0 грн
0
€EUR
11 днів

ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Груповий екскурсійний тур з відпочинком на морі в Дурресі, Вльорі й Ксамілі:
Київ - Тирана - Дуррес - Круя - Шкодер - Скадарське озеро - Тирана - парк Дайті - Берат - Фієрі - Вльора - Борщ - перевал Ллогар - Ксаміль - Саранда - Блакитне око - Гірокастра - Бутринт - Тирана - Київ

Країни:

Розшукуємо жіноче підселення!

Албанія - країна-загадка, країна, де поєдналося в одне ціле все те дивовижне й прекрасне, що є на Балканах! Її строкатий колорит і контраст культур, її чудові пейзажі і незаймана природа створюють ідеальні умови для тих, кому набридли звичні маршрути і «окультурені» курорти. Феєрія запрошує вас в Албанію - країну для справжніх першовідкривачів!

Це одна з найпродуманіших подорожей Феєрії. За 11 днів ви складете детальне враження про Албанію, відпочинете одразу на трьох курортах на березі двох морів - Дуррес, Вльора і  Ксаміль, порівняєте Адріатичне й Іонічне моря, побачите усю Албанську Рив'єру, побуваєте в національних парках, влаштуєте справжнє джип-сафарі на висоті пташиного польоту, відвідаєте найцікавіші пам'ятки - і при цьому мінімум переїздів і максимум вражень, щоб увібрати в себе всю багатогранність культури цієї країни!

У вартість туру вже включено авіапереліт, відпочинок на різних курортах Адріатичного та Іонічного узбережжя Албанії, та всі основні екскурсії!

У вартість входить
Трансфер по всьому маршруту на комфортабельному автобусі;
10 ночей у готелях 3-4 * зі сніданками;
Супровід гіда Феєрії.
У вартість не входить
Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
Доплата за одномісне розміщення;
Страховка;
22
Чайові гідам, водіям.
ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Груповий екскурсійний тур з відпочинком на морі в Дурресі, Вльорі й Ксамілі:
Київ - Тирана - Дуррес - Круя - Шкодер - Скадарське озеро - Тирана - парк Дайті - Берат - Фієрі - Вльора - Борщ - перевал Ллогар - Ксаміль - Саранда - Блакитне око - Гірокастра - Бутринт - Тирана - Київ
День 1
Київ - Тирана - Дуррес

Приліт в Албанію. Трансфер з а/п Тирани в готель у Дурресі (33 км).

Розміщення в готелі на березі Адріатичного моря. Ніч у Дурресі.

День 2
Дуррес (Круя - Шкодер - Скадарське озеро)

Сніданок у готелі. Відпочинок на морі.

Факультативна екскурсія "Старовинні та історичні міста - Круя, Шкодер" з відвідуванням етнографічного музею і фортеці Розафа (орієнтовно 45 євро, екскурсія актуальна за наявності групи від 10 осіб).

Круя - невелике старовинне місто в Албанії, розташоване в центральній частині країни, за 32 км від Тирани. Назва міста пов'язана з іменем національного героя Албанії Георгі-Кастріоті Скендербеу, який боровся проти Оттоманської навали. Це мальовниче місто розташоване на схилі гори Сарі Салтиков, на висоті 560 метрів над рівнем моря, його оточують високі гірські вершини.

Звідси відкривається приголомшливий вид на околиці. На вулиці у старовинній частині Круї, що веде до фортеці, ще з часів Скендербеу існує «старий базар». Тут можливо придбати албанські сувеніри, красиві ювелірні вироби ручної роботи, килими і вишивку, філігранні срібні й мідні вироби, вироби з алебастру, традиційний одяг і антикваріат.

Шкодер розташований на північному заході Албанії, на березі озера з такою ж назвою, яке є найбільшим на Балканському півострові. Як і багато міст Албанії, Шкодер має багату історію. Місто було засноване в IV столітті до н.е., як столиця іллірійського племені Лабеат.

Сьогодні Шкодер є одним з основних центрів албанської історії та культури. Головна визначна пам'ятка, яку відвідують всі туристи - фортеця Розафа, збудована іллірійцями. Фортеця розташована на скелястому пагорбі в західній частині міста, в оточенні трьох річок: Дрині, Буна і Кір.

Ще Шкодер називають «Брамою чудових Албанських Альп»! Це зовсім інша, незвична Албанія - і однією з прикрас цього регіону є Скадарське озеро дивовижної краси.

Повернення в Дуррес. Вільний час. Ніч у готелі.

День 3
Дуррес (Тирана - Дайті)

Сніданок у готелі. Відпочинок на морі.

Факультативна екскурсія "Прогулянка Дурресом + столиця Албанії Тірана + Національний парк Дайті" з підйомом на канатній дорозі (орієнтовно 40 євро, екскурсія актуальна за наявності групи від 10 осіб).

