18 908 грн
699
$USD
7 днів

КиївАмманДжерашПетраВаді РамАкаба (Червоне море) – Мадаба– гора Небо – Бетані (рычка Йордан)– Мертве море – Амман - Київ

Країни:
Дати

Опис туру

Феєрія дбає про безпеку та зручності для наших туристів, тому ми склали для вас пам'ятку з адресами клінік, де можна здати тест на SARS-CoV 2 за спеціальними цінами, переліком документів, потрібних для авіаподорожі та шаблонами з їхнього заповнення - будь ласка, ознайомтесь: ЙОРДАНІЯ - ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ (прохання перевіряти можливі оновлення на цій сторінці за декілька днів до дати туру!)

Ласкаво просимо в ознайомчий тур Йорданією!

Діамант Близького Сходу, серце пустелі, країна, де зібрані унікальні пам'ятки та всесвітньо відомі історичні, релігійні та культурні скарби - в історії Йорданії відбилася історія усього людства. Тут тісно переплетені міфи, культури та вірування давніх римлян, юдеїв, християн і оттоманів, а в суворій пустелі бедуїни досі зберігають традиції, які сягають корінням в глибину тисячоліть. Сюди на Червоне море їдуть за яскравими емоціями любителі сноркелінгу і дайвингу. А на Мертве море - за оздоровленням, адже його лікувальні властивості є справжньою панацеєю для кожного.

За сім днів ви побачите головні пам'ятки Йорданії, встигнете відпочити на двох морях та оцінити відмінну інфраструктуру сучасних йорданських готелів та курортів.

Групу супроводжує найкращий гід України - Ігор Захаренко!

Зверніть увагу: не більше 1 учасника від кожного агентства.

У вартість входить
Проживання у готелях 4-5* а маршрутом;
Харчування - сніданки та вечері в готелях;
22
Екскурсійна програма в супроводі гіда, трансфери;
22
Медичне страхування.
У вартість не входить
ПЛР-тест на Covid;
22
Чайові гіду і водію (обов'язковий платіж);
22
Особисті витрати;
Інші витрати, не передбачені програмою.

Київ– Амман – Джераш – Петра – Ваді Рам – Акаба (Червоне море) – Мадаба– гора Небо – Бетані (рычка Йордан)– Мертве море – Амман - Київ
День 1
Київ – Амман

Приліт в Амман BAY 781  15:30-19:00.

Зустріч і супровід в аеропорту Аммана. Після проходження ПЛР-тесту в Аммані, зустріч представником компанії з табличкою «FEERIA» до паспортного контролю, який збере закордонні паспорти для оформлення візи. Допомога представника в оформленні безкоштовної візи. При самостійному проходженні паспортного контролю, доведеться сплатити за візу 60$.

Після проходження паспортного контролю й отримання багажу, група в супроводі представника проходить в автобус для трансферу в готель Sadeen Amman Hotel 4* в Аммані.                                                                                              

Вечеря в готелі. Ночівля.

День 2
Амман – Джераш – Амман

Сніданок у готелі.

Переїзд в Амман.

Огляд готелів в Аммані.

Movenpick Amman 5*

Sadeen Amman 4*

Екскурсія по Амману. В Аммані Ви відвідаєте: Цитадель, з висоти якої відкривається дивовижний вид на історичну частину міста Амман. Фольклорний та археологічний музей.

Це місто на семи пагорбах, у якому гармонійно переплелися старовина і сучасність. Він метушливий, трохи дивно спланований, але в той же час надзвичайно привабливий. Амман називають «Білим містом», оскільки більшість будинків побудовані з білого вапняку, і він просто засліплює своєю білизною.

Місто Амман приваблює не тільки любителів архітектурних пам'яток, археологічних музеїв, музеїв народного фольклору і традицій, а й людей, які не уявляють свою подорож без шопінгу. Місто наповнене різноманітними магазинчиками і лавками, торговими центрами і бутиками, де можна купити не тільки різні сувеніри і вироби ручної роботи, але і модний одяг.

Далі виїзд на екскурсію в Джераш.

Джераш – чудовий зразок провінційного римського містобудування, приклади якого можна було знайти по всьому Близькому Сходу. Для цього стилю характерні бруковані вулиці з колонадами, величні храми на пагорбах, чудові амфітеатри, просторі міські площі, лазні, фонтани, а також масивні міські стіни з вежами і воротами.

Вечеря в готелі.  Ночівля.

День 3
Амман – Петра – Ваді Рам

Сніданок у готелі.

Переїзд у Петру. Петра, яку часто називають восьмим чудом стародавнього світу, безсумнівно, є головним скарбом і найбільш популярною серед туристів пам'яткою Йорданії. Це унікальне величезне місто було вирубане просто в скелях набатейцями, працьовитим арабським плем'ям, що осіло тут понад 2000 років тому і перетворило це місце на найважливіший торговий центр на перетині торгових шляхів, якими везли шовк, спеції та інші товари. Ці шляхи з'єднували Китай, Індію і південні арабські країни з Єгиптом, Сирією, Грецією і Римом.

Петра – це те місце, яке є справжньою екзотикою для великого числа туристів, які щороку відвідують місто. Приїхати в країну слід хоча б заради того, щоб побачити древнє місто, розташоване просто всередині скелі – і це Петра. Ті емоції, які викличе ця поїздка, залишать у душі кожного мандрівника неповторний слід.

Переїзд в пустелю Ваді Рам і поселення в кемпінг. Вечеря в кемпінгу в бедуїнському стилі. Гості зможуть скуштувати національні страви під звуки національної музики.                                                                                                 

Ночівля в кемпінгу.

