73 730 грн
1825
$USD
9 днів

МехікоПуеблаОахака – Монте-Альбан – дерево Туле – Теуантепек (Саліна-Крус) – Каньйон дель Сумідеро – Сан Крістобаль де Лас Касас – Сан-Хуан-Чамула – водоспад Місоль-Ха* – Паленке – Кампече – Ушмаль – Меріда  Чичен-Іца – сенот Ік-Кіль – Канкун (Рив'єра Майя)

Країни:

Гарантований груповий тур Мексикою «Гран Мехіко» в супроводі кваліфікованого гіда – захоплююча подорож в історію доколумбової Мексики. Ви зможете подивитися 10 пам'яток, оголошених ЮНЕСКО надбанням людства, відвідаєте колоніальні міста і побачите природне диво Північної Америки – Каньйон дель Сумідеро.

Протягом ceзoну можливе скасування запланованих груп без завчасного попередження, якщо того вимагатиме епідеміологічна ситуація.

У вартість входить
Розміщення в готелях 4*;
22
Харчування;
22
Супровід професійного гіда;
22
Вхідні квитки на всі визначні пам'ятки за програмою.
22
У вартість не входить
Міжнародний авіапереліт;
22
Проживання в готелі після закінчення туру;
Особисті витрати;
Доплата за одномісне розміщення;
Чайові гіду та водієві.
Мехіко – Пуебла – Оахака – Монте-Альбан – дерево Туле – Теуантепек (Саліна-Крус) – Каньйон дель Сумідеро – Сан Крістобаль де Лас Касас – Сан-Хуан-Чамула – водоспад Місоль-Ха* – Паленке – Кампече – Ушмаль – Меріда – Чичен-Іца – сенот Ік-Кіль – Канкун (Рив'єра Майя)
День 1
Мехіко

Прибуття в Мехіко. Зустріч в аеропорту з гідом і трансфер у готель.

Ніч у готелі.

День 2
Мехіко

Сніданок.

Оглядова екскурсія по Мехіко з відвідуванням історичного центру міста – площі Сокало, поблизу якої розташовані руїни стародавнього ритуального центру ацтеків – Темпло Майор. Тут ми також побачимо найбільший католицький Кафедральний собор Мексики і Національний (Президентський) палац, інтер'єр якого прикрашений фресками знаменитого мексиканського художника-мураліста Дієго Рівери.

Відвідування Національного антропологічного музею – одного з найбагатших музеїв Латинської Америки. Його колекція складається з численних археологічних та етнографічних експонатів, що зібрані з усіх областей Мексики і представляють унікальну різноманітність матеріальної культури країни.

Далі екскурсія в археологічний комплекс Теотіуакан, головними визначними пам'ятками якого є Піраміда сонця, Піраміда місяця, Дорога мертвих, Храм пернатого змія з орнаментом у вигляді зміїних голів. Повернення в готель 4* у Мехіко. Ніч у готелі.

*Національний палац не завжди відкритий для відвідування. Туроператор PTM Travel Мексика залишає за собою право пропустити відвідування палацу з нагоди проведення заходів на центральній площі Сокало, візитів офіційних осіб та інших обставин, які можуть вплинути на закриття Палацу.

День 3
Пуебла - Оахака

Сніданок.

Виїзд із Мехіко в Пуебло. По дорозі ми побачимо чудові активні вулкани Попокатепетль та Істаксіватль.

Пуебла – "місто ангелів" (у списку ЮНЕСКО), відоме колоніальним стилем минулих століть, унікальною кухнею, керамікою «Талавера», виробами народних промислів, церквами і каплицями.

Прибуття в Оахаку (в списку ЮНЕСКО). Нічна екскурсія по цьому красивому місту, яким по праву пишаються мексиканці. 

Оахака – столицю однойменного штату. У місті проживає найбільша кількість індіанців порівняно з іншими містами Мексики – 60-70% від усього населення. Місцеві жителі зберігають культуру, традиції та мови предків. Тут можна зустріти представників корінних народів Мексики, таких як сапотеки, міштеки і масатеки.

Оахака щороку приваблює тисячі туристів з усього світу, і причиною цього є багата історія, чудова колоніальна архітектура, яскраве змішання мов, культур і діалектів, щорічні свята та фестивалі й унікальні вироби народної творчості.

Розміщення в готелі 4*. Ніч у готелі.

День 4
Оахака – Монте-Альбан – дерево Туле – Теуантепек (Саліна-Крус)

Сніданок.

Екскурсія по Монте-Альбану (у списку ЮНЕСКО) – церемоніальному центру древньої цивілізації сапотеків, одній із найбільш вражаючих археологічних зон Мексики, розташованій на плоскогір'ї, звідки відкривається панорамний вид на долину Оахаки.

По дорозі в Теуантепек зупинка біля найбільшого в діаметрі дерева у світі – Туле.

Увечері прибуття в Теуантепек або в Саліну-Крус.

Розміщення в готелі. Ніч у готелі.

День 5
Каньйон дель Сумідеро – Сан Крістобаль де Лас Касас

Сніданок.

Подорож через гори Сьєрра-Мадре до Каньйону дель Сумідеро, де на нас чекає прогулянка на катерах. Іноді по дорозі можна побачити крокодилів і мавп. У найвищій точці стіни каньйону досягають 1000 метрів заввишки.

Каньйон дель Сумідеро (Canon del Sumidero) входить у двадцятку найкрасивіших каньйонів світу. Поряд з древнім містом Паленке каньйон є однією з найбільш відвідуваних визначних пам'яток штату Чіапас у Мексиці.

Прибуття в Сан Крістобаль де Лас Касас. Це колоніальне місто, засноване на початку 16 століття, стало одним із перших іспанських поселень на континенті й до сих пір зберігає чарівність минулих століть.

