски, представники найдавнішої цивілізації, які залишили після себе чимало загадок і таємниць. Навіть "вічне місто" Рим заснували етруски, які були вмілими містобудівниками. Багаті римляни відправляли своїх дітей вчитися в Етрусію; військову справу, мистецтво будівництва кораблів і мореплавання теж перейняли в одних із кращих мореплавців стародавності – етрусків. Ви дізнаєтеся багато нового про це стародавнє плем'я, адже подорож пролягатиме саме землями цього древнього народу.

Італія – католицька країна, де з інститутом Римських Пап пов'язано чимало подій. На вас чекає поїздка у Вітербо, саме тут у 13 столітті було споруджено дивовижної краси палац для Папи Римського. Відпочинок біля найкрасивішого озера Італії - Больсена, прогулянка парком Бомарцо, скульптури якого надихнули на створення шедеврів Сальвадора Далі.

Але не тільки древньою історією славиться Італія, тут під час відпочинку можна насолоджуватися дивовижною італійською кухнею і чудовим місцевим вином! Гід – Олена Шайдуліна!

 

Бере участь в акціях

У вартість входить
10 ночей у готелях 3-4*;
Харчування - сніданки;
Комфортабельний автобус за маршрутом;
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Проїзд до/з Мукачева;
Медична страховка;
22
Сіті-такс, система "Радіогід";
22
Доплата за одномісне розміщення.
22
Мукачево - Долина Красунь, Егер - Любляна - Парма - Піза - Вольтерра - Орв'єто - Вітербо (Рим - парк Бомарцо, Віторк'яно, Терме-дей-Папі - Больсена, Монтеф'ясконе) - Ареццо - Падуя - Мукачево
День 1
Мукачево - Егер, Долина Красунь - транзитний переїзд Угорщиною

Радимо скористатись потягом  №029К Київ-Ужгород (за умови прибуття в Мукачево до 06:15 ранку за розкладом).
Потяг Київ-Ужгород (029К) вирушає о 19:23, прибуття в Мукачево о 06:16 за розкладом

Збір групи на вокзалі в Мукачеві посадка в автобус. Перетин кордону з Угорщиною.

Дорогою - відвідування погребів з дегустацією вин, у Долині Красунь в Егері (25 євро).

Місцевість навколо Егера з давних часів відома своєю виноробною продукцією, адже розташування міста біля підніжжя гірського масиву створює унікальний клімат, сприятливий для вирощування різних сортів винограду.

Долина Красунь - це чарівне міні-містечко, розташоване на околиці Егера, де знаходиться близько 200 винних погребів. Тут можна спробувати найзнаменитіші місцеві вина - "Дівчина з Егера" і "Егерська бичача кров" (Egri Bikaver) та інші. Вина в більшості своєї – червоні. За місцевою легендою, свою назву передмістя отримало завдяки тому, що чоловікам, які вже добре відпочили і випили в погребах, будь-яка жінка здавалася справжньою красунею.

Переїзд через Будапешт на ночівлю.

Розміщення у готелі на території Угорщини. Поселення. Відпочинок.

День 2
Любляна

Сніданок у готелі, звільнення номерів.

Переїзд до Любляни. Любляна - столиця Словенії, затишне місто, яке за особливий шарм називають "маленькою Прагою". Огляд Старого міста, набережної Любляниці, площі Прешерна і замка Люблінський Град.

Вільний час на обід і сувеніри.

Переїзд в Італію. Розміщення у готелі, відпочинок.

День 3
Парма

Сніданок в готелі. Звільнення номерів.

Переїзд до Парми. Екскурсія по місту. Вільний час.

Парма - знаменита гастрономічна столиця Італії та водночас місто з вишуканою архітектурою, мальовничими вуличками, одним із найстаріших у Європі університетів; це батьківщина знаменитих художників та музикантів як Парміджаніно, Корреджо, Тосканіні та Верді, і місце, що надихнуло Стендаля на написання твору «Пармська обитель».

Під час пішохідної екскурсії ми побачимо Палаццо Дукале із чудовим парком; Герцогський палац Пілотта, родзинкою якого є Театр Фарнезе; оперний Театр Реджо – один із найкращих в Італії; Кафедральний собор Санта-Марія-Ассунта та найбільший в Італії Восьмигранний баптистерій.

Розміщення в готелі. Ночівля.

Ночівля десь в бік Пізи.

День 4
Піза – Вольтерра

Сніданок у готелі. Звільнення номерів.

Переїзд до Пізи. Екскурсія по місту. Вільний час.