Згадуваний у стародавні часи римським поетом Катулусом як "Адріатична таверна", Дуррес є одним з найстаріших міст Албанії. Його історія налічує близько 3000 років. Місто, засноване в 627 році до н.е. колоністами, які прибули з Корінту і Керкири (Корфу), спочатку називався "Epidamnos", а потім "Duyrrachium".

Сучасний Дуррес є головним портом країни, звідси встановлено регулярне сполучення з поромними лініями італійських портів Барі, Бріндізі, Трієсті і Анкона, а також портом Копер (Словенія). Дуррес - найбільший і найпопулярніший в Албанії морський курорт.

Столиця Албанії - Тирана розташована в прекрасному місці: з одного боку височіє гора Дайті, з іншого – розкинулась прибережна рівнина. Ця місцевість була заселена ще в період неоліту. Згадки про Тирану як про місто, відносяться до 1614 року, коли турки в честь перемоги над Персією вирішили заснувати тут місто.

Столицею Тирана була проголошена тільки в 1920 році. І з цього часу її населення стало швидко зростати. Сьогодні офіційне число її жителів - близько 800 тисяч чоловік. Столиця Албанії - це великий комерційний і адміністративний центр з комфортними готелями, затишними ресторанами, дискотеками, клубами, барами.

Національний парк Дайті розташуваний в околицях Тірани. Від епіцентру економічного та культурного життя Албанії до тихого і спокійного парку Дайті всього лише 26 км. Туристична інфраструктура в цьому парку - на найвищому рівні, багато парків зі світовим значенням можуть тільки позаздрити.

Повернення в готель у Дурресі. Вільний час. Ночівля.

День 4
Дуррес - Берат - Фієрі - Вльора

Сніданок у готелі. Виселення.

Екскурсія в Берат - місто тисячі вікон, а також екскурсія в давньоіллірійське місто Аполлонія (Фієрі) з відвідуванням музею Аполлонії.

Берат - справжнє древнє місто-музей, яке веде свою історію з 4 століття до нашої ери. На відносно невеликій площі збереглося 210 історичних пам'яток і 7 аркових мостів. А у чудово збереженій фортеці навіть досі мешкають люди. Тут є що подивитись, особливо якщо ви не боїтеся сходинок. Берат знаходиться під охороною ЮНЕСКО як зразок всесвітньої спадщини.

Берат розташований на березі річки Осумі біля підніжжя гори Томоррі за 130 км від столиці. У давнину це місце вважалося священним. Званий "містом вікон", Берат має два квартали: Мангалем і Гориця. Місто являє собою приклад добре збереженого османського поселення, частину якого займає фортеця, її походження відноситься до IV століття до нашої ери. У фортеці ви можете побачити візантійські церкви з унікальними настінними розписами, цінними іконами.

У Соборі Діви Марії розташувався Національний Іконографічний музей, де зібрана колекція робіт відомого іконописця Онуфрія.

У Бераті, як і в багатьох містах Албанії, православні храми сусідять з мечетями. Одна з найвідоміших - Королівська мечеть - заслуговує на особливу увагу і датується XV століттям.

Древнє іллірійське місто Аполлонія – на сьогодні Археологічний парк Аполлонія - було засноване в 558 р до н.е. переселенцями з Корфу і Коринфа. Аристотель приводив Аполлонію, як приклад олігархічного режиму: нащадки грецьких поселенців керували колонією, населеній переважно іллірійцями.

Через Аполлонію проходив знаменитий римський торговий шлях «Віа Ігнатія» (з Риму до Константинополя). Вчені довели, що за тих часів місто мало чималі розміри, його оточувала 4-кілометрова стіна, населення налічувало приблизно 60 тисяч осіб. Це було процвітаюче місто, яке карбувало власну монету. Музей Аполлонії розміщується на території монастиря XIV століття, де знаходиться церква Св. Марії.

У церкві Святої Марії ви побчите фрески з зображенням братів Костянтина і Атанаса Зографі (Kostandin, Athanas Zografi), зокрема одна з ікон із зображенням святого Іоанна Кукузеля (John Kukuzelis), який походить з Дурресу.

Переїзд на узбережжя у Вльору.

Поселення в готель. Відпочинок. Ніч у готелі.

День 5
Вльора

Сніданок у готелі. Відпочинок на узбережжі Адріатичного моря. Ніч у готелі.

Вльора розташована на південному заході Албанії, в південній частині Адріатичного і північній частині Іонічного узбережжя, в 130 км від Тирани, столиці Албанії та міжнародного аеропорту імені «Матері Терези», всього лише в 72 км від Італії (через протоку Отранто, найближчий пункт до Італії на Балканах) і в 123 км від Греції (острів Корфу) - там, де зустрічаються одне з одним Адріатичне і Іонічне моря. Типово середземноморський клімат Вльори істотно впливає на загальну кількість сонячних днів в році по всій Албанії. Локальний рекорд міста - понад 270 сонячних днів в році.

