0 грн
0
€EUR
12 днів

Київ - Малага -  Торемолінос - СевільяАлбуфейра (Сілвеш - Фару) - Лісабон (Сінтра - Кабо-да-РокаКашкайш - Мафра і Келуш) - Евора  - КордоваМалага -Торемолінос  - Гібралтар - Тарифа - Барбате - Торемолінос ( Ронда - Сетеніль-де-лас-Бодегас) - Малага - Київ

Феєрія запрошує вас в подорож Іспанією та Португалією!

Португалія та Іспанія - це дивовижні країни з насиченими колоритом, бездоганними пляжами і неймовірною архітектурою! Під час туру ви відвідаєте величезну кількість пам'яток, побачите прекрасні собори і мальовничі площі, старовинні фортеці та історичні замки. І це - лише невелика частина того, що можна буде побачити в нашій екскурсійній програмі.

Якщо ви мріяли про насичену подорож, яка буде наповнена тільки позитивними емоціями - тоді цей тур саме для вас!

Правила в'їзду до Іспанії для туристів

У вартість входить
Усі трансфери за маршрутом;
11 ночей у готелях 3*;
Харчування - сніданки;
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Факультативні екскурсії, вх. квитки;
Медстраховка;
22
Доплата за одномісне розміщення;
22
Користування системою "Радіогід";
22
Податок на проживання в курортних містах;
22
Особисті витрати.
Київ - Малага -  Торемолінос - Севілья - Албуфейра (Сілвеш - Фару) - Лісабон (Сінтра - Кабо-да-Рока - Кашкайш - Мафра і Келуш) - Евора  - Кордова - Малага -Торемолінос  - Гібралтар - Тарифа - Барбате - Торемолінос ( Ронда - Сетеніль-де-лас-Бодегас) - Малага - Київ
День 1
Київ - Малага - Торемолінос

Виліт з Києва до Малаги о 05:00. Прибуття до Малаги о 08:50.

Трансфер в Торемолінос. Вільний час, відпочинок.

Буквально у 17 км від Малаги розкинувся Торремолінос, який займає особливе  місце в розвитку курортного відпочинку в Іспанії. Адже у 50-ті роки 20 століття це було єдине місто у закритій від світу франкистській Іспанії, куди проникав дух волі і гламуру із зовнішнього яскравого світу. Тож Торремолінос став провісником нових часів і першим офіційним космополітичним курортом Іспанії, незважаючи на сувору пуританську католицьку мораль та жорсткі правила життя в тодішній Іспанії.

Проте справжній курортний бум настав, коли Торремолінос глянувся для відпочинку Френкові Сінатрі, Грейс Келлі і Марлону Брандо. За знаменитостями потягнулись інші іноземні зірки та охочі на них глянути, почали відкриватись перші люкс-готелі, клуби, ресторани - і почалось!...

Назва Торремолінос буквально означає "вежа-вітряк". Мавританці, які панували тут цілих 700 років, активно будували вартові вежі для захисту і багато водних або вітряних млинів, рештки деяких  дожили і до нашого часу. Торре – башта, молінос – млин. Ось вам і назва.

Ночівля в Торемоліносі.

День 2
Торемолінос - Малага - Севілья

Сніданок.

Екскурсія по Малазі. Вільний час в Малазі.

Серцем Іспанської Рив'єри є Малага - місто історичних пам'яток і розкішних пляжів, найвідоміший іспанський курорт і батьківщина Пабло Пікассо. Малага славиться багатьма історичними, культурними та архітектурними пам'ятками: Кафедральний собор, єпископський палац, Алькасаба, музей Пікассо.

Пляжі провінції Малага визнані одними з кращих у всій Іспанії і відзначені "блакитними прапорами". Це чисті пляжі з золотистим піском, ширина їх становить приблизно 50 метрів. 

А ще Малага - це ідеальна точка відліку для вивчення Андалусії та найвідоміших іспанських міст.

Переїзд до Севільї. Поселення в готель. Увечері можливо відвідування Фламенко (40 євро).

Ніч у готелі.

День 3
Севілья – Албуфейра

Сніданок. Виселення з готелю.

Екскурсія по Севільї з оглядом Пласа де Торос, Золотої вежі, площі Іспанії, Кафедрального собору (11 євро і 6 євро для пенсіонерів віком від 65 років), а також прогулянка вузькими вуличками єврейського кварталу Санта Крус.

