25 324 грн
749
€EUR
8 днів
Маршрут

Загреб – Плитвицькі озера – СплітЗадар – Оміш (фіорди річки Цетіна) – острів Брач (Бол, пляж Золотий Ріг) – Дубровник – водоспади ріки Крка – Загреб

Країни:
Дати

Опис туру

ВАЖЛИВО! Феєрія піклується про безпеку та зручності для наших туристів, тому ми склали для вас пам'ятку з адресами клінік, де можна здати тест на SARS-CoV 2 за спеціальними цінами, а також із переліком документів, необхідних для авіаперельоту, і шаблонами щодо їх заповнення – будь ласка, ознайомтеся: Хорватія – важлива інформація (прохання перевіряти можливі оновлення на цій сторінці за кілька днів до дати туру!)

Неможливо перелічити всі родзинки й особливості Хорватії: ця країна по вінця наповнена красою природи, яка може вдовольнити найвибагливіших шанувальників прекрасного. Її старовинні міста зачаровують своїм колоритом, національна кухня і вино насичують гармонією смаків, а сонячна гостинність хорватів довершують відчуття щастя кожного мандрівника.

Тут так неймовірно, ніби опинився в якомусь чарівному місці!  Екскурсійна програма організована з невтомливими переїздами, і задоволення від відпочинку з кожним днем стає все яскравішим. На Вас очікують міста і національні парки, які визнані безцінним надбанням людства і знаходяться під охороною ЮНЕСКО - парк «Плитвицькі озера», водоспади Крка, міста Дубровник, Спліт, Оміш, Загреб.

Не тур, а просто феєрична казка, де ви будете одним із учасників захопливого сюжету. Хорватія чекає на вас!

Тур супроводжує автор маршруту та один з найкращих гідів Феєрії Олексій Скарін!

У вартість входить
Авіапереліт Київ–Загреб–Київ;
22
Розміщення в готелях 3-4*;
22
Усі трансфери за маршрутом;
Екскурсії за програмою;
Медичне страхування.
22
У вартість не входить
Тест на Covid-19;
Додаткові екскурсії, усі вхідні квитки;
Доплата за SNGL;
22
Туристичний збір;
22
Особисті витрати.

Загреб – Плитвицькі озера – Спліт – Задар – Оміш (фіорди річки Цетіна) – острів Брач (Бол, пляж Золотий Ріг) – Дубровник – водоспади ріки Крка – Загреб
День 1
Київ - Загреб

Приліт у Загреб.

Обід в національному ресторані хорватської кухні (за дод.плату).

Прогулянка по центру Загреба (центральна площа бана Йосипа Елачіча, верхнє місто, кафедральний собор, Каптол).

Загреб - столиця Хорватії, місто з 900-річною історією, яке складається з трьох частин: Верхнє місто з приголомшливою архітектурою та атмосферними брукованими вуличками, де зосереджені головні пам'ятки і музеї, Нижнє місто з безліччю магазинів, кафе, театрів і парків, та Нове місто - сучасний район, побудований з нуля після Другої світової. Верхнє та Нижнє місто зв'язує фуникулер, біля якого справжня гармата стріляє щодня опівдні. Фактично, Загреб - це вся Хорватія в мініатюрі.

Переїзд у район Плитвицьких озер. Поселення в готель, відпочинок, ночівля.

День 2
Плитвицькі озера

Сніданок у готелі, виселення.

Відвідування весняних Плитвицьких Озер (45 євро вхідний квиток).

Плитвицькі озера - національний парк Хорватії під номером 1, в ТОП-10 світових природних шедеврів. Плитвиця весною - це дивовижна симфонія народження нового життя, пробудження від зимового сну.

Національний парк «Плитвицькі озера» є справжньою перлиною світового рівня і входить у першу сотню об’єктів, що знаходяться під охороною ЮНЕСКО. Цю унікальну за красою екологічну систему із 16 карстових каскадно розташованих озер, десятків малих і великих водоспадів і печер називають «шматочком раю на землі». Вода в озерах неймовірної прозорості й грає казковими відтінками кольорів, а мешканці озер  - різноманітні види риб, птахи - з цікавістю супроводжують відвідувачів парку.

