16 672 грн
499
€EUR
8 днів
Маршрут

Загреб – Плитвицькі озера – ЗадарСплітДубровник – водоспади ріки Крка – Карловац – Загреб

Країни:
Дати

Опис туру

ВАЖЛИВО! Феєрія піклується про безпеку та зручності для наших туристів, тому ми склали для вас пам'ятку з адресами клінік, де можна здати тест на SARS-CoV 2 за спеціальними цінами, а також із переліком документів, необхідних для авіаперельоту, і шаблонами щодо їх заповнення – будь ласка, ознайомтеся: Хорватія – важлива інформація (прохання перевіряти можливі оновлення на цій сторінці за кілька днів до дати туру!)

Неможливо перелічити всі родзинки й особливості Хорватії: ця країна по вінця наповнена красою природи, яка може вдовольнити найвибагливіших шанувальників прекрасного. Її старовинні міста зачаровують своїм колоритом, національна кухня і вино насичують гармонією смаків, а сонячна гостинність хорватів довершують відчуття щастя кожного мандрівника.

Тут так неймовірно, ніби опинився в якомусь чарівному місці!  Екскурсійна програма організована з невтомливими переїздами, і задоволення від відпочинку з кожним днем стає все яскравішим. На Вас очікують міста і національні парки, які визнані безцінним надбанням людства і знаходяться під охороною ЮНЕСКО - парк «Плитвицькі озера», водоспади Крка, міста Дубровник, Спліт, Карловац, Загреб.

Не тур, а просто феєрична казка, де ви будете одним із учасників захопливого сюжету. Хорватія чекає на вас!

Тур гарантований, тільки після набору групи 8 осіб.

Розміщення по всьому маршруту в готелях 4 *.

У вартість входить
Розміщення в готелях 4*;
Харчування - сніданки;
Усі трансфери за маршрутом;
Екскурсії за програмою;
Супровід гіда Феєрії.
У вартість не входить
Медична страховка;
22
Додаткові екскурсії, вхідні квитки;
Туристичний збір;
22
Доплата за SNGL.
22

Загреб – Плитвицькі озера – Задар – Спліт – Дубровник – водоспади ріки Крка – Карловац – Загреб
День 1
Київ - Загреб

Виліт з Києва (а/п Бориспіль, термінал D) о 10:30. Приліт у Загреб (а/п Плесо) об 11:40 за місцевим часом.

Обід в національному ресторані хорватської кухні (за дод.плату).

Велика оглядова екскурсія у Загребі.

Загреб - столиця Хорватії, місто з 900-річною історією, яке складається з трьох частин: Верхнє місто з приголомшливою архітектурою та атмосферними брукованими вуличками, де зосереджені головні пам'ятки і музеї; Нижнє місто - тут ви знайдете безліч магазинів, кафе, театрів і парків, та Нове місто - сучасний район, побудований з нуля після Другої світової. Верхнє та Нижнє місто зв'язує фуникулер, біля якого справжня гармата стріляє щодня опівдні. Фактично, Загреб - це вся Хорватія в мініатюрі.

Ви побачите: знамениті Кам’яні ворота 13 ст. (вхід у старий Градець), церква Св.Марка, площа Каптол, францисканський монастир, Кафедральний собор, вежа Лотрщак, церква Св.Катерини, парк Максимір, музей Мімара, Художній павільйон, Галарея старих майстрів, фермерський ринок Dolac та багато іншого. 

Поселення в готель. Ніч у готелі в Загребі.

День 2
Плитвицькі озера

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд на Плитвицькі озера - національний парк Хорватії під номером 1, в ТОП-10 світових природних шедеврів. А піку своєї краси озера досягають саме в жовтні, забарвлені в осінні фарби букових лісів.

Відвідування осінніх Плитвицьких Озер (50 євро вхідний квиток).

