0 грн
0
€EUR
8 днів

ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Київ – Пула – Ровінь – Опатія – Плитвицькі озера – СплітЗадар – Оміш (фіорди річки Цетіна) – острів Брач (Бол, пляж Золотий Ріг) – Дубровник – водоспади ріки Крка – Пула – Київ

Країни:

Неможливо перелічити всі родзинки й особливості Хорватії: ця країна по вінця наповнена красою природи, яка може вдовольнити найвибагливіших шанувальників прекрасного. Її старовинні міста зачаровують своїм колоритом, національна кухня і вино насичують гармонією смаків, а сонячна гостинність хорватів довершують відчуття щастя кожного мандрівника.

Тут так неймовірно, ніби опинився в якомусь чарівному місці!  Екскурсійна програма організована з невтомливими переїздами, і задоволення від відпочинку з кожним днем стає все яскравішим. На Вас очікують міста і національні парки, які визнані безцінним надбанням людства і знаходяться під охороною ЮНЕСКО - парк «Плитвицькі озера», водоспади Крка, міста Дубровник, Спліт, Оміш, півострів Істрія.

Не тур, а просто феєрична казка, де ви будете одним із учасників захопливого сюжету. Хорватія чекає на вас!

Тур супроводжує автор маршруту та один з найкращих гідів Феєрії Олексій Скарін!

У вартість входить
Розміщення в готелях 3-4*;
22
Усі трансфери за маршрутом;
Екскурсії за програмою;
Супровід гіда Феєрії.
У вартість не входить
Тест на Covid-19;
Додаткові екскурсії, усі вхідні квитки;
Доплата за SNGL;
22
Туристичний збір;
22
Медичне страхування.
22
ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Київ – Пула – Ровінь – Опатія – Плитвицькі озера – Спліт – Задар – Оміш (фіорди річки Цетіна) – острів Брач (Бол, пляж Золотий Ріг) – Дубровник – водоспади ріки Крка – Пула – Київ
День 1
Київ - Пула - Ровінь - Опатійська Рив'єра

Ранній виліт з Києва (а/п Бориспіль). Приліт у м.Пула о 8 годині ранку. Посадка в комфортабельний автобус. Сьогодні знайомимось з півостровом Істрія:

Огляд Римської арени у Пулі (1 ст.н.е).

Переїзд у Ровінь, казкове місто на маленькому півострові, найкрасивіше містечко Істрії. Місцеві мешканці стверджують, що з дзвіниці церкви Святої Євфимії в ясну погоду можна навіть розгледіти Венецію, до якої звідси по морю усього 90 км. Венеціанці, генуезьці, австрійці – усі тут залишили свій слід. Назви вулиць і зараз дублюють італійською мовою. Є навіть італійські школи.

Обід у Ровіні у рибному ресторані (оплата самостійна).

Охочих запрошуємо на морську прогулянку (25 євро) вздовж маленького архіпелагу (22 острови: святий Андрій, Святий Іван, Свята Катерина тощо). Під час прогулянки у вас буде можливість купатися у морі.

Переїзд на Опатійську Рив’єру, поселення у готель. Відпочинок.

Для бажаючих – оглядова екскурсія по Опатії (Abbazia) (15 євро), курортному містечку, яке у 19 ст. стало першим курортом Австрійської Імперії на Адріатичному узбережжі. Це була відповідь Франца Йосипа Наполеону на розвиток морських курортів в Ніцці і Каннах. Сам імператор проводив тут зими. Скрізь усе місто пролягає імператорська стежка для прогулянок над морем. У місті 10 парків, безліч хороших ресторанів і 5-зіркових готелів.

Повернення у готель, відпочинок. Ночівля в Опатії.

День 2
Плитвицькі озера

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд на Плитвицькі Озера (45 євро вхідний квиток).

Плитвицькі озера - національний парк Хорватії під номером 1, в ТОП-10 світових природних шедеврів. Плитвиця весною - це дивовижна симфонія народження нового життя, пробудження від зимового сну.

Національний парк «Плитвицькі озера» є справжньою перлиною світового рівня і входить у першу сотню об’єктів, що знаходяться під охороною ЮНЕСКО. Цю унікальну за красою екологічну систему із 16 карстових каскадно розташованих озер, десятків малих і великих водоспадів і печер називають «шматочком раю на землі». Вода в озерах неймовірної прозорості й грає казковими відтінками кольорів, а мешканці озер  - різноманітні види риб, птахи - з цікавістю супроводжують відвідувачів парку.

За Вашим бажанням ми прогуляємося вздовж усіх 16 озер. По найбільшому озеру Коз'як ми пропливемо на човні і здолаємо частину шляху маленьким туристичним поїздом.