Піза – одна з перлин Італії, візитівкою якої є площа Чудес. З цієї площі і розпочнеться наша екскурсія Пізою, під час якої ми оглянемо Кафедральний собор із дивовижною кафедрою роботи Джованні Пізано, грандіозну круглу Хрестильню та знамениту Пізанську Башту – символ міста. З площі Чудес перейдемо на головну за минулих часів площу Пізи – п'яцца дель Кавальєрі, оглянемо її ансамбль, потім через старовинні квартали вийдемо на набережну Арно, де зможемо помилуватися панорамою розкішних палаців та церков.

Переїзд у Вольтерру. Екскурсія по місту. Вільний час.

Вольтерра – стародавнє етруське місто, йому більше 2,5 тисячі років і життя в ньому не зупинялося ніколи. Етруська і давньо-римська спадщина тут гармонійно вписується в архітектуру середньовіччя та відродження, її доповнюють помпезні палаци наступних епох.

Під час прогулянки містом побачимо площу Пріорів, Палац Старійшин, Кафедральний собор Санта Марія Ассунта та хрестильню XIII століття з куполом-дзвоником, будинок Вежу, магазини Алебастру, стародавній римський Театр, римську Цистерну, середньовічну Фортецю.

Ночівля у Вольтеррі або поруч.

День 5
Вольтерра – Орв'єто – Вітербо

Сніданок у готелі. Звільнення номерів.

Переїзд до Орв'єто. Екскурсія по місту. Вільний час.

Орв'єто – місто в Умбрії, розташоване на вершині величезної туфової скелі. Це місце є одним із найбільш вражаючих у Європі. Етруські пам’ятки, середньовічні квартали та знаменитий собор — шедевр готичної архітектури — ось головні, але не єдині причини зупинитися тут.

Екскурсія проходить вузенькими середньовічними вуличками міста, де можна буде скуштувати знамените біле вино Орвієто, яке пили ще етруски та чудову місцеву оливкову олію.

Після екскурсії охочі за додаткову плату (вхідний квиток) зможуть відвідати собор разом із гідом та послухати розповідь про вражаючі фрески великого Луки Синьореллі на тему Страшного Суду.

Вільний час для покупок та обіду.

Переїзд у Вітербо. Прогулянка містом.

Вітербо розташований біля підніжжя гір Чиміні на висоті 326 метрів над рівнем моря трохи на північ від Риму. У це місто в 13-му столітті було перенесено з Риму Папський престол, тоді ж у місті був побудований для Папи палац дивовижної краси.

Папи римські та перший конклав, бунти та повстання місцевої знаті, історії про святу Розу та її дивовижну Машину – все це ми дізнаємось на прогулянці Вітербо.

Ми прогуляємося кварталом Сан Пеллегріно, оглянемо аристократичні палаци, храми, вежі, фонтани міста та Кафедральний собор.

Розміщення в готелі. Ночівля у Вітербо.

День 6
Вітербо (Рим)

Сніданок у готелі. Вільний день у Вітербо.

Для бажаючих – додаткова екскурсія до Риму (70 євро).

Рим – «Вічне місто», місто «легенда»… Місто з найбагатшою історією – столиця античного світу та сучасної італійської республіки, центр християнства та туристична мекка. Тут дивним чином поєднуються і доповнюють одне одного минуле та сьогодення, язичництво та християнство, високе мистецтво та народну творчість. Оглядова тригодинна пішохідна екскурсія Римом. Вільний час.

Повернення до Вітербо. Ночівля.

День 7
Вітербо (парк Бомарцо – Віторк’яно – Терме-дей-Папі)

Сніданок у готелі. Вільний день у Вітербо.

Для бажаючих – додаткова екскурсія до парку Бомарцо, містечка Віторк'яно та на улюблене термальне джерело Римських Пап (60 євро, включаючи вхідні квитки до парку та терм).

Парк Бомарцо був побудований герцогом Франческо Орсіні для його прекрасної дружини біля підніжжя свого замку на горі вкритої лісом в середині 16 століття. По всій території він був прикрашений різними міфологічними скульптурами та фантастичними архітектурними спорудами, висіченими зі скельних виступів. Свого часу парк Бомарцо став джерелом натхнення для такого генія, як Сальватор Далі. Це езотеричний парк, повний секретів, які ми спробуємо з вами розгадати.

Після парку ми заїдемо з вами в унікальне місце до чорниць-затворниць у монастир, який знаходиться біля підніжжя маленького середньовічного містечка Віторк'яно. Чорниці роблять незвичайні вина з місцевих сортів винограду, які ми зможемо продегустувати. А потім на нас чекає термальне джерело Терме-дей-Папі, на яке споконвіку приїжджали з Риму Римські Папи, кардинали і яке дуже любив навіть Мікеланджело. Кілька годин у відкритому гарячому басейні джерела, незважаючи на будь-які погодні умови, повернуть нам сили та бадьорість.

