2500
₴UAH
4 днів

Опис туру

"Уся Січ являла собою незвичайне явище...". Микола Гоголь

Колись тут пролягали південні кордони Великого князівства Литовського, і триста років їх боронили найвідоміші і найславетніші воїни, гроза загарбників і непохитна європейська стіна. Їхнє військо було прикладом звитяги і зразком управління, їхню культуру наслідували і копіювали стільки разів, що нині образ цього воїна безпомилково впізнаваний по всьому світу, а їхній політичний устрій на багато віків випередив час - і сьогодні чимало країн живуть за їх зразком і керуються засадами волі й демократії, випрацьованими ними ще 400 років тому. А їх вплив на розвиток історії взагалі важко оцінити.

Їхня головна фортеця розташовувалась на величезному острові посеред Дніпра, за бурхливими порогами могутньої ріки. Острів Хортиця. Найвідоміший козацький стан. Запорозька Січ. 

Ще не бували на Січі? Дарма, тут є на що глянути. Щоправда, тих порогів вже не знайдете, проте велична панорама ДніпроГЕСу з лишком компенсує побачене. Пропонуємо вам унікальний екскурс в минуле, щедро приправлене сучасним - до найславетніших сторінок нашої з вами історії! Список пам'яток великий, упустити щось буде прикро, і без досвідченого гіда у два дні ніяк не вкластись - тож через головні Mast see Хортиці вас проведе наш гід! Він допоможе вам відчути й переконатись, що ми всі - козацького роду!

У вартість входить
Проживання в готелі;
22
Автобусне обслуговування;
22
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Проїзд потягом;
Додаткове харчування;
22
Туристичний збір;
22
Доплата за одномісне розміщення.
22
Київ – Запоріжжя – Київ
День 1, п'ятниця
Київ – Запоріжжя

Виїзд з Києва потягом №38 о 21:07.

День 2, субота
Запоріжжя

Прибуття до Запоріжжя потягом №38 о 6:27.

Переїзд до готелю, сніданок в готелі. Бажаючі можуть заселитися в номер (доплата 850 грн за номер).

Оглядова екскурсія містом (проспект Соборний, Дніпрогес, Арковий міст). Виїзд на екскурсію по «Запорозькій Січі». 

Найбільш відвідуваний туристичний об'єкт і візитівка Запоріжжя - це Січ, що на Хортиці, острові козацької слави, гордість і святиня України. Сучасний комплекс "Запорозької Січі" - це узагальнений образ козацьких споруд і укріплень з детальним історичним відтворенням усіх восьми козацьких січей, які існували у 16-18 століттях. Ви подивитесь Малий та Великій кіш (ремісниче передмістя та гарнізон), діючу церкву, арсенали, фортифікаційні споруди та безліч експозицій, які дають змогу побачити справжній образ столиці Вольностей Війська Запорозького Низового.

Вистава "Запорозькі козаки", знайомство з музеєм, розваги, фото. Ковтніть повітря козацької вольниці і слави, долучіться до старовинного способу життя та пройдіть ритуал посвячення в козаки під час свята Кінного театру! Театралізована вистава проходить на імпровізованій сцені, а програма включає елементи вольтижування, джигітування – трюки на конях, роботу гарапником (батогом), захоплюючі козацькі ігри та розваги під гуркіт гармат та національної музики.

Обід.

Екскурсія до музею «Козацька Чайка» - одного з найбільших музеїв судноплавства в Європі. Саме тут знаходиться знаменита козацька Чайка, яку було піднято на поверхню у 1999 році. А у майстерні поступово відновлюють справжні козацькі артефакти, підняті з-під вод Дніпра.

Екскурсія до Скіфського Стану. Багато таємниць приховує Хортиця. І одна з них - Зорова Могила - кургани колишніх володарів степу скіфів. Історія краю втілена в древніх капищах, кам'яних ідолах, козацьких хрестах і знаряддях праці наших пращурів.

Переїзд в готель, поселення, вільний час в центрі міста. 

Ніч у готелі.

День 3, неділя
Запоріжжя

Сніданок у готелі, виселення.

Виїзд на екскурсію в музей «Фаетон». Хоча дехто й називає його музеєм ретро-автівок, проте це - найбільший музей старовинної техніки в Україні! Окрім безлічі раритетних машин з різних епох, тут представлена вело- і мототехніка, техніка для зйомок початку 20 століття, старовинна військова техніка, перші телевізори і радіоли, навіть самогонний апарат є. Жодна модель не повторюється! Обіцяємо: ви суперово проведете час, цікаво буде і дорослим, і дітям!

Пішохідна прогулянка по Соцмістечку. Щільно пов'язане з будівництвом Дніпрогесу, Соцмістечко представляє собою єдиний органічний механізм, "завод для життя людей" - ідеологія в бетоні та цементі. Сьогодні це - архітектура світового значення, адже більше ніде не зберігся цілісний комплекс епохи конструктивізму та соціалістичного модерну. Це ­ цілий район, який пронизаний одним духом, однією атмосферою колективного проживання, нового уявлення людей про те, як жити далі.

Прогулянка Вознесенівським парком. Є можливість політати на гвинтокрилі (700 грн/особа). Колись тут було село Вознесенівка, а сьогодні на 5 гектарах розкинувся парк з каскадом фонтанів, ставком з "Містком закоханих" та пам'ятником князеві Святославу Ігоровичу. А ще тут є колодязь, вода з якого, за повір'ям, приносить вдачу!

Вільний час на обід.

Екскурсія у плавні на понтонному кораблику. Найкраще закінчення знайомства із містом - це помилуватись його річковою принадою - Запорозькими плавнями! Вечірня прогулянка Дніпром вздовж Хортиці, дубових парків та Нового русла. 

21:41 Відправлення в Київ.

День 4, понеділок
Київ

Прибуття у Київ о 07:04.

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Наталія Антонюк
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 108
  • e-mail: [email protected]