42 358 грн
999
€EUR
12 днів

Опис туру

Шукаємо жіноче підселення!

Дивовижні міста, неймовірні замки та монастирі, чарівна природа і рукотворні дива інженерного генія людини, унікальні історичні пам'ятники і таємниці, над розгадками яких б'ються тисячоліттями, королі і мореплавці - ласкаво просимо в подорож по півдню Іспанії та Португалії!

М'який клімат, свіжі лісові й лугові аромати, легкий океанський бриз і безкраї простори Атлантики, «мануеліно» і міцна кава.. І, звичайно ж, незабутній відпочинок на Атлантичному океані! Відкрийте для себе Іберію, відчуйте себе справжніми першовідкривачами, насолодіться теплом південного сонця і полюбіть ці країни назавжди!

Гід - Олена Шайдуліна!

Правила в'їзду до Іспанії для туристів  >>>

У вартість входить
Усі трансфери за маршрутом;
11 ночей у готелях 3*;
Харчування - сніданки;
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Факультативні екскурсії, вх. квитки;
Медстраховка;
22
Доплата за одномісне розміщення;
22
Користування системою "Радіогід";
22
Податок на проживання в курортних містах;
22
Особисті витрати.
Київ - Малага - Севілья - Албуфейра (мис Сан Вісенте - Лагуш - Понта-да-П'єдаде - Сілвеш - Фару) - Лісабон (Сінтра - Кашкайш - мис Кабо да Рока - Мафра - Келуш) - Евора - Кордова - Малага - Київ
День 1
Київ - Малага

Виліт з Києва до Малаги. Трансфер у готель, поселення.

Вільний час, ніч у Малазі (Фуенхіролі).

Малага - портове місто, важливий культурний і фінансовий центр Андалусії. Тут панує особлива атмосфера, а городяни славетно відомі своєю екстравагантністю. Колись місцевий порт відвідували фінікійці, римляни і маври, а сьогодні тут швартуються вантажні судна і пороми. Найбільша принада і привабливість міста - розкішний променад, де кожен може вирушити на легкі приємні прогулянки по пішохідних зонах - від Пасео-Марітіму в прибережній частині до розкішних парків у Пасео-дель-Парку, з лавами і ставками, у яких мешкають водоплавні птахи, на шляху до тінистої Аламеда.

Малага є батьківщиною Пікассо, тож не дивно, що йому присвячені два відмінних музеї - новий Музей Пікассо (відкритий в 2002 році) і старий комплекс Каса-Наталь-де-Пікассо.

День 2
Малага - Севілья

Сніданок у готелі, виселення. Екскурсія в Малазі.

Малага – місто історичних пам'яток і розкішних пляжів, найвідоміший іспанський курорт і батьківщина Пабло Пікассо. Малага славиться багатьма історичними, культурними та архітектурними пам'ятками: Кафедральний собор, єпископський палац, Алькасаба, музей Пікассо.

Пляжі провінції Малага визнані одними з кращих у всій Іспанії і відзначені "блакитними прапорами". Це чисті пляжі з золотистим піском, ширина їх становить приблизно 50 метрів. 

А ще Малага - це ідеальна точка відліку для вивчення Андалусії та найвідоміших іспанських міст.

Переїзд до Севільї, ніч у Севільї.

День 3
Севілья - Албуфейра

Сніданок.

Екскурсія в Севільї з оглядом Пласа де Торос, Золотої вежі, площі Іспанії, Кафедрального собору (10 євро), а також прогулянка вузькими вуличками єврейського кварталу Санта Крус.

Вільний час у Севільї. Можливе відвідування Алькасара (30 євро).

Переїзд в місто Албуфейра, ніч в Албуфейрі.

День 4
Албуфейра (мис Сан Вісенте - Лагуш - Понта-да-П'єдаде)

Сніданок у готелі. Вільний час для відпочинку на узбережжі Атлантичного океану.