Місто оточене оливковими і цитрусовими плантаціями, а прибережна смуга округу є найбільшою за протяжністю в Албанії і становить близько 30% від загальної протяжності берегової лінії країни. Перші пам'ятники античності в місті Вльора датуються VI століттям до н. е. Протягом IV століття до н. е. часто згадується в якості важливого порту для кораблів, які пливли з Отранто і Бріндізі, і переправного пункту між двома іншими античними містами Албанії - Бутринт і Аполлонія. У 1912 році місто стало першою столицею незалежної Албанії, і залишалося нею упродовж 8 років.

День 6
Вльора - Борщ - перевал Ллогар - Порто-Палермо - Ксаміль

Сніданок у готелі. Виселення.

Виїзд у Ксаміль уздовж Албанської Рив'єри.

Відвідування курорту Борщ, де, як вважається, найчистіше море в Албанії. Відпочинок, купання, час для обіду.

Зупинка в національному парку з прекрасними оглядовими майданчиками Ллогара. Фото на пам'ять з оленями.

Чи не головна прикраса цього дня - власне, дорога через національний парк Ллогара, яка часом проходить на висоті до 2000 метрів. Звідси відкриваються неймовірні, приголомшливі види на гори і море далеко внизу. А обабіч дороги - дерева, примхливо перекручені вітром, високогірні полонини та квіти. Фантастичні відчуття!

Після перевалу, оглядових майданчиків та тисячі інста-фото, на шляху до Саранди ми відвідаємо фортецю Порто Палермо. Цей замок було побудовано в XV столітті (Венеціанський період). У XVIII столітті (період Османської імперії) Алі-Паша перебудував його в літню резиденцію для своєї дружини.

Ксаміль – найпівденніше албанське курортне містечко, що розташоване між півостровом з однойменною назвою та лагуною Бутринт і є частиною національного заповідника Бутринт. Поруч із пляжами Ксаміля міститься розмаїття невеликих зелених острівців із густою середземноморською рослинністю. До них можна доплисти самостійно або на катамарані.

За словами багатьох мандрівників, які побували у Ксамілі, це справжній рай! Стовідсоткове попадання: білосніжні пляжі, прозора бірюзова вода Іонічного моря, мальовничий архіпелаг острівців із буйною зеленню і примхливими вигинами берегової лінії, свіжі мідії, пісні канарок... Усе є, і нічого зайвого!

Поселення в готелі у Ксамілі. Ночівля.

День 7-8
Ксаміль - Саранда

Сніданок у готелі. Відпочинок на узбережжі Іонічного моря.

Охочих запрошуємо на факультативну прогулянку по Саранді.  У стародавні часи Саранда носила назву Онхезмус, яку дали перші поселенці - іллірійське плем'я Каон. Поет і філософ Цицерон згадує про старовинне місто як про зручну гавань, де дмуть сприятливі вітри. Саме бухта Саранди, особливо мальовнича з боку моря, надає місту такий чарівний вид. Кілька мозаїк, виявлених в околицях міста, свідчать про те, що Саранда була справжнім культурним центром цього регіону протягом II- III століть н.е.

За бажанням - відвідання фортеці міста Саранда, звідки відкривається приголомшливий краєвид на узбережжя.

День 9
Ксаміль (Блакитне око - Гірокастра)

Сніданок у готелі. Відпочинок на узбережжі Іонічного моря.  

Факультативна екскурсія "Блакитне Око – Гірокастра" (спадщина ЮНЕСКО) (55 євро, до 12 років - 25 євро/ос.) Також у вартість включено вечерю у колоритному ресторані Гірокастри.

У Національному парку «Syri i kaltert» (Блакитне око) ви зможете помилуватися рідкісним геологічним явищем – карстовими джерелами, які б'ють глибоко з-під землі. Всього ключів вісімнадцять, кожен з них має незвичайне забарвлення: у самому центрі джерела вода насиченого темно-синього кольору, а по краях – яскраво-блакитного. Через відтінок води і круглу форму природна пам'ятка отримала назву Syri i Kaltër, що в перекладі з албанської означає "Блакитне око".

Точна глибина водойми, яку утворюють джерела, залишається невідомою: водолази неодноразово намагалися дослідити "Блакитне око", проте їм вдалося опуститися лише на 45 метрів, оскільки вода з джерела б'є під великим тиском.

