0 грн
0
€EUR
8 днів

ЦЕ - ОДИН З БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Київ - Барселона - Памплона - Сан-Себастьян - Більбао - Льянес - парк Пікос де Європа - Ов'єдо - Асторга - Леон - Бургос - Сарагоса - Барселона - Київ

Країни:

Розшукуємо жіноче підселення!

З поверненням, Європо! Запрошуємо вас відвідати найзеленіший регіон Іспанії - її північ. Ці місця славляться своєю неперевершеною природною красою, багатством гастрономічних традицій і унікальною історичною спадщиною. У порівнянні з іншими регіонами, північ Іспанії має більш вологий і прохолодний клімат, тому тут можна прогулюватися у затінку і прохолоді вічнозелених дубових лісів, насолоджуватися краєвидами зелених гірських масивів і панорамами чудового узбережжя.

На вас чекають курортний Сан Себастьян, історичні Ов'єдоБургос і Леон, а також знаменитий природний парк Іспанського Королівства Пікос де Європа, чия могутня краса навіки підкорить ваше серце. А ще - дегустація астурійської фабади, сидру, блакитних сирів Кабралес, вина з винограду сорту Албаріньо. І на завершення подорожі - неймовірна Барселона, каталонська перлина з геніальними шедеврами Гауді.

Дивовижна, насичена мандрівка, яка гарантовано запам'ятається, як ваша найкраща іспанська відпустка! 

Правила в'їзду до Іспанії

У вартість входить
Авіапереліт Київ-Барселона-Київ;
22
7 ночей у готелях;
22
Харчування - сніданки;
Проїзд на комфортабельному автобусі за маршрутом;
Супровід гіда та екскурсії за програмою.
У вартість не входить
Додаткові екскурсії, вхідні квитки;
Проїзд у міському транспорті;
Медична страховка;
22
Податок на проживання в курортних містах;
22
Додаткове харчування, особисті витрати.
ЦЕ - ОДИН З БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Київ - Барселона - Памплона - Сан-Себастьян - Більбао - Льянес - парк Пікос де Європа - Ов'єдо - Асторга - Леон - Бургос - Сарагоса - Барселона - Київ
День 1
Київ - Барселона - Памплона

Виліт з Києва, а/п Бориспіль, об 11:00 (рейс PS 991, а/к МАУ).  Прибуття в Барселону о 13:45. Посадка в автобус. 

Переїзд у Памплону. Ніч у готелі в Памплоні.

День 2
Сан-Себастьян - Більбао - Льянес

Сніданок.

Переїзд у Сан Себастьян, прогулянка по Старому місту з оглядом Базиліки Діви Марії, собору Сан Вісент, площі Конституції, ринку Бретша і фешенебельної набережної.

Сан Себастьян – один із найбільших туристичних центрів в Іспанії. Його пейзаж розгортається на тлі бухти Bahía de La Concha. Архітектурний розвиток почався в другій половині XIX століття, сформувавши наполовину французький, наполовину місцевий стиль і викликавши приплив європейських туристів.

Вільний час у Сан Себастьяні.

Переїзд у Більбао. Вільний час у Більбао для відвідування музею Гуггенхайма.

Більбао є адміністративним центром провінції Біская і, за сумісництвом, найбільшим містом Країни Басків. Місто розташоване на берегах Нервьона, річки з приливами і відливами.

Безсумнівно, що головною визначною пам'яткою Більбао є дивовижний Музей Гуггенхайма роботи Френка Гері, який височить на набережній навпроти Університету Деусто. Підкреслює неповторну архітектуру Музею витончена арка пішохідного моста Субісурі.

Переїзд у Льянес. Поселення в готель, ночівля у Льянесі.

День 3
Льянес - парк Пікос де Еуропа

Сніданок. Вільний час для відпочинку у знаменитому курортному місті Льянес.

Охочих запрошуємо на факультативну екскурсію в національний парк Пікос де Європа (50 євро) з відвідуванням місця народження Іспанського Королівства - містечка Ковадонга, унікальних гірських озер Еноль і Ерсіна, а також дегустацією знаменитих астурійських блакитних сирів Кабралес.

Ночівля у Льянесі.

День 4
Ов'єдо - Асторга - Леон

Сніданок. Переїзд до столиці Астурії – міста Ов'єдо.

Екскурсія по місту з оглядом Кафедрального собору (6 євро), ринку Ель Фонтан, Університету, театру Кампоамор, бульвару Сидру, а також знаменитих дороманських вестготських церков. Вільний час для дегустації астурійської фабади і сидру.

Ов'єдо – мальовниче середньовічне місто, що розташувалося на височині серед широких рівнин північної Іспанії. Головний предмет туристичного інтересу – відмінно збережена дороманська архітектура, серед якої 14 церков дивовижної краси.