День 4
Ваді Рам - Акаба

Сніданок у готелі.

Екскурсія по пустелі Ваді Рам.

Джип-тур під час заходу сонця тривалістю 2 години (у вартості), в одному джипі 5-6 осіб. За додаткову плату можна покататися на верблюдах і конях у Ваді Рам – близько 30 доларів/30 хвилин. 

Переїзд в Акабу. 

Огляд готелів Акаби і Тала Бей.

 • Movenpick Tala Bay 5*
 • Grand Tala Bay 5*
 • Movenpick City 5*
 • Intercontenintal Aqaba 5*
 • Hyatt Regency 5*
 • Al Manara 5*
 • Kempinski Aqaba 5*
 • Oryx 5*
 • 7 Cloud

Поселення в готель 5*. Вечеря в готелі. Ночівля.                                                               

День 5
Акаба

Сніданок у готелі.

Відпочинок на Червоному морі.

Червоне море вважається найсолонішим серед усіх морів, що входять до складу Світового океану. Назва моря вказує на його південне розташування, тож з кольором води це ніяк не пов'язано - вона тут кристально чиста, прозора і дуже тепла. А багатий підводний світ з різноманітними коралами та цікавою фауною робить Червоне море визнаним чемпіоном серед любителів поплавати з аквалангом. Про дайвінг в Червоному морі можна сказати одне: він неперевершений!  

Вечеря в готелі. Ночівля.

День 6
Акаба - Мадаба - гора Небо – Бетані (річка Йордан)– Мертве море

Сніданок у готелі.

Переїзд в Мадабу. Огляд Мадаби, міста мозаїк (жінкам рекомендуємо взяти хустку на голову при відвідуванні православної церкви в місті).

У Мадаби дуже довга історія, яка тягнеться від неолітичного періоду. Вона стала відома як «місто мозаїк» через безліч візантійських мозаїк, які покривали все місто. Найвідоміша мозаїка серед них – це карта Мадаби, що датується 6 століттям, і яка є картою Святої Землі.

Далі їдемо на гору Небо, де Мойсею була показана Земля обітована. Гора розташована на схід від північного краю Мертвого моря, на висоті 817 метрів над рівнем моря, у теперішній західній Йорданії за 7 км від міста Мадаба. На вершині гори міститься «Меморіал Мойсея» – вважається, що він похований саме в цьому місці. Тут збереглися стародавні мозаїчні панно, залишки першої церкви, побудованої в кінці IV століття з метою відзначити місце кончини Мойсея, і залишки монастиря IV-VI століть нашої ери.

Після закінчення екскурсіі по Горі Небо переїзд в Бетані. Бетані по праву вважається найбільш значущим місцем у Святих землях вже понад дві тисячі років. Саме тут, навпроти Єрихону на річці Йордан, відбулося хрещення Іоанном Хрестителем Ісуса Христа. Під час місцевих розкопок у 1996 році підтвердилося, що Бетані іменувалася в Біблії як «Віфавар за Йорданом», де відбулося хрещення Господа. Здійснити обряд очищення в річці Йордан може кожен охочий. Одягніть хрестинну сорочку і тричі зануртеся у воду. Вважається, що таким чином можна змити з себе всі гріхи.

Рекомендуємо взяти з дому купальник та довгу сорочку або туніку для обряду очищення в річці Йордан. Або можна буде придбати сорочку в магазині – 8-15 доларів.

Переїзд на Мертве Море і поселення в готель 5*.

Приголомшливої краси Йорданська рифтова долина – поза всяким сумнівом, найбільш дивовижне місце на землі. Тут же розташована найнижча точка планети – у Мертвого моря "висота" становить понад 400 метрів нижче рівня світового океану. У Мертве море впадає декілька річок, у тому числі річка Йордан. Після того як річкові води досягнуть Мертвого моря, вони починають випаровуватися, залишаючи після себе густий коктейль солей і мінералів, які з успіхом застосовуються в промисловості, сільському господарстві та медицині.                                            

День 7
Мертве море

Сніданок у готелі.

Огляд готелів на Мертвому морі.

 • Ramada Dead Sea 4*
 • Grand East Dead Sea 4*
 • Holiday Inn Dead Sea 5*
 • Crowne Plaza Dead Sea 5*
 • Kempinski Dead sea 5*
 • Dead Sea Spa 4*
 • Hilton Dead Sea 5*

Вечеря в готелі.  Ночівля.

День 8
Мертве море - Амман - Київ

Сніданок у готелі.

Звільнення номерів до 12:00.

Вільний час і відпочинок на Мертвому морі. Виїзд в аеропорт Аммана для вильоту додому. Допомога представника в аеропорту при реєстрації на рейс.

Виліт до Києва BAY 782 20:00-01:30. Прибуття до Києва (Бориспіль).

Додати новий коментар

Комментарии

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

Детальніше про варіанти розміщення, дати, ціни і готелі дивіться в нашому онлайн-підборі турів

Додаткова інформація

Польотні дані, а/к «Браво»:
BAY 781  15:30-19:00
BAY 782 20:00-01:30

Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти:

Мадаба – 2JD
Гора Небо – 3JD
Бетані –12JD
Амман Цитадель та Археологічний музей – 5JD
Джераш –10JD
Петра – 50JD
Ваді Рам – 5JD

Контакти менеджерів

 • Ім'я: Таміла Губерченко
 • Тел.: 0-800-60-44-39
 • Вн. номер: 125
 • e-mail: tamila@feeria.ua