Національний парк «Плитвицькі озера» є справжньою перлиною світового рівня і входить у першу сотню об’єктів, що знаходяться під охороною ЮНЕСКО. Цю унікальну за красою екологічну систему із 16 карстових каскадно розташованих озер, десятків малих і великих водоспадів і печер називають «шматочком раю на землі». Вода в озерах неймовірної прозорості й грає казковими відтінками кольорів, а мешканці озер  - різноманітні види риб, птахи - з цікавістю супроводжують відвідувачів парку.

З метою збереження довкілля у парку заборонене використання техніки з двигунами внутрішнього згоряння, кораблики оснащені електродвигунами, а для туристів розроблені пішохідні маршрути з місцями для відпочинку. Тому для відвідування парку потрібно обов’язково мати зручне для прогулянок на природі взуття.

Обід в національному ресторані хорватської кухні (за дод.плату). Рекомендуємо місцеву форель (хорв. рastarva)

Переїзд в найпівнічніше місто Далмації – Задар (італ. Zara). Задар - місто з римською історією, столиця колишнього королівства Далмації в складі Австрійської Імперії (1815 -1919 рр).

Між двома Світовими війнами Задар був у складі Італії.

Поселення у готель. Ніч у готелі в районі Задару.

День 3
Задар

Сніданок у готелі, виселення.

Екскурсія по Задару: римський форум, церква святого Доната (9 століття), собор Святої Анастасії (хорв. Katedrala sv.Stosije), знаменита набережна, яка отримала європейську премію, і морський орган (хорв. Morske orgulje). У Святої Анастасії-узорішительниці (покровительки під час пологів) треба просити дозволу нерозв'язних проблем, а також за людей, що опинилися в неволі, і про вдале звільнення від тягаря для вагітних жінок.

З дзвіниці Собору Святої Анастасії (вхідний квиток 2 євро) відкривається чудовий краєвид на Старе місто, гірський масив Велебіт і острів Угля в Адріатичному морі.

На території гірського масиву Велебіт знаходяться відразу два національні парки: Північний Велебіт і Паклениця. А також дві глибокі печери Хорватії - Лукіна Яма та Словачка Яма.

Обід в ресторані на березі Адріатичного моря у центрі міста Задар (за дод.плату).

Вільний час у центрі Задару. На головній торгівельній вулиці міста – вулиці Широкій (ul.Siroka) вам запропонують безліч далматинських сувенірів, а також є чимало брендових магазинів.

Ближче до вечора переїзд в друге за величиною місто Хорватії, найбільше місто Далмації — Спліт.

Поселення в готель у місті Спліт, відпочинок.

День 4
Спліт

Сніданок у готелі.

Оглядова екскурсія у Спліті. Палац Діоклетіана (у списку ЮНЕСКО), сфінкси, храм Юпітера, Золоті ворота, площа Республіки, вулиця Мармона - наполеонівського маршала, парк Мар'ян з оглядовим майданчиком.

Обід в національному ресторані (за дод.плату). Рекомендуємо спробувати кальмари на грилі (хорв. Ligni na zaru).

Вільний час у місті.

Ніч у готелі в Спліті.

День 5
Спліт (Дубровник)

Сніданок у готелі.

Вільний день для прогулянок у Спліті, відвідування музеїв і пам'яток та шопінгу.

Для бажаючих - факультативна екскурсія до м.Дубровник (в списку ЮНЕСКО), колишня Республіка Рагуза, одвічний суперник Венеції на Адріатиці (70 євро).Наймальовничіша екскурсійна подорож до Південної Далмації, серцем якої є місто Дубровник - «Перлина Адріатики», один із найпрекрасніших пам’ятників Європи епохи Відродження, який стоїть в одному ряду з Венецією, Амстердамом і знаходиться під охороною ЮНЕСКО.

Це місто-казка, місто, де переплелися і поєдналися культурні традиції і набутки одразу декількох століть, релігій і цивілізацій. Місто найвправніших торговців, дипломатів, корабелів, моряків, майстрів золотих справ. Вісімсот років Дубровник був державою-республікою і без зброї відстоював свою незалежність від посягань таких надпотужних конкурентів, як Венеція, Візантія і Османська імперія. Дубровник належить до найвідвідуваніших туристами міст Європи і світу.