У цьому місті багато пам'яток, включених до Списку культурної спадщини ЮНЕСКО. Перше місце по праву належить величному Кафедральному собору Сан Сальвадор.

Переїзд в Леон. По дорозі можлива додаткова екскурсія в Асторгу (залежно від часу та місцевих умов) з оглядом площі Едуардо де Кастро, Собору, Палацу єпископа роботи Антоніо Гауді (35 євро).

Поселення у готель у Леоні, ночівля.

День 5
Леон - Бургос - Сарагоса

Сніданок.

Екскурсія в Леоні з оглядом Базиліки Сан Ісідро, Пантеону Королів (6 євро), Кафедрального собору Санта Марія (6 євро), Ринкової площі і площі Майор.

Колись Леон захищали потужні давньоримські стіни з каменю і вугілля. Більша частина цих споруд збереглася до наших днів. Головна міська площа Пласа Майор раніше служила майданчиком для бою биків, а по середах і суботах перетворювалася на ринок. Ще варто заглянути на площі Грано, Регла і Гусман-ель-Буено. Варто відзначити, що над зовнішністю міста також попрацювала рука майстра Антоніо Гауді – тут ним був спроектований і побудований будинок Ботінес у неокласичному стилі.

Вільний час у Леоні.

Переїзд у місто Бургос.

Прогулянка Бургосом з оглядом Кафедрального Собору, пам'ятника Сіду, площ Сан Фернандо та Майор, Тріумфальних воріт і мосту Санта Марія. Вільний час у Бургосі. Є можливість самостійно відвідати Кафедральний Собор (7 євро) і каплицю Санто Крісто.

Бургос протягом декількох століть був столицею Королівства Кастилія, і стара частина міста, зведена з темного каменю, з Собором і Замком, нагадує про колишню велич і військову могутність міста. Місто зберігає спогади про Великого Сіде і Святого Короля Фердинанда.

Переїзд в місто Сарагоса. Поселення у готель, ночівля.

День 6
Сарагоса - Барселона

Переїзд в місто Сарагоса.

Прогулянка по місту з оглядом Базиліки Нуестра Сеньйора дель Пілар (купола розписував Гойя), будівлі Біржі, Кафедрального Собору Се і римських фортечних стін.

Сарагоса - одне з найдавніших міст Іспанії, яке дбайливо зберігає свою багатовікову історію і традиції. В її архітектурі простежується вплив чотирьох колись панівних культур: римської, християнської, арабської та єврейської. Сарагоса встигла побувати і місцем проведення загального християнського синоду, і форпостом Кордовського халіфату, і столицею першого Арагонського королівства.

Переїзд у Барселону.

Барселона – головна туристична перлина Іспанії. Місто розташоване на північному сході країни за 120 кілометрів від іспано-французького кордону і є столицею автономної провінції Каталонія – найважливішого з економічної точки зору регіону Іспанії.

Пішохідна екскурсія в Барселоні по Готичному Кварталу з оглядом Кафедрального Собору, Будинку Каталонській Музики, Женералітату (уряд Каталонії), Королівської Площі, бульвару Лас Рамблас.

Ніч у готелі в Барселоні.

День 7
Барселона

Сніданок.

Оглядова екскурсія в Барселоні з відвідуванням Парку Гуель (12 євро) і Собору Саграда Фамілія (30 євро), знайомством з районом Ешампле, підйомом на оглядові майданчики на горі Монтжуїк.

Вільний час у Барселоні.

Для охочих можлива додаткова екскурсія в Монсеррат (35 євро).

У 50 км від Барселони розташувався фантастично красивий гірський масив Монсеррат, серед скель якого сховався бенедиктинський монастир - духовний символ і релігійний центр Каталонії, куди щорічно стікаються тисячі паломників із усього світу. Монастир, побудований ще в IX, отримав таку ж назву Монсеррат, що означає «розрізані» або «зубчасті гори». Зараз на території монастиря живуть 80 монахів бенедиктинського ордена. Ви відвідаєте древній собор, де зберігається національна святиня - Чудотворна статуя "Чорна Мадонна", пройдете по священних дорогах і помилуєтеся красотами незвичайного ландшафту.

Ніч у готелі в Барселоні.

День 8
Барселона - Київ

Сніданок у готелі, звільнення номерів.

Трансфер в аеропорт Барселони. Виліт з Барселони до Києва о 14:40 рейсом PS 992.

Прибуття до Борисполя о 19:15 (за розкладом).

Додати новий коментар

Коментарі

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна (Олена Братусь)

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Місто:
Київ
Адреса:
Онлайн

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Тетяна Жарова
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 102
  • e-mail: [email protected]