4900
₴UAH
3 днів

Київ - Олика - Луцьк - Володимир-Волинський - Зимне - Пересопниця - Рівне - Звягіль - Київ

Країни:
Дати

Запрошуємо вас до старовинного міста Луцьк, де ми познайомимось зі славетними подіями та особистостями нашої історії. Нова програма і нові цікаві об'єкти!

Ми поїдемо на екскурсію в одне з найстаріших міст не лише Волині, а й всієї України - Володимир-Волинський. Відвідаємо зимову резиденцію Володимира Великого, яку князь влаштував тут ще понад 1000 років тому - зараз це відомий монастир в Зимовому.

Звичайно ж, нас чекає прогулянка по Луцьку, з його численними ресторанчиками і скульптурами, а також знаменитий замок Любарта: ми прогуляємось по стінах замку, піднімемося на його вежі і подивимося на Луцьк з висоти пташиного польоту. Побуваємо в Медовій Хаті, де працюють справжні фанати своєї справи, які можуть годинами розповідати про те, як влаштоване життя у вуликах, а також в унікальному "Музеї бурштину", де дізнаєтесь всі секрети "сонячного каменю". Заїдемо в надзвичайно цікаве місце - село під назвою Пересопниця, яке колись було княжим містом і де було створено знамените Пересопницьке Євангеліє. А також побачимо Олицький замок, що впродовж століть належав родині Радзивілів, найбагатшому литовському роду у Великому Князівстві Литовському.

Не пропустіть цей тур - чудова можливість "змінити картинку"!

У вартість входить
Комфортабельний автобус за маршрутом;
22
2 ночі у готелі "Optima Світязь" зі сніданками;
Екскурсії за програмою;
Страхування;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Дегустація в Медовій хаті;
22
Додаткове харчування;
22
Доплата за одномісне розміщення;
Особисті витрати.
Київ - Олика - Луцьк - Володимир-Волинський - Зимне - Пересопниця - Рівне - Звягіль - Київ
День 1
Київ – Олика - Луцьк

7:00 Виїзд від ст. м. Житомирська: ранкова дорога в перших променях сонця, чашечка кави на зупинці і передчуття прекрасного подорожі.

Першу зупинку ми зробимо в старовинному замку славетних князів Радзивиллів – Олика. Будівництво замку було розпочато в 1564 році Миколою Радзивіллом Чорним, і прослугував він резиденцією цієї родини аж до 1939 року.

Далі прямуємо до Луцька, де після обіду - одна з найцікавіших екскурсій цього туру - екскурсія в Луцький замок. Це колосальна і в той же час дуже елегантна споруда, яка, незважаючи на свій вік, дуже добре  зберіглася - адже Луцький замок за всю його історію жодного разу не був захоплений ворожими військами. Ми  пройдемося його коридорами та галереями, вузькими старовинними сходами піднімемось на вежу, звідки відкривається чудовий вид на місто. Під час прогулянки Ви самі переконаєтеся в тому, що Луцьк проніс крізь століття і зберіг для нащадків дух середньовіччя.

І не забутьте зробити фото у головних воріт в короні Вітовта! :)

Завершимо екскурсію відпочинком в "Медовій хаті" (за бажанням),  де приємно посмакувати питним медом під цікаву розповідь з історії цього найстарішого промислу, та придбати ексклюзивні медові смаколики та медову косметику.

Поселення у готель "Optima Світязь". Відпочинок.

День 2
Луцьк – Володимир-Волинський – Зимне – Луцьк

8:00 Сніданок в готелі.

Переїзд у Володимир-Волинський.

Екскурсія по одному з найстаріших міст не тільки Волині, а й всієї України. Перша документальна згадка про Володимир, так раніше називалося це місто, датована 988 роком. Його назва згадується у славетному літопису «Повість временних літ». На нас чекає знайомство з заповідником "Стародавній Володимир": Давньоруський собор Успіння Богородиці - усипальниця волинських князів, єпископська резиденція !Замочок!, Василівська церква - ротонда, пам'ятники Володимиру Великому, Данилу Галицькому, Слов'янський парк.

А в декількох кілометрах від міста князь Володимир Великий влаштував свою зимову резиденцію - зараз це широко відомий монастир в Зимовому, де ми також побуваємо під час екскурсії. Тут зберіглася печерна церква Варлаама Печерського і "Терем Володимира". Над комплексом домінує велична Троїцька церква (1465-75 рр.), а також Успенська церква (1495-1550 рр.), де знаходиться Чудотворна ікона Божої матері, якою благословили князя Володимира Святославовича під час вінчання з Анною - дочкою візантійського імператора. Монастир оточений оборонними стінами з кутовими вежами під шатровими дахами, зведеними в XV-XVI ст.  На території зберігається 720-кілограмовий "дзвін Чарторийських".

Повернення до Луцька. Обід (за бажанням).

