22 657 грн
695
€EUR
6 днів

Київ/Харків – СтамбулШанлиурфа – Баликли-Гель – Гебеклі-тепе – Мідьят – Мардін – Дара – Диярбакир – Немрут-Даг – Харан – ХалфетіГазіантепКиїв/Харків

Країни:
Дати

Опис туру

Ассирія і Вавилон, Аккади і Шумери... Благословенна земля між двох річок, що стала колискою для всіх майбутніх цивілізацій. Колись тут проживала десята частина всіх людей на планеті. Вони залишили після себе грандіозні храми, прекрасні скульптури, ювелірні прикраси і вчені трактати, вони заклали основи культури, архітектури, науки і писемності на багато тисячоліть вперед. У своєму розвитку вони настільки випереджали інші народи, що їхні досягнення здаються неймовірними навіть зараз.

12 тисячоліть тому тут, між Тигром і Євфратом, виникла могутня і чудова Месопотамія. Сьогодні ми запрошуємо вас доторкнутися до живої історії.

Вирушайте на прогулянку по заплутаних стежках еволюції, розберіть сюжети Біблії та стародавніх книг, вчіться відокремлювати міфи від реальної історії та відкривайте завісу таємниць найдавніших міст світу разом із Феєрією!

Вартість пргрмми залежно від вильоту:
з Києва     - від 695 євро
з Харкова - від 595 євро

Вильоти з Києва та Харкова!

У вартість входить
Авіапереліт; а/к Turkish Airlines;
22
Проживання в готелях 4-5* ВВ;
Трансфери за маршрутом;
Екскурсії за програмою;
22
Супровід гіда.
У вартість не входить
Квитки в музеї;
22
Групові вечері;
22
Сира Гаджесі;
22
Медичне страхування;
Доплата за SNGL.
22

Київ/Харків – Стамбул – Шанлиурфа – Баликли-Гель – Гебеклі-тепе – Мідьят – Мардін – Дара – Диярбакир – Немрут-Даг – Харан – Халфеті – Газіантеп – Київ/Харків
День 1
Київ/Харків - Стамбул

Приліт у Стамбул. Трансфер та поселення в готель на Таксім.

Екскурсія з гідом: піша прогулянка по Істікляль до Галатської вежі, парк Гюльхане, Ая Софія.

Відпочинок, ніч у готелі.

День 2
Стамбул – Шанлиурфа

Ранній трансфер в аеропорт. Переліт в Шанлифура.

Трансфер у готель, заселення. Сніданок.

12:00-18:00 - Екскурсія на Святе озеро Коропів (Баликли-Гель).

За древньою легендою, саме це місто було тим самим Ур Халдейським, де жив пророк Авраам, родоначальник арабського і єврейського народів, якого сягають три світові релігії – юдаїзм, християнство та іслам.

Кажуть, цар-язичник Німрод, який правив там у далекі часи, був розгніваний тим, що Авраам відмовляється поклонятися ідолам, і велів кинути пророка в яму з вогнем. Однак спекотне полум'я чудом перетворилося на прохолодну воду, а дрова стали великими коропами, нащадки яких і донині плавають у священному озері. Відвідування печери пророка (Ібрагіма) Авраама.

Екскурсія в археологічний музей Халеплібахче (музей мозаїки), де ви зможете побачити найкращі зразки східно-римського музичного мистецтва із зображенням героїв грецької міфології.

20:00 - Сира Гаджесі - вечеря в печерному ресторані з національними танцями, піснями і майстер-класами (за дод.плату, 20 євро).

Ночівля в Шанлиурфі.

День 3
Шанлиурфа - Гебеклі-Тепе – Мідьят - Мардін

Сніданок у готелі, виселення.

Виїзд на екскурсію з відвідуванням Гебеклі-Тепе – це найдавніший у світі мегалітичний храмовий комплекс, якому вже 12000 років, він старший від Єгипетських пірамід!

Переїзд у Мідьят, прогулянка по містом. Обід (за додаткову плату 5 євро).

Переїзд у Мардін. Екскурсія вуличками Мардіна.

Мардін – дивовижне кам'яне місто, вулиці якого підіймаються на схили гори, увінчаної грізною фортецею, яка була відома ще в 4500 році до нашої ери. На початку нашої ери Мардін уже представляв собою те, що ми можемо бачити зараз – і відтоді стара частина анітрохи не змінилася. У 1960 році Мардін було взято під охорону ЮНЕСКО. Населення міста багатонаціональне, у ньому живуть курди, араби, ассирійці, турки і вірмени. Ассирійські християнські церкви і монастирі мирно сусідять із численними мечетями.