За Вашим бажанням ми прогуляємося вздовж усіх 16 озер. По найбільшому озеру Коз'як ми пропливемо на човні і здолаємо частину шляху маленьким туристичним поїздом.

З метою збереження довкілля у парку заборонене використання техніки з двигунами внутрішнього згоряння, кораблики оснащені електродвигунами, а для туристів розроблені пішохідні маршрути з місцями для відпочинку. Тому для відвідування парку потрібно обов’язково мати зручне для прогулянок на природі взуття.

Обід в національному ресторані хорватської кухні (за дод.плату). Рекомендуємо місцеву форель (хорв. рastarva) і біле вино Малвазія.

Переїзд до Спліта - другого по розміру міста у Хорватії.

Заселення в готель.  Ніч у готелі.

День 3
Спліт (Задар)

Сніданок у готелі.

Оглядова екскурсія у Спліті. Спліт - друге за величиною місто Хорватії, найбільше місто Далмації. Ви побачите палац Діоклетіана (у списку ЮНЕСКО), сфінкси, храм Юпітера, Золоті ворота, площа Республіки, вулиця Мармона - наполеонівського маршала, парк Мар'ян з оглядовим майданчиком.

Обід у національному ресторані (за дод.плату). Рекомендуємо спробувати кальмари на грилі (хорв. Ligni na zaru). Вільний час у місті.

У другий половині дня запрошуємо на факультативну екскурсію у Задар  (20 євро) - найпівнічніше місто Далмації (італ. Zara). Задар - місто з римською історією, столиця колишнього королівства Далмації в складі Австрійської Імперії (1815 -1919 рр). Між двома Світовими війнами Задар був у складі Італії.

Екскурсія по Задару: римський форум, церква святого Доната (9 століття), собор Святої Анастасії (хорв. Katedrala sv.Stosije), знаменита набережна, яка отримала європейську премію, і морський орган (хорв. Morske orgulje). У Святої Анастасії-узорішительниці (покровительки під час пологів) треба просити дозволу нерозв'язних проблем, а також за людей, що опинилися в неволі, і про вдале звільнення від тягаря для вагітних жінок.

З дзвіниці Собору Святої Анастасії (вхідний квиток 2 євро) відкривається чудовий краєвид на Старе місто, гірський масив Велебіт і острів Угля в Адріатичному морі. На території гірського масиву Велебіт знаходяться відразу два національні парки: Північний Велебіт і Паклениця. А також дві глибокі печери Хорватії - Лукіна Яма та Словачка Яма.

Вечеря в ресторані на березі Адріатичного моря у центрі міста Задар (за дод.плату).

А ще у Задарі найкрасивіші заходи сонця у Далмації. Це чудо природи треба побачити на власні очі!

Повернення у Спліт. Ночівля у готелі.

День 4
Спліт (Оміш)

Сніданок у готелі. Вільний час у місті.

Охочих запрошуємо на факультативну екскурсію в піратське місто Оміш (15 євро). Річка Цетіна, впадаючи в Адріатичне море, формує справжнісінький фіорд, як у Норвегії. Прогулянка на човні по фіорду (15 євро). Фото просто дивовижні! Вода в річці має чудовий ізумрудний колір.

Обід у центрі міста Оміш. Наша рекомендація - кальмари на грилі, або риба Orada на грилі з блітвою в якості гарніра.

Ніч у готелі в Спліті.

День 5
Спліт (Морська прогулянка на острів Брач з пікніком)

Сніданок у готелі. Вільний час для прогулянок у Спліті, відвідування музеїв і пам'яток та шопінгу.

Бажаючих запрошуємо на морську прогулянку на знаменитий острів Брач на великому паромі "Jadrolinija" (40 євро з завантаженням автобуса на паром).

Місцеві каменярі добувають білий брачський камінь. З нього збудовано: Білий Дім у Вашингтоні, палац імператора Діоклетіана у Спліті, оперний театр у Відні.

Переїзд на автобусі через весь острів Брач до старовинного містечка Бол. Там нас зустріне алея місцевих сосен і знаменитий пляж Золотий Ріг. Це вузька коса з піску довжиною 400 метрів і шириною близько 100 метрів. Кожен рік коса змінює свою форму.