"Блакитне око" оточене густим лісом із ліщини, вишневих дерев, сосен і ялин. У тіні дерев ви доберетеся до кришталево чистого джерела під тією ж назвою, де з глибин землі піднімається 900 кубометрів води за хвилину. Температура води цілий рік становить +13 градусів.

За 35 км від Блакитного ока розташована ще одна перлина Албанії – місто Гірокастра, чий старий центр внесено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Це середньовічне місто з цікавою архітектурою, розташоване на пагорбі з видом на долину і гори, дозволить вам зануритися в минуле Албанії.

Над містом височіє вражаючих розмірів замок-фортеця з відмінним панорамним видом на місто. Тут же міститься і музей зброї.

Після прогулянки по вузьких мощених вуличках міста загляньте в етнографічний музей, розташований у колишньому будинку батьків диктатора Енвера Ходжі. Там ви зможете отримати повне уявлення про те, як жили люди в епоху завоювання Османської імперії.

День 10
Ксаміль (Бутринт)

Відпочинок на узбережжі Іонічного моря. 

У другій половині дня - факультативна екскурсія "Бутринт – археологічне диво Албанії + озеро Бутринт" з відвіданням ферми з вирощування мідій з дегустацією (50 євро/ос., до 12 років - 30 євро/ос.)

Неподалік від Ксаміля розташовані руїни стародавнього міста Бутринт. Це одна з найважливіших археологічних знахідок в Албанії, внесена в 1992 році до списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Бутринт є археологічним музеєм-заповідником, на території якого можна побачити руїни давньогрецького театру, святилища і римські лазні. Тут збереглися артефакти від стародавніх греків і до венеціанців, а деякі артефакти і споруди датуються ще бронзовим століттям. Усередині містяться римський акведук, фортеці, вілли і церкви. До наших днів добре збереглася низка великих пам'яток, включаючи міські стіни, баптистерій пізньої античності, велику базиліку, театр і венеціанські замки.

Прогулянка парком дає уявлення про те, наскільки значущим було це місто в минулі дні слави, і яке вигідне в нього місце розташування. Через канал видно і замок Алі-Паші (Порто Палермо).

Після відвідування старого міста душа бажає прохолоди та прогулянки на човнику озером Бутринт! Під час прогулянки нам покажуть, як вирощують мідій. Саме цих красунь нам і приготують під час дегустації, що включено у вартість. Для любителів мідій є можливість замовити додаткові порції.

День 11
Ксаміль - Тирана - Київ

Сніданок. Виселення з готелю.

Трансфер в а/п Тирани. Виліт до Києва.

Додати новий коментар

Коментарі

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна (Олена Братусь)

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Місто:
Київ
Адреса:
Онлайн

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Вартість туру 875 євро за особу при двомісному розміщенні в Ксамілі в готелі 3*
доплата за одномісне розміщення - 235 євро

Вартість туру 950 євро за особу при двомісному розміщенні в Ксамілі в готелі 4*
доплата за одномісне розміщення - 275 євро

Додаткова інформація

Польотні дані:

13.07.21 PS7707 13:00 - 14:15 Київ - Тирана
23.07.21 PS7708 15:15 - 18:35 Тирана - Київ

Екскурсії, що включені у вартість туру:
1. Екскурсія в місто-музей Берат з відвідуванням фортеці міста і музею Онуфрія.
2. Екскурсія в давнє іллірійське місто Аполлонія (Фієрі) з відвідуванням музею Аполлонії.
3. Екскурсія в місті Вльора.
4. Відвідування національного парку з прекрасними оглядовими майданчиками Ллогара.
5. Відвідування курорту Борщ.
6. Екскурсія у фортецю Порто-Палермо (замок Алі Паши Тепеленського)
7. Екскурсія в Саранді.

Факультативні екскурсії:
1. "Старовинні та історичні міста - Круя, Шкодер, озеро Комані" (орієнтовно 45 євро,  екскурсія актуальна за наявності групи від 10 осіб).
2. Екскурсія "Прогулянка Дурресом + столиця Албанії Тірана + Національний парк Дайті" з підйомом на канатній дорозі (орієнтовно 40 євро, екскурсія актуальна за наявності групи від 10 осіб).
3. "Бутринт – археологічне диво Албанії + озеро Бутринт" з відвідуванням ферми з вирощування мідій з дегустацією (50 євро/ос., до 12 років - 30 євро/ос.)
4. Екскурсія до унікального природного явища-водойми "Блакитне Око" та у "Срібне місто" Гірокастра (спадщина ЮНЕСКО) з вечерею (55 євро/ос., до 12 років - 25 євро/ос.). Також у вартість включено вечерю у колоритному ресторані Гірокастри.
5. Морська прогулянка Албанською Рив’єрою у пошуках найлазуровішої води (65 євро з обідом).

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Тетяна Жарова
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 102
  • e-mail: [email protected]