Придбання знаменитого синього мигдалю!

Ночівля в готелі у Мардіні.

День 4
Мардін – Дара - Діярбакир – Немрут-Даг - Шанлиурфа

Сніданок у готелі, виселення.

Відвідування монастиря. Дегустація ассірійського вина.

Відвідування нових розкопок стародавніх храмів біля Мардіна. Огляд античного міста Дара.

Ранньовізантійське місто Дара було засноване у 505 році імператором Анастасієм I, лише через 30 років з моменту падіння античного Риму. Воно було одним з найважливіших центрів Месопотамії, завдяки своєму розташуванню на Шовковому Шляху. Розкопки тут ведуться з 80-х років минулого століття, але досі відкрито не більше 10% всієї території міста. Сьогодні це улюблене місце туристів і молодят для фотосесій: ви побачите рештки міської стіни, цистерни для зберігання води, скельні гробниці, церкви, агору, мости і різні господарські приміщення, які підтримували повсякденне життя жителів міста.

Переїзд в Діярбакир. Античне місто Арсемея, засноване на початку II століття до н.е. Міст Джендере, зведенням мосту керував римський полководець Сертум Северус і побудував цей міст на честь своєї дружини Юлії Доміни.

На вас чекає одна з найдивовижніших пригод в цьому турі - Немрут-Даг, гора богів, унікальний пам'ятник періоду еллінізму, об'єкт всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Каракуш Тюмюлюс - це родинний цвинтар, мавзолей жіночої половини царської сім'ї. Його побудував цар Коммагени Мітрідат II Каллінікос на честь своєї матері Ісіас, про що є напис на камені. Свою назву цей мавзолей отримав від статуї орла на колоні.

Ви зустрінете захід сонця на горі Немрут та побачите гробницю-святилище, оточену гігантськими статуями 8-9 метрів заввишки - незабутнє видовище і абсолютно непередавані відчуття!

Вечеря на березі річки (за додаткову плату 5 євро).

Переїзд в місто Шанлиурфа. Ночівля в готелі.

День 5
Шанлиурфа – Харан – Халфеті – Газіантеп

Сніданок у готелі.

Вільний час на ринку Шанлиурфи.

Екскурсія в древнє місто Харан, його назву можна перекласти як "місце, випалене сонцем". Охочі можуть зробити фото в національних костюмах і сукнях.

!! Спеціально в нашій програмі для групи - проведення обряду зняття пристріту (Назара) з місцевою знахаркою. Назар бонджук, буквально в перекладі "око від наврочення" - дуже поширений в Туреччині амулет у вигляді яскраво-синього ока, який оберігає власника від пристріту, відводить злі сили, приносить удачу і навіть виконує бажання.

Халфеті - затоплене місто, яке називають «прихованим раєм» Туреччини або "Турецькою Венецією". Значна частина нижнього міста знаходиться частково у воді, і під час прогулянки на човні ви потрапите під чарівність стародавніх кам'яних будинків, веж, і захопитися кладкою стін стародавньої фортеці Румкале (Римський палац), що зведений біля витоків Євфрату.

Прогулянка на кораблі по Біблійної річці Євфрат. Вечеря на річці Євфрат (за додаткову плату 5 євро).

Переїзд у Газіантеп, ніч у готелі.

День 6
Газіантеп – Київ/Харків

Сніданок у готелі.

Сьогодні ви відвідаєте Зеугму – найвідоміший музей мозаїк світу, а також древній базар виробів ручної роботи з міді та дерева, інкрустованого перламутром!

Обід в місцевому ресторані (за додаткову плату 5 євро). Вільний час.

Трансфер в аеропорт. Повернення додому.

Додати новий коментар

Комментарии

Надіслав: Людмила, дата: 21.04.2021

Очень яркий тур, потрясающие исторические места, впечатляющие, пожалуй, даже больше, чем Луксор и пирамиды Гизы. Очень колоритные сильно отличающиеся от известных курортных, возможно, пока не самые известные в туристических маршрутах, но очень интересные турецкие города. Многогранный Стамбул, представленный с новыми красками и очень большим количеством мега интересной информации даже за короткое время стамбульским гидом Тимуром. Ну и запах и вкус разного турецкого и фисташкового кофе, разнообразных специй, бутончики и вода чёрной розы, фисташки в виде цветочков на деревьях и готовых орешков на базарах, миндаль, синий и не только. Ожившая, не всегда раскрывающая сразу все секреты, но удивительно хорошо сохранившаяся ( не придётся напрягать воображение, как,например, в Эфесе, чтобы всё вообразить) история давностью в тысячи лет, легенда о царице змей и давние обряды, сохранившиеся до сегодня и места съёмок фильмов и сериалов, где фотографироваться будут даже те, кто не очень это любит. Равнодушным этот тур точно не оставит никого.