З метою збереження довкілля у парку заборонене використання техніки з двигунами внутрішнього згоряння, кораблики оснащені електродвигунами, а для туристів розроблені пішохідні маршрути з місцями для відпочинку. Тому для відвідування парку потрібно обов’язково мати зручне для прогулянок на природі взуття.

Обід в національному ресторані хорватської кухні (за дод.плату). Рекомендуємо місцеву форель (хорв. рastarva) і біле вино Малвазія.

Переїзд у район Задару. Поселення в готель.  Ніч у готелі.

День 3
Задар - Спліт

Сніданок у готелі. Виселення до 12:00.

У першій половині дня запрошуємо на факультативну екскурсію у Задарі (15 євро) - найпівнічніше місто Далмації (італ. Zara). Задар - місто з римською історією, столиця колишнього королівства Далмації в складі Австрійської Імперії (1815 -1919 рр). Між двома Світовими війнами Задар був у складі Італії.

Ви побачите римський форум, церква святого Доната (9 століття), собор Святої Анастасії (хорв. Katedrala sv.Stosije), знамениту набережну, яка отримала європейську премію, і морський орган (хорв. Morske orgulje). У Святої Анастасії-узорішительниці (покровительки під час пологів) треба просити дозволу нерозв'язних проблем, а також за людей, що опинилися в неволі, і про вдале звільнення від тягаря для вагітних жінок.

З дзвіниці Собору Святої Анастасії (вхідний квиток 2 євро) відкривається чудовий краєвид на Старе місто, гірський масив Велебіт і острів Углян в Адріатичному морі. Побудована на початку 21 ст. набережна в Задарі, з унікальним морським органом, отримала винагороду Європейської Спільноти.

Переїзд у м.Спліт. Поселення у готель.

Оглядова екскурсія. Спліт - друге за величиною місто Хорватії, найбільше місто Далмації. Ви побачите палац Діоклетіана (у списку ЮНЕСКО), сфінкси, храм Юпітера, Золоті ворота, площа Республіки, вулиця Мармона - наполеонівського маршала, парк Мар'ян з оглядовим майданчиком.

Обід у національному ресторані (за дод.плату). Рекомендуємо спробувати кальмари на грилі (хорв. Ligni na zaru). Вільний час у місті.

Ночівля у готелі в Спліті.

День 4
Спліт (Оміш)

Сніданок у готелі. Вільний час у місті.

Охочих запрошуємо на факультативну екскурсію в піратське місто Оміш (15 євро). Річка Цетіна, впадаючи в Адріатичне море, формує справжнісінький фіорд, як у Норвегії. Прогулянка на човні по фіорду (15 євро). Фото просто дивовижні! Вода в річці має чудовий ізумрудний колір.

Обід у центрі міста Оміш (оплачується самостійно). Наша рекомендація - кальмари на грилі, або риба Orada на грилі з блітвою в якості гарніру.

Ніч у готелі в Спліті.

День 5
Спліт (Морська прогулянка на острів Брач з пікніком)

Сніданок у готелі. Вільний час для прогулянок у Спліті, відвідування музеїв і пам'яток та шопінгу.

Охочих запрошуємо на морську прогулянку на знаменитий острів Брач на великому поромі "Jadrolinija" (45 євро з завантаженням автобуса на паром).

Місцеві каменярі добувають білий брачський камінь. З нього збудовано: Білий Дім у Вашингтоні, палац імператора Діоклетіана у Спліті, оперний театр у Відні.

Переїзд на автобусі через весь острів Брач до старовинного містечка Бол. Там нас зустріне алея місцевих сосен і знаменитий пляж Золотий Ріг. Це вузька коса з піску довжиною 400 метрів і шириною близько 100 метрів. Кожен рік коса змінює свою форму.

Сюди припливах безліч яхт під різноманітними прапорами. Тут особлива морська вода, прозора як дівоча сльоза.

Пікнік на пляжі Золотий Ріг (5 євро).

Ночівля у Спліті.

День 6
Спліт (Дубровник)

Сніданок у готелі.

Вільний день для прогулянок у Спліті, відвідування музеїв і пам'яток та шопінгу.

Для бажаючих - факультативна екскурсія до м.Дубровник (70 євро) - колишня Республіка Рагуза (в списку ЮНЕСКО), одвічний візаві Венеції на Адріатиці.

Наймальовничіша екскурсійна подорож до Південної Далмації, серцем якої є місто Дубровник - «Перлина Адріатики», один із найпрекрасніших пам’ятників Європи епохи Відродження, який стоїть в одному ряду з Венецією, Амстердамом і знаходиться під охороною ЮНЕСКО.

Дорогою до Дубровника мандрівники також побачать регіон Бачинських озер і унікальну долину річки Неретва. Бажаючі можуть покупатися на дубровницьких пляжахЦе місто-казка, місто, де переплелися і поєдналися культурні традиції і набутки одразу декількох століть, релігій і цивілізацій. Місто найвправніших торговців, дипломатів, корабелів, моряків, майстрів золотих справ. Вісімсот років Дубровник був державою-республікою і без зброї відстоював свою незалежність від посягань таких надпотужних конкурентів, як Венеція, Візантія і Османська імперія. Дубровник належить до найвідвідуваніших туристами міст Європи і світу.

