24 783 грн
575
€EUR
9 днів

Ваше місто/КиївМукачевоБудапештВідень – Пассау – Вюрцберг – КобленцБрюссельАнтверпен – Мехелен – Лір – БрюггеГентФранкфурт-на-МайніНюрнберг – Санкт-Пельтен – Дьєр – Мукачево – Ваше місто/Київ

Феєрія запрошує в захоплюючу подорож дивовижною Фландрією!

Поїхати до Фландрії варто заради унікальних культурних скарбів. На батьківщині Рубенса, Брейгеля, ван Ейка і Мемлінга розташовані найкращі музеї світу, прекрасні пам'ятки, визначні середньовічні будівлі. Модерн народився саме в Бельгії, і в Брюсселі розташовано безліч будівель у цьому стилі. Ви побачите найвідоміші міста цієї північної частини Бельгії: Антверпен, де в церкві Святого Якова похований Рубенс, Мехелен – батьківщину "малинового дзвону" і місто задоволень Лір. І, звичайно ж, Брюссель – столицю Фландрії, Бельгії та всієї Європи.

Також на вас чекає знайомство з Німеччиною, Угорщиною й Австрією. Захоплюючі оглядові екскурсії по Будапешту, Відню, містах Німеччини познайомлять вас з культурою й архітектурою цих країн. Незважаючи на насичену екскурсійну програму, у вас буде досить багато вільного часу і для самостійних прогулянок, відпочинку та шопінгу.

Гід – Артем Бірюков!

У вартість входить
8 ночей у готелях 3*;
22
Харчування;
22
Проїзд у комфортабельному автобусі;
22
Супровід гіда, екскурсії.
22
У вартість не входить
Квитки на потяг до Мукачево;
Медична страховка;
Факультативні екскурсії;
22
Доплата за одномісне розміщення.
22
Ваше місто/Київ – Мукачево – Будапешт – Відень – Пассау – Вюрцберг – Кобленц – Брюссель – Антверпен – Мехелен – Лір – Брюгге – Гент – Франкфурт-на-Майні – Нюрнберг – Санкт-Пельтен – Дьєр – Мукачево – Ваше місто/Київ
День 1
Ваше місто/Київ – Мукачево – Будапешт

Зустріч з групою на залізничному вокзалі в місті Мукачево. З Києва виїжджає поїзд №29 (відправлення о 21:08, прибуває о 08:05).

Посадка в автобус. Виїзд на кордон о 08:30. Проходження українсько-угорського кордону.

Переїзд у Будапешт – столицю Угорщини.

Будапешт розташувався на чудових берегах Дунаю, який розділяє столицю на Старе місто – Буду і торгово-ремісничий Пешт. З пологих пагорбів Буди відкривається чудовий краєвид на рівнини Пешта.

Оглядова екскурсія Будапештом: Площа Героїв, замок Вайдахуняд, проспект Андраші, Парламент, Рибальський бастіон і Королівський палац, Базиліка Святого Іштвана, собор Матяша.

Факультативна романтична вечірня прогулянка по Дунаю на кораблику (20 євро). Ви побачите набережні і всі мости величного Будапешта у вечірніх вогнях, почуєте цікаві історії про Будапешт з келихом шампанського.

Поселення в готель. Ночівля в Будапешті.

День 2
Будапешт – Відень – Пассау

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд до Відня.

Відень – столиця Імперії, місто музеїв і виставкових залів. Відчуйте неповторний шарм одного з найпрекрасніших міст світу!

Оглядова екскурсія містом з відвідуванням: палацу Хофбург, собору Святого Стефана, Парламенту, Міської ратуші, будівлі Віденської опери, набережної Дунаю та інших цікавих пам'яток.

Вільний час.

Переїзд на територію Німеччини. Ночівля в околицях міста Пассау.

День 3
Пассау – Вюрцберг – Кобленц

Сніданок. Виселення з готелю.

Оглядова екскурсія містом Пассау – це одне з найстаріших і найкрасивіших міст Баварії. Воно розташоване на трьох річках (Дунай, Інн, Ільц), за що й отримало назву баварської Венеції. Це місто бароко, побудоване відомими італійськими майстрами.

Ви побачите унікальні краєвиди, красиву архітектуру, кафедральний собор з найбільшим у Європі органом, палаци єпископів, чудовий замок над містом.

Переїзд у Вюрцберг.

Оглядова екскурсія по Вюрцбергу – столиці єпископів і герцогів Франконських. Місто розташоване в долині Майна, навколо виноградні схили, які, наче амфітеатр, підносяться над містом. Найвідоміша пам'ятка Вюрцбурга розташовується в центрі міста – прекрасний Палац Резиденц є видатною архітектурною пам'яткою світового масштабу. Ви побачите набережну Дунаю та інші цікаві пам'ятки. Вільний час.

Переїзд у Кобленц. Ночівля.

День 4
Кобленц – Брюссель

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд у Брюссель.

Брюссель – адміністративна столиця Європи, яскраве і багатонаціональне місто, де гармонійно поєднується архітектура різних стилів і напрямків.

Екскурсія Брюсселем. Огляд Європейського кварталу, скверу в Малому Саблоні, собору Богоматері в Саблоні, Палацу Правосуддя, старої частини міста, Великої площі, Ратуші, собору Святого Михайла, фонтану "Маннекен Піс".

Ночівля в Брюсселі.

День 5
Брюссель – Антверпен – Мехелен – Лір

Сніданок. Виїзна екскурсія в Антверпен, Мехелен і Лір.

Оглядова екскурсія по Антверпену, під час якої Ви побачите:

Головний будинок відомого антверпенця – Рубенса, людини виняткової творчої щедрості і характеру, огляд будівлі, де жив і творив великий фламандець.