Столиця Андалусії Севілья – одне з найкрасивіших міст Європи з найбільш захоплюючою коридою і пристрасним фламенко. Як ніяке інше місто, вона відображає особливості національного іспанського характеру.

Вільний час у Севільї. Можливе відвідування Алькасара з ліцензованим гідом (30 євро).

Переїзд в місто Албуфейра. Поселення в готель. Ночівля.

День 4
Албуфейра (Сілвеш - Фару)

Сніданок у готелі. Вільний день  на узбережжі Атлантичного океану.

Бажаючим пропонуємо додаткову екскурсію «Дві Столиці Алгарве» (40 євро, разом із вхідними квитками у Фортецю Сілвеш та кафедральний Собор Фару). Екскурсія розрахована на 6 годин.

Ночівля в Албуфейрі.

День 5
Албуфейра – Лісабон

Сніданок в готелі, виселення.

Переїзд у Лісабон.

Велика оглядова екскурсія в Лісабоні з оглядом монумента Христос-Король (6 євро), парку Едуарда VII, фешенебельного проспекту Авеніда Лібердаде, площі Россіо і району Белен (церква Санта Марія де Белем, монастир Жеронімуш (10 євро), Беленська Вежа, пам'ятник Першовідкривачам).

Одна з найхарактерніших рис Лісабона - це архітектурний стиль «мануеліно», який з'явився під час правління короля Португалії Мануеля I. Ніде більше Ви не побачите такої величезної кількості канатів, якорів та іншої морської атрибутики в якості прикрас найрізноманітніших будівель. Вважалося, що якщо будівля оповита канатом, то ніщо не зможе її зруйнувати.

У Лісабоні одною з найбільш яскравих споруд в стилі «мануеліно» є монастир Жеронімуш.

У місті також є ще кілька дивних місць - це грандіозний парк Едуарда, Міст 25 Квітня, довжиною 2 км; статуя Христа - копія символу Ріо-де-Жанейро. Уздовж набережної, поблизу кварталу Експо-98, знаходиться канатна дорога, з якої відкривається чудовий вид на ще один міст - імені Васко да Гама, протяжністю 17 185 метрів.

Вільний час у Лісабоні.

Поселення в готель. Наш готель розташований в центрі міста, в 200 м від станції метро Marques de Pombal.

Увечері можливе відвідування фаду (35 євро).

Ночівля в Лісабоні.

День 6
Лісабон (Сінтра – Кабо-да-Рока – Кашкайш)

Сніданок. Вільний день у Лісабоні.

Для бажаючих велика додаткова екскурсія в Сінтру, Кашкайш і на мис Кабо-да-Рока (30 євро, вхідні квитки оплачуються додатково).

Сінтра – літня резиденція португальських монархів. Буде вільний час для відвідування одного з палаців за власним вибором: Паласіо да Пена, Паласіо Реаль або Кінта Рігалейра.

Переїзд на Кабо-да-Рока - найзахіднішу точку Європи. Можливе придбання сертифікату (11 євро) в туристичному центрі.

Переїзд у Кашкайш - фешенебельний курорт Лісабонської рив’єри. Прогулянка містом з оглядом міського парку Марешаль Кармона, Цитаделі, Ратуші, набережної. Вільний час у Кашкайші.

Ніч у Лісабоні.

День 7
Лісабон (Мафра і Келуш) – Евора

Сніданок у готелі, виселення. Багаж складаємо до автобуса.

Вільний час у Лісабоні.

Для бажаючих можлива додаткова екскурсія в Мафру і Келуш (60 євро, включаючи вхідні квитки в палаци Мафри і Келуша).

Палац-монастир в м. Мафра, колишня літня резиденція португальських монархів, є справжнім втіленням величі. На піку його 13-річного будівництва над створенням палацу працювали близько 50 000 чоловік.  Сьогодні будівля монастиря разом з королівським палацом та житловими приміщеннями для 300 ченців займає 4 гектари землі.

Повернення з екскурсії в Лісабон. Забираємо тих, хто не поїхав на екскурсію.

Переїзд в Евору. Ночівля в Еворі.

День 8
Евора – Кордова

Сніданок у готелі, виселення.

Прогулянка по Еворі з оглядом міського парку, церкви Святого Франциска, Кафедрального Собору (5 євро), Храму Діани і площі Жиральдо.

Історія Евори почалася в 80-72 роки до н.е. Місто активно забудовували і розвивали римляни, маври, португальські королі Середньовіччя. Евора славиться своїми архітектурно-історичними пам'ятками, як-от центральна площа Дона Жиральдо з аркадами, де частина колон має античне походження. Тут за часів Середньовіччя проводили страти єретиків і відьом. Учасники екскурсії побачать церкву Санту Антоніу XVI століття, храм Діани II століття н.е., єдиний збережений римський храм на всю Португалію.