Охочим пропонуємо додаткову екскурсію: «Природні шедеври Алгарве: мис Сан Вісенте і Понта-да-П'єдаде» (50 євро). Екскурсія розрахована на 6 годин. У вартість включено 2-годинна прогулянка на яхті до гротів Понта-да-П'єдаде.

Відвідування фантастичного природного парку Сан Вісенте (найпівденно-західніша точка Іберійського півострова) і міста Лагуш, в епоху Великих географічних відкриттів - центр португальської експансії, нині відомий своїми нескінченними пляжами і унікальним природним феноменом - Понта-да-П'єдаде.

Ніч в Албуфейрі.

День 5
Албуфейра (Сілвеш - Фару)

Сніданок у готелі. Вільний час для відпочинку на узбережжі Атлантичного океану.

Бажаючим пропонуємо додаткову екскурсію «Дві Столиці Алгарве» (40 євро, разом із вхідними квитками у Фортецю Сілвеш та кафедральний Собор Фару. Екскурсія розрахована на 6 годин).

Відвідування історичного міста Сілвеш, колишньої столиці мавританського «Аль Гарба» з оглядом Фортеці і Кафедрального Собору, а також відвідування нинішньої столиці Алгарве - дивного міста Фару, з оглядом Старого Міста, Кафедрального Собору, Палацу Єпископа і Міської Мерії.

Ночівля в Албуфейрі.

День 6
Албуфейра

Сніданок у готелі. Вільний час для відпочинку на узбережжі Атлантичного океану.

Охочим пропонуємо додаткову екскурсію "Пляж Бенагіл (Бенажіл) і сім звисаючих долин" (вартість 50 євро, включає морську прогулянку, загальна тривалість 6 годин).

Ви зробите пішохідний перехід «Сім Висячих Долін» (Sete Vales Suspensos / Seven Hanging Valleys), який був названий «кращим туристичним напрямом в Європі» онлайн-порталом «Кращі європейські напрямки».

Спочатку ви пройдете приголомшливою прибережною стежкою, яка описується як "незабутня і одна з найкрасивіших екскурсій в Європі".

Сформовані протягом мільйонів років скелі, печери, гроти, відокремлені затоки і «дірки - Шаміне», є одними з найбільш захоплюючих пейзажів Алгарве, щоб максимально познайомитися з цим багатою природною спадщиною. Стежка в'ється на висоті над пляжами, і проходить уздовж берегової лінії від пляжу Praia de Vale Centeanes до Praia da Marinha - загалом вздовж 5,7 км берегової лінії, а дорога в один кінець займає близько трьох годин. Маршрут вважається переходом середньої складності, він ідеально підходить для завзятих любителів пішохідного туризму.

Важливо! Одягніть міцне спортивне взуття, візьміть воду (на прогулянці є спуски і підйоми) - і, звичайно, камеру!

Прогулянка дає вам можливість відкрити для себе захоплюючі дух природні чудеса «Семи висять Долін», де ви зможете помилуватися чудовими краєвидами на морські печери, відокремлені пляжі і спостерігати за фауною, флорою, красивими птахами, кроликами і ящірками.

Екскурсія продовжиться морською прогулянкою на човнах по прибережній зоні з відвідуванням найвідомішого пляжу Praia de Benagil, доступ до якого наявний тільки з боку води. (За бажанням і вимагає попереднього підтвердження.)

Ви зможете зробити чудові знімки цієї частини узбережжя. А в кінці екскурсії вас чекає купання в океані або за бажанням обід в рибному ресторані. При ранньому початку екскурсії можливе спостереження сходу сонця!

Ніч в Албуфейрі.

День 7
Лісабон

Сніданок в готелі, виселення. Переїзд у Лісабон.

Велика оглядова екскурсія в Лісабоні з оглядом монумента Ель Христос-Король (6 євро), парку Едуарда VII, фешенебельного проспекту Авеніда Лібердаде, площі Россіо і району Белен (церква Санта Марія де Белем, монастир Жеронімуш (10 євро), Беленська Вежа, пам'ятник Першовідкривачам). Вільний час у Лісабоні.