Ще один будинок, який воскрешає атмосферу епохи величі Антверпена, – музей Майєра ван дер Берга, де виставлена чудова колекція творів готики і ренесансу. Шедевр музею – «Божевільна Грета» Пітера Брейгеля Старшого.

Будинок-друкарня Крістофа Плантена і Яна Моретуса – колись місце зустрічей гуманістів та освічених людей міста. Майже 300 років тут було видавництво. Цей музей є не єдиним музеєм у світі, який внесено до списку культурної спадщини ЮНЕСКО.

Готична церква Святого Якоба, де похований Рубенс. У храмі представлена картина «Богоматір в оточенні святих», яку завбачливий Рубенс писав спеціально для місця свого поховання. На ній зображений сам Пауль в образі Святого Георгія.

Найбільший собор у Бельгії – собор Богоматері зі 123-метровою вежею. Просторий інтер'єр собору вражає величними пропорціями й архітектурною вишуканістю. У соборі представлені справжні скарби: знамениті роботи Рубенса «Воздвиження Хреста», «Зняття з хреста» і «Воскресіння».

Колоритний ринок міста, де кипить вулична торгівля – практично як і в далекому Середньовіччі.

У другій половині дня ми відвідаємо міста Мехелен і Лір.

Мехелен – місто, яке відрізняється особливим шармом і багатою історією. Це батьківщина «малинового дзвону» і столиця релігійного життя Бельгії. Прогулюючись Мехеленом, ми побачимо найбільш значущі пам'ятки архітектури міста – Кафедральний собор Святого Ромбольда з відомим у Європі карильйоном. Бегінхоф, Брюссельські ворота 12 століття, Гротемаркт із Середньовічною Ратушею і старовинними будинками, палац королеви Маргарити Австрійської.

У міста багата історія, у тому числі це стосується і пивоварних традицій. Пивоварня «Het Anker» є найдавнішою з усіх, які нині працюють у Бельгії, вона згадується в міських архівах уже в 1369 році. Власники пивоварні сповідують вірність традиціям: тут вариться кілька сортів, виготовлених на основі реальних рецептів XV століття!

Невелике містечко Лір здивує вас величезною кількістю визначних пам'яток. Його ще називають "Маленький Брюгге" або Місто Задоволень.

Огляд площі Grote Markt, розкішної ратуші Stadhuis у стилі фламандського рококо, місцевого Бегінажа, що вважається одним з найкрасивіших у Бельгії, однієї з найцікавіших пам'яток міста – вежі Зіммера XIV століття, перетвореної на астрономічний годинник. Цей годинник показує знаки зодіаку, місячний і сонячний календар, день тижня, місяць, пору року, припливи і відливи.

Повернення в Брюссель. Ночівля.

День 6
Брюссель – Брюгге – Гент

Сніданок.

Вільний день у Брюсселі для відвідування музеїв і магазинів, огляду чудової архітектури міста.

Факультативна екскурсія в старовинні міста Брюгге і Гент (50 євро).

Брюгге – одне з найбільш казкових міст Європи. Численні канали, незвичайна архітектура, цікаві музеї і невеликі магазинчики роблять його надзвичайно привабливим для туристів. Огляд Великої площі зі знаменитою вежею Беффруа, площі Бург з базилікою Святої Крові Христової, Кафедрального собору Христа Спасителя та інших визначних пам'яток.

Гент – місто соборів і замків, видатних правителів і великих художників. Огляд собору Святого Бавона, де зберігається всесвітньо відомий Гентський вівтар роботи Яна ван Ейка, площі П'ятничного ринку, Ратуші, Графського замку, церкви Св. Миколая, вулиць Трав і Зернової на набережній річки Ліс.

Повернення в готель. Ночівля в Брюсселі.

День 7
Брюссель – Франкфурт-на-Майні – Нюрнберг

Сніданок. Виселення з готелю.

Виїзд з Брюсселя до Франкфурта-на-Майні.

Оглядова пішохідна екскурсія містом – це знайомство з містом хмарочосів і старовинних церков, маленька подорож фінансовою столицею Європи, яка входить до десятки «АЛЬФА-міст» світу. Ви побачите: Домський собор – місце вибору імператорів, Старовинну площу Ремер, церкву Святого Павла, Будинок Гете, Європейський центробанк, Стару оперу, Біржу.

Переїзд у Нюрнберг. Ночівля.

День 8
Нюрнберг – Санкт-Пельтен – Дьєр

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд на територію Австрії, прогулянка містом Санкт-Пельтен.

Санкт-Пельтен – одне з найстаріших міст Австрії, тут добре неспішно гуляти, оглядаючи численні визначні пам'ятки: будівлю інституту "Англійської Діви" – робота архітектора епохи бароко Якоба Прандтауера, Ратушу, Францисканську церкву і багато іншого. На Ратушній площі в центрі міста розташована білосніжна колона Святої Трійці.

Переїзд у Дьєр. Ночівля.

День 9
Дьєр – Мукачево - Ваше місто/Київ

Сніданок. Виселення з готелю.

Оглядова екскурсія містом Дьєр, під час якої ви побачите: Історичний центр, Кафедральний собор, Єпископський замок, церкву Кармелітів, Площу Сечені, / Фертед: замок Естерхазі, / Шопрон: Історичний центр, Пожежну вежу, Центральну площу, церкву Домініканців, церкву Святого Георгія, стару синагогу, Винний підвал.

Переїзд у Мукачево. Прибуття орієнтовно о 21:00.

Посадка на поїзд № 029Л. Виїзд до Києва (за розкладом).

Додати новий коментар

Коментарі

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Місто:
Київ
Адреса:
Онлайн

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Контакти менеджерів