На особливу увагу заслуговує небувалий за красою собор Евори в романо-готичному стилі, зведений між 1186 та 1204 роками. Тремтливе захоплення викликає церква Святого Франсишку з неймовірною каплицею зі справжніх людських кісток.

Евора широко прославилася своїми ресторанами з величезним вибором вишуканих страв національної португальської кухні, а також найбагатшим асортиментом вин.

Вільний час в Еворі для купівлі сувенірів і обіду.

Переїзд у Кордову. Поселення в готель. Ночівля.

День 9
Кордова – Малага (Торемолінос)

Сніданок у готелі, виселення.

Прогулянка по Кордові з оглядом району Сан Басиліо, Худерії, Кафедрального Собору «Ла Мескіта», римського мосту та Тріумфальної Арки.

Кордова – симпатичне тихе місто, де туристів зовсім не багато. Але причин, щоб його відвідати, відразу три: мистецтво, історія і гастрономія. Крім того, за словами очевидців, жінки в цьому місті – найкрасивіші у всій Андалусії.

«Мескіта» або Кордовська соборна мечеть – римо-католицький собор, розташований в андалуському місті Кордова. Після іспанської Реконкісти мечеть було перетворено на церкву, а деякі деталі інтер'єру, на кшталт колон і арок, стилістично переробили на візантійський лад.

Варто відзначити той факт, що на місці мусульманського храму спочатку стояла вестготська церква, потім, після завоювання цих земель маврами, церкву перетворили на мечеть. А в 785 році почалося будівництво нової споруди, яка і стала в Середньовіччі другою за величиною і красою у світі мечеттю. Є найвишуканішою пам'яткою династії Омейядів.

Вільний час в Кордові для самостійного відвідування «Ла Мескіти» (11 євро). Відвідування Мескіти з ліцензованим гідом можливо за додаткову плату.

Переїзд в Торемолінос. Ночівля в Торемоліносі.

День 10
Торемолінос - Гібралтар - Тарифа - Барбате (без заїзду в державу Гібралтар).

Сніданок.

Факультативна екскурсія в Гібралтар - Тарифа - Барбате (без заїзду в державу Гібралтар).

Зупинка на оглядовому майданчику, переїзд уздовж Гібралтарської протоки до Тарифи - найвужче місце між Європою та Африкою. Дорогою - зупинки на оглядових майданчиках, щоб побачити Африканський континент.

У Барбаті відвідування Музею тунця. За наявності часу можливе купання на пляжі Атлантики.

Ніч у готелі.

День 11
Торемолінос ( Ронда - Сетеніль-де-лас-Бодегас)

Сніданок.

Факультативна екскурсія Ронда - Сетеніль-де-лас-Бодегас, маршрут білих сіл Андалусії.

Прогулянка по Ронді з оглядом Нового моста, церкви Святої Марії, Арабських лазень, мусульманських кріпосних стін і Палацу Мондрагон.

Переїзд в Сетеніль (з можливістю обіду за додаткову платню).

На зворотному шляху можливе відвідування містечка Ольвера.

Ніч у готелі.

День 12
Торемолінос - Малага - Київ

Сніданок (ланч-бокс). 

Трансфер в а\п міста Малаги. Повернення в Київ рейсом PS7156: виліт в 06:55, прибуття в 12:25.

Додати новий коментар

Коментарі

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна (Олена Братусь)

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Місто:
Київ
Адреса:
Онлайн

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19
Додаткова інформація

Польотні дані: а/к МАУ, B737 (186Y), економ-клас, у вартості багаж 23 кг, ручна поклажа 7 кг

22.11 PS7155 KBP 05:00 – AGP 08:50
03.12 PS7156 AGP 06:55 – KBP 12:25

Контакти менеджерів

 • Ім'я: Марина Молога
 • Посада: Менеджер
 • Тел.: 044-237-12-01
 • Вн. номер: 131
 • e-mail: [email protected]
 • Ім'я: Анастасія Єфименко
 • Посада: Менеджер
 • Тел.: 044-237-12-01
 • Вн. номер: 120
 • e-mail: [email protected]
 • Ім'я: Тетяна Жарова
 • Посада: Менеджер
 • Тел.: 044-237-12-01
 • Вн. номер: 102
 • e-mail: [email protected]