Екскурсія по Дубровнику з місцевим гідом. Вільний час.

Повернення у Спліт. Ночівля в готелі.

День 7
Спліт - Водоспади річки Крка - п-в Істрія

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд у Національній парк Крка. Прогулянка по Національному парку в районі наймогутнішого водоспаду Скрадинський Бук (46 м) (вхідний квиток 45 євро).

Один із найпопулярніших парків Хорватії з неймовірним багатством флори і фауни, озерами і водоспадами, а також старовинними історичними об’єктами. Тут, насамперед, відпочивають душею і отримують насолоду від неповторної краси і цілющого повітря. А влітку та за теплої погоди в озерах парку можна купатися!

Переїзд на півострів Істрія.

Ніч у готелі.

День 8
Пула - Київ

Сніданок у готелі (бокси), виселення.

Трансфер в аеропорт міста Пула. Виліт в Україну.

Додати новий коментар

Коментарі

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Місто:
Київ
Адреса:
Онлайн

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

 Розміщення в готелях 4*

Додаткова інформація

Польотні дані: а/к МАУ, BOEING - 737, економ-клас, багаж 23 кг, ручна поклажа 7 кг
PS 7755 KBP 06:30 - PUY 08:00
PS 7756 PUY 09:00 - KBP 12:25


Документи, які необхідні для поїздки в Хорватію (турист має підготувати і роздрукувати їх самостійно!):

1) Дозвіл на в’їзд в Хорватію буде надано за наявності підтвердження підстави в’їзду та ОДНОГО З таких документів:

– документ, який підтверджує негативний ПЛР-тест, зроблений не пізніше 72 годин до моменту перетину хорватського кордону

швидкий тест на антиген – RAT на SARS-CoV-2, який визначають спільно країни Європейського Союзу, зроблений не пізніше 48 годин до моменту перетину хорватського кордону.
*Висновок швидкого тесту на антиген – RAT на SARS-CoV-2 має містити видиму інформацію про виробника та комерційну назву тесту, бути виданий медичним закладом чи лабораторією та підписаний/завірений лікарем;

– сертифікат про щеплення, який свідчить, що особа вакцинована двома дозами вакцини від Covid-19, яка використовується в країнах-членах ЄС (Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Sinopharm) не пізніше 14 днів від моменту в’їзду в Хорватію та не є старішою за 210 днів. Якщо вакцина передбачає одну дозу (Janssen/Johnson&Johnson), то вакцинація повинна бути здійснена не пізніше 14 днів від моменту в’їзду в Хорватію;

Діти до 12 років звільняються від обов’язку тестування, якщо подорожують з батьками/опікунами, які мають негативний результат ПЛП-тесту або швидкого тесту на антиген.

За відсутністю одного з вищезазначених документів в'їзд до Хорватії може бути дозволений за умови зобов’язання перебування на самоізоляції до здачі тестів на території Хорватії за свій кошт. Після отримання результатів тестів особа звільняється від самоізоляції. За відсутності можливості здачі тестів самоізоляція триває 10 днів.

2) Підтвердження проживання в Хорватії: підтвердження заброньованого житла (готель, вілла, апартаменти, аренда судна і т.д.), із зазначенням його адреси, контактного номера телефону та тривалості перебування. Або підтвердження власності на нерухомість.

3) Медичний страховий поліс, що покриває лікування COVID-19 за кордоном.

4) Travel announcement - роздруковане підтвердження з унікальним номером. Після заповнення спеціальної форми на сайті, Ви отримаєте унікальний номер на свою електронну адресу. Цей документ необхідно роздрукувати. 

Дана форма заповнюється і роздруковується туристом / агентом самостійно за 1-2 дні до дати туру, після отримання ваучера з точною назвою та адресою готелю / апартаментів!

5) Посадковий талон (реєстрація на рейс самостійно за 24 години на прізвище туриста в розділі "Чартерні рейси",посадковий талон друкується самостійно або зберігається в електронному вигляді).

ВАЖЛИВО! Інформація для агентів!

Шановні агенти! Документи по туру будуть прикріплені в особистому кабінеті за 1-2 дні до дати туру.

Ви їх самостійно роздруковуєте і видаєте туристам у тур (крім випадку, коли не пізніше п'ятниці 14:00 є письмове прохання агента роздрукувати повний пакет документів для туристів для видачі в аеропорту).

Документи в особистому кабінеті:

  • авіаквиток
  • медична страховка
  • програма туру
  • інфолист
  • ваучер на готель

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Наталя Подтикан
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 112
  • e-mail: [email protected]