Надіслав: Діана, дата: 23.04.2021

14-19.04.21 відвідали тур "Месопотамія - зародження цивілізації". Ціль відгуку - покращити організацію та відношення до туристів. ПОЗИТИВ. Маршрут дуже гарний. Щось викинути не можна - всі обєкти гарні і достойні. Хто робив маршрут - подяка. Готелі хороші, хоча були номери в Урфі проблемні (але це одиничні випадки). Автобус хороший, водій і помічник гарні. Гід по Станбулу досвічений, знаючий, цікавий, але з певним своїм баченням. Обіди запропоновані фірмою хороші, крім Стамбула. НЕГАТИВ. Якщо маршрут і обєкти гарні, то подача гірка, непрофесійна і конвеєрна. Поясню. Гід турецький - великий пафос, розмова російська погана, але саме головне - дуже мало інформації по конкретним обєктам. Ну хоч би вікіпедію почитав, а багато туристів так і робили. Заходимо в музей - на головні памятки не акцентує, тільки після неодноразового нагадування і запитання починає шевелитись. І каже "Вопросы есть, нету, отдыхаем".В Мардіні промчались по вуличкам, біля одної мечеті ввечері зупинились і побігли. В Газіантепі я була шокована - біля старовинної фортеці пробігли, бо на базар!!!, на запитання - розкажіть (Показ-россказ), я в автобусі скажу. Такого непрофесійного я ще не бачила. Готуйте своїх, я знаю які є у вас гіди. З Мустафою просто повний провал. Загальну інформацію по традиціям знав, але вона для будь-якого регіона підійде. Про зародження цивілізації, чому саме тут, про Плодородний півмісяць ми не почули. Гіда міняти треба і терміново. Ще один момен. Дара. В програмі ми повинні були відвідувати крім святилища, поховань і цистерну і містки. УВАГА !!! їх не було - Бо не було домовлено (чи Мустафа чи Тетяна - не знаю), ми втратили 20 хв, шукали ключі, хто відкриє. Тетяна почала кричати, що в програмі цистерн не має. Коли я показала програму - притихла. Як в локдаун, коли все міняється - не передзвонити, що група буде. Заміни цистернам не було. Другий організаційний провал. Коли ми 1-й раз приїхали в Гебеклі-тепе у 9.10, а музей відкривається в 10.00. Нам прийшлось міняти програму на ходу (і щоб скоротити час у Дарі цистерни не показали, а це жколони 30 м, як храм). Я пізніше І Мустафі і Тетяні нагадувала, щоб все домовились, передзвонювали. Так не можна. Це втрата часу і наших грошей. В монастир (гарний і затишний, де почули молитву на арамейській мові) вже зразу передзвонювали. Тетяна. Організація хромає. Пообідали в Стамбулі - як, коли і кому платити - тані не має. Частенько - збір в певний час, а Тетяна через 5-10-15 хв. приходить, вся група чекає. В групі було 2 туристки, яким стало погано після Неврет-Дагу. Вони їхали в третьому авто, там ні Мустафи ні Тетяни не було. Зупинялись - їх рвало. Ще в темноті міст римський дивились, туристку кинули, не знала куди йти, авто поїхали. Тетяна мала прослідкувати за всіма. Тетяна зможе все правильно зробити, позитивна, комунікабельна, але організацію треба підтягти. Видно було, що сваритись з Мустафою не хотіла, сама щось розказувала, в музеї, на що звернути увагу. Можливо написане мною - емоційне. Хочу, щоб наступні туристи не мали в турі таких проколів. Тур гарний, хай кожен турист отримає задоволення і потрібну інформацію. Діана