Сюди припливах безліч яхт під різноманітними прапорами. Тут особлива морська вода, прозора як дівоча сльоза.

Пікнік на пляжі Золотий Ріг (5 євро).

Ночівля у Спліті.

День 6
Спліт (Дубровник)

Сніданок у готелі.

Вільний день для прогулянок у Спліті, відвідування музеїв і пам'яток та шопінгу.

Для бажаючих - факультативна екскурсія до м.Дубровник (70 євро) - колишня Республіка Рагуза (в списку ЮНЕСКО), одвічний візаві Венеції на Адріатиці.Наймальовничіша екскурсійна подорож до Південної Далмації, серцем якої є місто Дубровник - «Перлина Адріатики», один із найпрекрасніших пам’ятників Європи епохи Відродження, який стоїть в одному ряду з Венецією, Амстердамом і знаходиться під охороною ЮНЕСКО.

Це місто-казка, місто, де переплелися і поєдналися культурні традиції і набутки одразу декількох століть, релігій і цивілізацій. Місто найвправніших торговців, дипломатів, корабелів, моряків, майстрів золотих справ. Вісімсот років Дубровник був державою-республікою і без зброї відстоював свою незалежність від посягань таких надпотужних конкурентів, як Венеція, Візантія і Османська імперія. Дубровник належить до найвідвідуваніших туристами міст Європи і світу.

Дорогою до Дубровника мандрівники також побачать регіон Бачинських озер і унікальну долину річки Неретва. Бажаючі можуть покупатися на дубровницьких пляжах

Екскурсія по Дубровнику з місцевим гідом.

Вільний час.

Повернення у Спліт. Ночівля в готелі.

День 7
Спліт - Водоспади річки Крка

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд у Національній парк Крка. Прогулянка по Національному парку в районі наймогутнішого водоспаду Скрадинський Бук (46 м) (вхідний квиток 45 євро).

Один із найпопулярніших парків Хорватії з неймовірним багатством флори і фауни, озерами і водоспадами, а також старовинними історичними об’єктами. Тут, насамперед, відпочивають душею і отримують насолоду від неповторної краси і цілющого повітря. А влітку та за теплої погоди в озерах парку можна купатися!

Переїзд в район міста Карловац.

У Карловаці знаходиться найбільша в Хорватії броварня, який випускає пиво «Карловачко». Місто було побудоване в 16 столітті як фортеця для захисту від турецьких вторгнень. Турки брали в облогу Карловацьку фортецю 7 разів, але так і не змогли взяти.

Ніч у готелі.

День 8
Загреб - Київ

Сніданок у готелі.

Трансфер в аеропорт міста Загреб. Виліт в Україну.

Додати новий коментар

Комментарии

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
вул. Пушкінська, 15 (готель "Брістоль")

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
вул. Леоніда Жаботинського 47 а

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

 Розміщення в готелях 4*

Додаткова інформація

Документи, які турист повинен підготувати та роздрукувати самостійно:

1) підтвердження негативного ПЛР-тесту в 2-х примірниках (роздруковується самостійно, крім випадку, коли було вказано адресу Феєрії для отримання результату та відправлено сповіщення менеджеру за ПІБ, датою здачі тесту і номером квитанції);

2) підтвердження Travel announcement (заповнюється і друкується самостійно за 1-2 дні до дати туру після отримання Інфолиста з назвою й адресою готелю);

3) посадковий талон (реєстрація на рейс самостійно за 24 години за прізвищем туриста, посадковий талон друкується самостійно або зберігається в електронному вигляді; також реєстрація можлива в аеропорту в день вильоту безкоштовно).

ВАЖЛИВО! Інформація для агентів!

Шановні агенти! Документи по туру будуть прикріплені в особистому кабінеті за 1-2 дні до дати туру.

Ви їх самостійно роздруковуєте і видаєте туристам у тур (крім випадку, коли не пізніше п'ятниці 14:00 є письмове прохання агента роздрукувати повний пакет документів для туристів для видачі в аеропорту).

Документи в особистому кабінеті:

  • авіаквиток
  • медична страховка
  • програма туру
  • інфолист
  • ваучер на готель

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Наталя Подтикан
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 112
  • e-mail: natalia.p@feeria.ua