Повернення в Вітербо. Ночівля.

День 8
Вітербо (Больсена – Монтеф'ясконе)

Сніданок у готелі. Вільний день у Вітербо.

Для бажаючих – додаткова екскурсія в Монтеф'ясконе та озеро Больсена – місто, в якому сталося диво (45 євро, включаючи вартість дегустації).

Больсена – саме чисте і саме глибоке озеро Італії, що розташувалося в кратері згаслого вулкана, відоме своїми мальовничими краєвидами. Маленькі містечка, як перлинки оточують озеро. Одне із них – Больсена. Дива, що сталися в Больсені, надихнули Рафаеля написати знамениті фрески, які досі захоплюють нас у Ватикані. Ми прогуляємося мальовничими вуличками міста, оглянемо храми, піднімемося на саму вершину пагорба до середньовічної фортеці. Після екскурсії буде вільний час для придбання сувенірів.

Переїзд до Монтеф'ясконе. Екскурсія та вільний час.

Монтеф'ясконе – улюблене місто Римських Пап, вперше згадане у документах Ватикану у 853 році. У ньому працювали такі великі архітектори, як Браманте та Антоніо Сангалло Молодший. З містом пов'язана знаменита легенда про вічно п'яного архієпископа Дефука, любителя місцевого вина. Сам кардинал лежить в одній із церков, а вино ми спробуємо в кінці нашої прогулянки на вершині міського пагорба в середньовічній фортеці з прекрасним видом на озеро.

Повернення в Вітербо. Ночівля.

День 9
Ареццо

Сніданок у готелі. Звільнення номерів та від'їзд з Вітербо до Ареццо.

Ареццо – одне з найкрасивіших міст Тоскани, у минулому одне з найважливіших етруських міст-держав. Сьогодні це великий туристичний центр, що славиться своїм ювелірним виробництвом.

Екскурсія по місту з оглядом середньовічної П'яцца Гранде, Кафедрального собору, церкви Сан Франческо та Санта Марія делле Граціє, палаццо Преторіо, Лоджії Вазарі, Єпископського палацу середини 13-го століття, Палаццо дей Пріорі, будинку Петрарки та будинку Вазарі.

Вільний час. Переїзд в район Падуї.

Розміщення в готелі. Ночівля.

День 10
Падуя - переїзд до Угорщини

Сніданок у готелі, виселення.

На вас чекає красуня Падуя - місто, багате на пам'ятки абсолютно всіх історичних епох. Під час оглядової екскурсії ми почуємо захоплюючі оповідки про засновника Падуї, троянського героя Антенора, а також про дива святого Антонія Падуанського, і дізнаємось, чому саме до нього слід звертатися, якщо ви щось загубили. Відвідаємо розкішну базиліку Святого Антонія, побачимо найбільшу площу Європи, Палаццо Раджоне, один з найдавніших університетів Італії, зможемо завітати до барокової кав'ярні Педроккі, двері якої ніколи не зачинялися.

За можливістю, зможете відвідати перлину Падуї – Каплицю деллі Скровеньї, яку розписав фресками один з найвеличніших художників Італії – Джотто ді Бондоне (вх.квиток орієнтовно 16 євро).

Зверніть увагу: Квитки в капеллу Скровеньї необхідно купувати заздалегідь, бажано хоча б за місяць. Квиток на визначений час з обмеженим часом відвідування. Самостійне онлайн-придбання квитків за лінком >>>

Переїзд в Угорщину. Розміщення в готелі. Ночівля.

День 11
Мукачево

Сніданок у готелі, виселення. 

Виїзд до угорсько-українського кордону. Прибуття на вокзал в Мукачеві. Завершення ексурсійної програми.

Додати новий коментар

Коментарі

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна (Олена Братусь)

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Місто:
Київ
Адреса:
Онлайн

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19
Додаткова інформація

Зверніть увагу: Факультативні виїзні екскурсії здійснюються при бронюванні від 15 осіб.

Квитки в капеллу Скровеньї (Падуя) необхідно купувати заздалегідь (самостійне придбання, не пізніше ніж за 30 днів до виїзду). Квиток на визначений час, з обмеженим часом відвідування. Посилання на сайт, де можна купити квиток: https://cappelladegliscrovegni.vivaticket.it/it/event/cappella-degli-scrovegni-musei-civici-degli-eremitani-e-palazzo-zuckermann/155209?idt=911

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Наталя Подтикан
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 112
  • e-mail: [email protected]