Надіслав: Сергей, дата: 26.04.2021

На сегодня "Месопотамия" - один из интереснейших, по моему мнению, экскурсионно-познавательных туров, и не только в "Феєрії Мандрів", а и вообще на туристическом рынке Украины. Потрясающий микс трех основных представленных в туре цивилизаций: "Zero Point of Time" - древнейшие мегалиты Начала Времени / Античность / Исламский мир (с местными особенностями) + в дополнение мозаика Стамбула как города на географическом и культурном стыке Азии и Европы. Впечатлений столько, что их потом можно смаковать и переваривать еще месяц или больше. Планировка и организация тура в целом хорошая. Но, так как пределов совершенству нет, выскажу пожелания или рекомендации: 1) очень насыщенная программа нуждается в более детальном, чем указано на сайте, описании тура для тех, кто туда уже поехал: на 0,5 - 1 страницы (буклет, распечатка) по каждому дню тура, в которой было бы неплохо кратко расписать основные посещаемые объекты: их названия, мини-фото, к какому историческому периоду относится, кто жил (управлял, похоронен etc. там), если это музеи - на какие залы, экспонаты обратить особое внимание. Иначе, действительно, услышать гида одновременно с осмотром или пробежкой по городу не успеваешь, а по сайтам порой приходится лазить уже пост-фактум, пытаясь понять, где же мы все-таки были. 2) если это возможно с точки зрения логистики, подумать о частичной перепланировке маршрута, чтобы в Шанлыурфе в отеле быть какие-то 2 дня подряд, а не с разрывом, т.к. ежедневное вселение-выселение немного напрягает (например, Стамбул - Мардин - Шанлиурфа (2) - Газиантеп). 3) Определиться, какое значение имеет заявленный в туре Диярбакыр (если имеет вообще), т.к. мы в этом городе, кроме обеда в ресторане, не увидели ничего. Благодарим за поездку и желаем успехов организаторам тура и тем, кто поедет в тур после нас!

Надіслав: Елена , дата: 26.04.2021

Спасибо нашим организаторам , особенно нашей сопровождающей Танюше !! Все было на высшем уровне , спасибо за возможность увидеть такую красоту !!!!

Надіслав: Света Полянская, дата: 26.04.2021

Море впечатлений и положительных эмоций. Все продумано. Благодарность организаторам. Душевно и атмосферно. Таня на высоте. Видно что человек горит своим делом. Очень понравились гостиницы, автобус супер, а от мест дух захватывало. Хочу повторить ещё раз, очень понравилось. Фотографии получились супер!!!

Надіслав: Надежда Царенко , дата: 26.04.2021

В ноябре прошлого года была в туре по Каппадокии и там руководитель группы Татьяна Иваницкая анонсировала в апреле Месопотамию. С того момента я и загорелась этой поездкой, ради которой даже перенесла планируемый ранее Иран)) Что сказать?.. Я не пожалела об этом! В сегодняшнее непростое время, когда каждый день приносит новый "сюрприз " в виде запретов, ограничений, мы ничего этого не почувствовали. Закрытые двери открывались, еда подавалась на столы, а не на вынос, и даже музыканты играли только для нас в камерном ресторанчике старого города! Насыщенная программа тура дала возможность познакомиться с историческими местами, о которых раньше приходилось только слышать: Немрут, Евфрат, Мардин, Халфети...А от музея мозаики я вообще была в неописуемом восторге! Море впечатлений, море фотографий (пришлось чистить память в телефоне:) ) Огромная благодарность компании Феерия и лично Татьяне за сказочную и такую любимую мной Турцию! Надеюсь на открытие новых маршрутов по этой прекрасной стране))) Я с вами!

Надіслав: Василь, дата: 27.04.2021

Вже пройшло більше тижня як ми вернулись додому з туру по Месопотамії, а позитивні враження й надалі нас охоплюють. Мушу висловити щиру подяку організаторам, зокрема чудовому гіду Мустафі та Тетяні Іваніцкій. Подорож вдалася і реальність перевершила очікування. Спланований час, відкриття об'єктів та музеїв спеціально для групи у час пандемії, цікаві і живі розповіді, гарні місця на обід та вечерю, чудові готелі, все це передало дух самого регіону і помогло проникнути у нашу душу. Тур більш ніж вартує того, аби туди їхати і надихнутись історією. З мінусів хіба зазначу те, що група була не маленька і видно було обурення деяких, щодо особливого ставлення до себе, та Тетяна добре впоралась аби тримати мир і спокій у групі до кінця мандрівки.

Надіслав: Валерия, дата: 27.04.2021

Около часа мы слушали восхищенный отзыв о туре "Месопотамия. Рождение цивилизации" Тур выбирали очень взвешенно и осознанно. Одним из плюсов для туристов было то, что сопровождать их будет великолепная Татьяна Иваницкая, с которой они путешествовали уже не раз. Благодарим весь коллектив Феерии и принимающей стороны за прекрасно продуманный маршрут и возможность прикоснуться, действительно, к истокам цивилизации! Все самые значимые места были охвачены, не смотря на то, что Турция сейчас живет в жестком карантине. Все очень старались создать туристам аутентичную атмосферу, и это очень ценно! Благодарим!