Потім на нас чекає знайомство зі Старим Лучеськом. Прогулянки вулицями Старого міста доповнять розповіді екскурсовода про те, чому Луцьк у добу Середньовіччя називали «маленьким Римом Сходу», для чого сюди приїжджали європейські монархи та куди поділася корона Великого князя литовського Вітовта,  про велике кохання князя Любарта до своєї дружини, про любовні інтриги та драми середньовічного Луцька. Побачимо «будинок з химерами», який нарівні із замком є другою візитівкою Луцька, та найдавніші духовні споруди міста, які будували різні народи, що проживали у Луцьку: поляки, литовці, вірмени, євреї, караїми, німці, чехи.

Ми прогуляємося вулицями, де маленька Леся Українка бавилась зі своїм братом Михайлом, де досі росте ясен, під яким любила відпочивати дівчина і де написала свого першого вірша «Надія».

А вільний час можна провести в якомусь із симпатичних кафе або ресторанчиків Луцька, або відвідати фірмовий паб-магазин при Луцькому пивзаводі "Zeman". А може вас зацікавить романтична прогулянка у луцькому парку відпочинку ім. Лесі Українки де є чудова мистецька алея  скульптур відомого волинського митця Миколи Голованя.

Ніч у готелі.

День 3
Луцьк – Пересопниця – Рівне – Звягіль - Київ

8:00 Сніданок в готелі.

Цей день ми почнемо з відвідування Пересопниці. Саме тут у 1561 році монахи завершили роботу над українською Першокнигою. Її написали від руки 4 століття тому. Вона була небаченої краси і коштувала, як ціле містечко. Мова йде про знамените Пересопницьке Євангеліє.

Пересопницьке Євангеліє називають книгою-феноменом. Тепер це не лише перший відомий переклад святого письма народною мовою, не тільки шедевр рукописного мистецтва, а й символ державності. Адже саме на Пересопницькому Євангелії приймають урочисту присягу президенти України. Дізнатися найцікавіше про Першокнигу ми зможемо в культурно-археологічному центрі "Пересопниця".

Далі мандруємо до Рівного - нашої бурштинової столиці. Чи  знаєте ви, що бурштин буває не тільки жовтим чи коричневим? Іноді він має зеленуватий, а ще молочний і навіть чорний колір. Щоправда, ці відтінки - рідкісні. А видобувають такі унікальні камінчики тільки в одному місці – на півночі Рівненщини. Про всі секрети "сонячного каменю" Ви дізнаєтесь у Музеї бурштину, який створили у Рівному. Серед експонатів музею - шматки бурштину віком до 40 млн. років (особливо цікаві, звичайно ж, ті, в яких застигли комахи) та найдавніший бурштиновий виріб - диск-амулет віком приблизно 2,5 тис. років.

А завершимо наш екскурсійний день чудовою екскурсією у старовинному місті Звягіль, де 150 років тому народилася Леся Українка - талановита поетеса, драматург-новатор, публіцист, критик, співець кохання та жінка великої мудрості та незламної сили духу. Ми відвідаємо будинок-музей родини Косачів і пройдемося його кімнатами при світлі справжніх каганців. В такій атмосфері чарівності та загадковості дізнаємось багато цікавого про цю надзвичайну родину.  

Після екскурсії вирушаємоь до Києва. Орієнтовний час прибуття до ст. м. Житомирська 21:30.

Додати новий коментар

Коментарі

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна (Олена Братусь)

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Місто:
Київ
Адреса:
Онлайн

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Вартість туру на 1 особу при проживанні у готелі "Optima Світязь":

1/2 DBL (ВВ) - від 4900 грн
Харчування -  два сніданки

Готель «Світязь» працює з посиленими заходами безпеки!

Готель-партнер мережі Optima в Луцьку «Світязь» знаходиться в парковій зоні центральної частини міста. Поруч розташовані адміністративні будівлі та історична гордість Луцька - Старе місто з унікальним замком XIV століття - Замком Любарта. Всього за кілька хвилин ходьби можна дістатися і до центру - бізнес-частини міста. Готель «Світязь» радо прийме кожного гостя - як ділових людей, що приїжджають у справах, так і туристів, яким неодмінно буде чим помилуватися в Луцьку.

До послуг гостей 55 номерів наступних категорій: «Класик Double Новий», «Класик Single», «Стандарт Double», «Стандарт Twin», «Стандарт Новий», «Люкс Double», доступ до мережі Інтернет.

У готелі функціонує місце перебування персоналу та гостей під час тривоги.

Додаткова інформація

Орієнтовна вартість вхідних квитків:

Замок Любарта - 100/70 грн,
Музей бурштину - 40/20 грн,
Культурно-археологічний центр "Пересопниця" - 60/30 грн,
Музей родини Косачів - 60/30 грн.

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Наталія Антонюк
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 108
  • e-mail: [email protected]