Прибуття в готель 4*. Ніч у готелі.

День 6
Сан-Хуан-Чамула - водоспад Місоль-Ха* - Паленке

Сніданок.

Відвідування села Сан-Хуан-Чамула, де розташована знаменита церква, у якій індіанці проводять місцеві обряди, присвячені католицьким святим. Під час здійснення таїнства церква перевтілюється від безлічі запалених свічок, а в тиші старовинного собору лунають голоси вірян, які вимовляють молитви на діалекті майя тсотсіль.

Спуск із холодних вершин Сьєрра-Лакандона, подорож до водоспаду Місоль-Ха*. Дозволено купання.

Далі прибуття в Паленке. Прогулянка по вечірньому місту. Розміщення в готелі 4*. Ніч в готелі.

*Доступ на водоспад Місоль-Ха не завжди відкрито протягом року. Туроператор PTM Travel Мексика залишає за собою право відповідно до обставин замінити відвідування водоспаду Місоль-Ха на відвідування інших природних пам'яток.

День 7
Паленке – Кампече

Сніданок.

Екскурсія по одному з найбільших церемоніальних центрів майя – Паленке.

Відвідування найбільш привітного і мальовничого з усіх стародавніх міст майя в Мексиці – Кампече (у списку ЮНЕСКО).

Кам'яні картини, портрети імператорів та їхніх наближених, літопис династії Великого Пакаля Другого, Храм Сонця і Хреста, саркофаг Храму Написів. Місто-загадка, що потопає в ліанах і високих джунглях Чіапасу.

Рекомендуємо вам здійснити поїздку на туристичному трамвайчику (оплачується додатково).

Розміщення в готелі 4* у місті Кампече або на виїзді. Ніч у готелі.

День 8
Кампече - Ушмаль - Меріда

Сніданок.

Подорож в Ушмаль – одне з найкрасивіших міст майя, величний приклад архітектури стилю Пуук, яке не втратило своєї чарівності й у наші дні (у списку ЮНЕСКО).

Наступний пункт нашої подорожі - столиця штату Юкатан - Мерідa. Особливу цікавість для туристів представляють Майдан незалежності і Пасео-дель-Монтехо - широкий проспект, на якому розташовані розкішні резиденції в європейському стилі, побудовані в кінці XIX - початку XX століть. Розміщення в готелі 4* в Меріді. Ніч в готелі.

День 9
Меріда - Чичен-Іца - сенот Ік-Кіль - Канкун (Рив'єра Майя)

Сніданок.

Після сніданку відбудеться оглядова екскурсія по місту Меріда, відомому колоніальними соборами і палацами. Потім ми відвідаємо археологічну зону Чичен-Іца – мегасайт культури майя-тольтекас. Храми, що датуються класичним і посткласичним періодами, не встигли побачити іспанців, були залишені своїм народом і забуті на століття з невідомих причин. Археастрономія як нова наука зародилася в одному з таких міст.

Тут розташоване одне з семи Нових чудес світу – піраміда Кукулькана (у списку ЮНЕСКО) та Сенот Ік-Кіль (підземне озеро рідкісної природної краси, яке сформувалося за рахунок провалу в карстових печерах). Дозволено купання.

Прибуття в Канкун або Рив'єру Майя приблизно о 18:00*.

*Рекомендуємо не планувати вильоти з Канкуна в день закінчення туру, а зупинитися в готелі як мінімум на одну ніч. У разі необхідності вильоту в той же день слід бронювати рейси, що вилітають не раніше 21.00. Просимо мати на увазі, що реєстрація в аеропорту починається за 2-3 години до вильоту.

Відпочинок в обраному готелі. Після – трансфер в аеропорт.

Додати новий коментар

Коментарі

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Місто:
Київ
Адреса:
Онлайн

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Ціна туру:

DBL – на 1 людину при двомісному розміщенні 1825 доларів США.
SNGL – 2240 доларів США.
TRPL – на 1 людину при тримісному розміщенні 1690 доларів США.

Додаткова інформація

Трансфери, що входять у вартість:

  • Трансфер аеропорт - готель в Мехіко в день початку туру на рейси з 07:00 ранку до 21:30. Для рейсів, що прибувають до Мексики після 21:30 вартість трансферу 25 доларів США з людини. Мін. 2 людини.
  • Прильоти в Термінал 2 аеропорту Мехіко підлягають аеропортового збору у розмірі 20 доларів США з людини. Мін. 2 людини - максимум 6 чоловік. Авіакомпанії, що прилітають в Термінал 2: Aeroméxico, LAN, Delta, Continental, Copa Airlines, Aeromar.
  • Трансфер тільки готель Канкун- аеропорт Канкуна. Вартість трансферу з інших готелів залежить від зони розташування готелю.

*** трансферу не буде надано в разі, якщо готель в Канкуні або на Рив'єрі Майя замовляється в інший приймаючий компанії.

Обов'язкове коректне використання маски на весь час туру.

Водій буде зобов'язаний вимірювати температуру і надавати дезінфікуючий засіб для рук кожного разу, як група піднімається в салон автобуса.

Фірма не несе відповідальності за витрати або ассістенцію в разі появи симптомів COVID у кого-небудь з пасажирів. В цьому випадку заражений турист повинен ізолювати себе від групи. Всі подальші витрати і дії турист бере на себе.

** Ми залишаємо за собою право вносити зміни в програму, якщо уряд Мексики введе нові норми і обмеження, опублікує особливі рекомендації по туризму, по закриттю деяких культурних об'єктів та ін. Просимо з розумінням поставитися до подібних форс-мажорних обставин у зв'язку з пандемією.

Контакти менеджерів