Дорогою до Дубровника мандрівники також побачать регіон Бачинських озер і унікальну долину річки Неретва. Бажаючі можуть покупатися на дубровницьких пляжах

Екскурсія по Дубровнику з місцевим гідом.

Вільний час.

Повернення у Спліт. Ночівля в готелі.

День 6
Водоспади річки Крка - Карловац

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд у Національній парк Крка. Прогулянка по Національному парку в районі наймогутнішого водоспаду Скрадинський Бук (46 м) (вхідний квиток 45 євро).

Один із найпопулярніших парків Хорватії з неймовірним багатством флори і фауни, озерами і водоспадами, а також старовинними історичними об’єктами. Тут, насамперед, відпочивають душею і отримують насолоду від неповторної краси і цілющого повітря. А влітку та за теплої погоди в озерах парку можна купатися!

Переїзд в місто Карловац.

У Карловаці знаходиться найбільша в Хорватії броварня, який випускає пиво «Карловачко».

Місто було побудоване в 16 столітті як фортеця для захисту від турецьких вторгнень. Турки брали в облогу Карловацьку фортецю 7 разів, але так і не змогли взяти.

Вечірня прогулянка вуличками старого міста.

Ніч у готелі в Карловаці.

День 7
Загреб

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд до Столиці Хорватії - міста Загреб.

Відвідування музеїв міста на вибір: Художній музей Мімара (демонструє колекцію творів мистецтва Вільтруди і Анте Топіча Мімарів; дуже цінне мистецьке зібрання світового рівня), Музей мистецтв і ремесел, Музей сучасного мистецтва (квитки за додаткову плату).

Заселення у готель у місті Загреб.

Охочі можуть відвідати виставу у Національному театрі опери та балету (HNK). Цього сезону прем'єра опери «Кармен» Жоржа Бізе (квитки є в інтернеті).

Вечірня прогулянка по центру столиці Хорватії

Ніч у готелі.

День 8
Загреб - Київ

Сніданок у готелі.

Трансфер в аеропорт міста Загреб. Виліт в Україну о 12:25. Приліт у Київ о 15:20 за розкладом.

Додати новий коментар

Комментарии

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
вул. Пушкінська, 15 (готель "Брістоль")

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
вул. Леоніда Жаботинського 47 а

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

 Розміщення в готелях 4*

Додаткова інформація

Авіапереліт Київ - Загреб - Київ, польотні дані:

01.11Рейс 7W765 KBP 10:30 - ZAG 12:45
08.11 Рейс 7W766 ZAG 13:30 - KBP 17:30

А/к Windrose Airlines, Ембраєр RJ14, економклас, багаж 23 кг


Документи, які турист повинен підготувати та роздрукувати самостійно:

1) підтвердження негативного ПЛР-тесту в 2-х примірниках (роздруковується самостійно, крім випадку, коли було вказано адресу Феєрії для отримання результату та відправлено сповіщення менеджеру за ПІБ, датою здачі тесту і номером квитанції);

2) підтвердження Travel announcement (заповнюється і друкується самостійно за 1-2 дні до дати туру після отримання Інфолиста з назвою й адресою готелю);

3) посадковий талон (реєстрація на рейс самостійно за 24 години за прізвищем туриста, посадковий талон друкується самостійно або зберігається в електронному вигляді; також реєстрація можлива в аеропорту в день вильоту безкоштовно).

ВАЖЛИВО! Інформація для агентів!

Шановні агенти! Документи по туру будуть прикріплені в особистому кабінеті за 1-2 дні до дати туру.

Ви їх самостійно роздруковуєте і видаєте туристам у тур (крім випадку, коли не пізніше п'ятниці 14:00 є письмове прохання агента роздрукувати повний пакет документів для туристів для видачі в аеропорту).

Документи в особистому кабінеті:

  • авіаквиток
  • медична страховка
  • програма туру
  • інфолист
  • ваучер на готель

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Наталя Подтикан
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 112
  • e-mail: natalia.p@feeria.ua