Надіслав: Марина, дата: 30.04.2021

В этом туре я второй раз и по моим ощущениям они были абсолютно разные. Первое, что хочется отметить - группа, я давно езжу по групповым турам и знаю, что атмосферу задают люди и их настрой. Не буду говорить за всех, но сложилось впечатление, что некоторые прям очень хотели индивидуального подхода и внимания)) и желательно ульта олл инклюзив )) конечно это их право, но не стоит забывать, что это Групповой тур, а не индивидуальный. Второе, это негатив - люди вместо того что бы наслаждаться красотой и историей этой местности постоянно искали к чему бы прицепиться) Но давайте честно идеальных туров не бывает)) разве что стандартный 5 звездочный у моря)) А если еще взять во внимание то, что мы приехали во время Рамадана и локдауна, то вообще я считаю что это лучшее что могло с нами случится! Все для нас открывалось благодаря настойчивости Татьяны Иваницкой, для нее не существовало слов нет или не можем или нельзя)) Надо! В этот раз мы увидели больше чем анонсировалось. А эффекты? Кто бы мог подумать насколько потрясающе смотрится мост Джендере ночью с подсветкой автобусных фар? Я видела его днем, честно не тот эффект, поверьте! А обед с встречающими и поющими музыкантами? (напомню локдаун и Рамадан)) по закону еда на вынос или в отеле и никаких развлекательных программ)) вот серьезно? А мастер класс котлет? Для тех кто не в курсе такие мастер классы стоят дополнительно минимум 30-50 евро с человека. Да одна женщина была не довольна, что не показали цистерны, но в программе их не было (ни сейчас, ни ранее), кому то отель в Урфе не подошел (опять же не побывав в таком месте не прочувствуешь атмосферу и специфику этого города), а молитва в монастыре? А пустой Мардин (вы просто не были когда там толпы туристов и что бы что то нормально посмотреть или сфотографироваться нужно ждать час минимум). Самое большое что меня честно поразило сейчас то, что когда гид Мустафа спрашивал есть ли вопросы все молчали, а сейчас пишут что мало информации. Почему не спросили тогда? Почему промолчали, если что то не нравилось? Вообщем как и всегда за спиной смелее говорить чем в лицо)) но это их выбор). Для меня этот тур уникальный, интересный, насыщенный (что круто), специфический (100% не для каждого) и изучив достаточно предложений в этом направлении, с уверенностью могу сказать что это лучший тур который есть на рынке туризма. Однозначно поеду еще) и очень жду новых туров от Татьяны Иваницкой! Потому что у нее самые интересные туры ;) Всем добра;)

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
вул. Леоніда Жаботинського 47 а

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

Вартість туру на 1 особу при розміщенні:

Виліт з Києва    1/2 DBL - 695 €, Sngl - 745 €
Виліт з Харкова:  1/2 DBL - 595 €, Sngl - 645 €

Проживання у готелях 4-5* ВВ:

Шанлифура - VE HOTEL
Газіантеп - NOVOTEL
Мардін - HILTON
Стамбул - Taksim Point 

Додаткова інформація

Вартість програми з вильотом з Києва від 695 євро, з Харкова – від 595 євро

Польотні дані:

З Києва:

TK 458 G  WE 14APR  KBPIST QQ4    1005 1210 CABIN YE
TK2246 G TH  15APR  ISTGNY QQ4 I  0635 0830 
TK2223 G MO 19APR  GZTIST QQ4 X 1455 1640 CABIN YE
TK 459 G  MO 19APR  ISTKBP QQ4    1820 2010 CABIN YE

З Харкова:

TK1474 G  WE 14APR  HRKIST QQ4 X 0955 1210 CABIN YE
TK2246 G  TH  15APR  ISTGNY QQ4 I  0635 0830 CABIN YE
TK2223 G  MO 19APR  GZTIST QQ4 X 1455 1640 CABIN YE
TK1475 G  MO 19APR  ISTHRK QQ4    1825 2025 CABIN YE

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Діана Слободинська
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 311
  • e-mail: diana@feeria.ua
  • Ім'я: Марина Слободинська
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 113
  • e-mail: marisha@feeria.ua