Поселення в готель. Увечері можливе відвідування фаду (25 євро). Ночівля в Лісабоні.

День 8
Лісабон (Сінтра - Кашкайш - мис Кабо да Рока)

Сніданок. Вільний час у Лісабоні.

Для бажаючих велика додаткова екскурсія в Сінтру, Кашкайш і на мис Кабо да Рока (30 євро, вхідні квитки оплачуються додатково).

Сінтра - літня резиденція португальських монархів, знаменита своїми палацами Паласіо да Пена, Паласіо Реаль і Кінта Рігалейра. 

Вільний час у Сінтрі для відвідування обраного палацу.

Переїзд на Кабо да Рока - найзахіднішу точку Європи. Можливе придбання сертифікату (11 євро) в туристичному центрі.

Переїзд у Кашкайш - фешенебельний курорт Лісабонської рив’єри. Прогулянка містом з оглядом міського парку Марешаль Кармона, Цитаделі, Ратуші, набережної.

Вільний час у Кашкайші. 

Ніч у Лісабоні.

День 9
Лісабон (Мафра - Келуш) - Евора

Сніданок у готелі, виселення. Вільний час у Лісабоні.

Для бажаючих можлива додаткова екскурсія в Мафру і Келуш (60 євро, включаючи вхідні квитки в Палаци Мафри і Келуша). Повернення в Лісабон.

Одна з найбільш характерних особливостей Лісабона – це архітектурний стиль "мануеліно", який з'явився під час правління короля Португалії Мануеля I. Ніде більше Ви не побачите такої величезної кількості канатів, якорів та іншої морської атрибутики у вигляді прикрас найрізноманітніших будівель. Вважалося, що якщо будівля оповита канатом, то ніщо не зможе її зруйнувати.

У Лісабоні однією з найбільш яскравих будівель у стилі "мануеліно" є монастир Жеронімуш.

У місті також є ще кілька дивовижних місць – це грандіозний парк Едуарда, Міст 25 Квітня завдовжки 2 км; статуя Христа – копія символу Ріо-де-Жанейро. Уздовж набережної, поблизу кварталу Експо-98, міститься канатна дорога, з якої відкривається чудовий краєвид на ще один міст – імені Васко да Гами, протяжністю 17 185 метрів.

Переїзд в Евору. Ночівля в Еворі.

День 10
Евора - Кордова

Сніданок у готелі, виселення.

Прогулянка по Еворі з оглядом міського парку, церкви Святого Франциска, Кафедрального Собору (5 євро), Храму Діани і площі Жиральдо.

Вільний час в Еворі.

Переїзд у Кордову, ніч у готелі в Кордові.

День 11
Кордова - Малага

Сніданок у готелі, виселення.

Прогулянка по Кордові з оглядом району Сан Басиліо, Худерії, Кафедрального Собору «Ла Мескіта», римського мосту та Тріумфальної Арки.

Вільний час в Кордові для самостійного відвідування «Ла Мескіти» (12 євро).

Переїзд в Малагу. Ночівля в Малазі (Фуенхіролі).

День 12
Малага - Київ

Сніданок.

Трансфер в аеропорт Малаги. Виліт до Києва.

Додати новий коментар

Комментарии

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40
Додаткова інформація

Польотні дані: а/к МАУ, B737 (186Y), економ-клас, у вартості багаж 23 кг, ручна поклажа 7 кг

21.10 PS7153 KBP 02:30 – AGP 06:20
01.11 PS7154 AGP 12:50 – KBP 18:20

Контакти менеджерів

 • Ім'я: Марина Молога
 • Посада: Менеджер
 • Тел.: +380 44 583-05-20
 • Вн. номер: 131
 • e-mail: [email protected]
 • Ім'я: Анастасія Єфименко
 • Посада: Менеджер
 • Тел.: 044-237-12-01
 • Вн. номер: 120
 • e-mail: [email protected]
 • Ім'я: Тетяна Жарова
 • Посада: Менеджер
 • Тел.: 044-237-12-01
 • Вн. номер: 102
 • e-mail: [email protected]