35 870 грн
849
€EUR
11 днів

Мукачево - Левоча - Списький Град - Братислава - долина Вахау - Кремс-на-Дунаї - Дюрнштайн - Вальгалла - Регенсбург - Вюрцбург - Кобленц (круїз по Середньому Рейну і Долині замків - скеля Лореляй - монумент Германії - Рюдесгайм-ам-Райн - Бахарах) - Гайдельберг - Нюрнберг (Ротенбург на Таубері - Бамберг) - Мельк - ВіденьБудапешт - Долина красунь - ЕгерМукачево

Опис туру

Якщо Ви давно мріяли здійснити подорож на тлі Дунайських пейзажів, прозорих озер та зелених гір, по місцях, де тісно переплелися сучасність і середньовіччя - значить, цей тур для вас!

Німеччина - дивовижна країна величних замків і галасливих мегаполісів, старовинних архітектурних ансамблів і чудової природи. Істинний колорит і невимовна краса її природи, неймовірна кількість старовинних палаців, замків, монастирів і інших дивовижних пам'яток перенесуть вас в романтичну казку стародавньої Європи.

Багатовікова історія Австрії дозволила сконцентрувати на невеликій території таку кількість пам'яток, що сьогодні Австрія усипана пам'ятками старовини, немов рясно розшите перлами полотно – замки та імператорські резиденції, палаци й мавзолеї, красиві церкви і стародавні абатства, в обрамленні прекрасних озер і високих піків – застигла музика століть під звуки великого Моцарта...

У цьому турі у вас буде перехоплювати дух від краси, оригінальності, величі, витонченості та кількості побачених красот і визначних пам'яток! У вартість вже включені основні екскурсії по програмі, а також передбачено час для самостійних прогулянок і знайомства з містами. 

У вартість входить
Комфортабельний автобус за маршрутом;
10 ночей у готелях 3* по маршруту;
Харчування - сніданки у готелях;
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Проїзд до/з Мукачева;
Медична страховка;
22
Факультативні екскурсії, вхідні квитки;
22
Доплата за одномісне розміщення;
22
Сіті-такс, система "Радіогід".
22
Мукачево - Левоча - Списький Град - Братислава - долина Вахау - Кремс-на-Дунаї - Дюрнштайн - Вальгалла - Регенсбург - Вюрцбург - Кобленц (круїз по Середньому Рейну і Долині замків - скеля Лореляй - монумент Германії - Рюдесгайм-ам-Райн - Бахарах) - Гайдельберг - Нюрнберг (Ротенбург на Таубері - Бамберг) - Мельк - Відень - Будапешт - Долина красунь - Егер - Мукачево
День 1
Мукачево - Левоча - Братислава

07:20 - Збір туристичної групи на залізничному вокзалі в Мукачеві. Посадка в комфортабельний автобус. Проходження українсько-словацького кордону.

Переїзд у мальовниче середньовічне «містечко ремісників» Левоча, огляд найбільшого в світі церковного вівтаря в місцевому соборі святого Якуба (10 євро).

Зупинка на обід на тлі феєричного старовинного замку Списький Град.

Переїзд у Братиславу, «приховану перлину на Дунаї», столицю Словаччини. Розміщення в готелі 3*. Бажаючі зможуть здійснити вечірню прогулянку по історичному центру міста з оглядом Братиславського граду, Коронаційного собору святого Мартіна, оперного театру, дотепних статуй, пов’язаних з історією міста, а також повечеряти в одному з ресторанів.

Ніч у Братиславі.

День 2
Долина Вахау - Кремс-на-Дунаї - Дюрнштайн - Вальгалла - Регенсбург

Сніданок. Звільнення готельних номерів. Переїзд в Австрію.

Захоплююча екскурсія по мальовничій долині Вахау – дивовижній історичній місцині, яку називають «колискою Австрії». Ці райські за красою місця сповнені таємниць і дбайливо зберігають свої безцінні реліквії. Ви отримаєте масу незабутніх вражень: уздовж легендарного Дунаю красиві середньовічні містечка змінюються неприступними готичними замками; гірські дороги то звиваються до ріки, то тікають у височінь, гублячись серед квітучих абрикосових дерев і сивих гранітних скель.

Ви побачите мальовниче містечко Кремс-на-Дунаї і старовинну фортецю Дюрнштайн, в якій був ув’язнений король Річард Левове серце, а також продегустуєте найсмачніші вина Австрії.

Переїзд у Німеччину, старовинне імперське місто Регенсбург, «найбільш північне місто Італії». По дорозі можливе відвідування величної Вальгалли – Залу Германської Слави на височенному пагорбі над Дунаєм (10 євро).

Розміщення в готелі 3*. Ночівля.

День 3
Регенсбург - Вюрцбург - Кобленц

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Пішохідна екскурсія Регенсбургом з оглядом відомих пам’яток Всесвітньої культурної спадщини, що охороняються ЮНЕСКО: найстарішого в Європі кам’яного мосту (!), давньоримських укріплень, середньовічних «фортець-хмарочосів», імпозантної ренесансної ратуші, Золотої вежі, розкішного готичного кафедрального собору, дотепного «Пам’ятника корупції».

Вільний час. Ви зможете скуштувати смачного баварського пива й оцінити неповторний смак регенсбурзьких смажених ковбасок на грилі з домашньою гірчицею та випічкою.

Переїзд у Вюрцбург, «провінцію світового рівня». Захоплююча прогулянка містом з оглядом Нової єпископської резиденції («найкрасивішого попівського будинку в Європі»), собору святого Кіліана, церкви Ноймюнстер і Старого мосту через Майн, середньовічної фортеці Марієнберг і готичної каплиці Богородиці, імпозантної ренесансної Ратуші й елегантного будинку «У сокола».

Вільний час. Ви зможете скуштувати і придбати франконське вино «Штайнвайн» (можливо, найсмачніше вино у світі!!!).

Переїзд в місто Кобленц. Розміщення в готелі 3*. Ночівля.
 

День 4
Кобленц (круїз по Середньому Рейну і Долині замків - скеля Лореляй - монумент Германії - Рюдесгайм-ам-Райн - Бахарах)

Сніданок. Вільний день у місті Кобленц.

Для бажаючих – додаткова* екскурсія в Долину замків (40 євро):

- романтична прогулянка по Середньому Рейну на пароплаві (вартість квитка на пароплав – 30 євро) крізь мальовничу рампу з виноградників і романтичних замків;
- автобусна частина екскурсії з оглядом легендарної скелі та пам’ятника Лореляй, а також грандіозного монументу Германії, що гордо височіє на пагорбі над Рейном;
- прогулянка красивим іграшковим містечком Рюдесгайм з дегустацією знаменитих рейнських вин – гастрономічної візитівки цього регіону;
- переправа через Рейн;
- прогулянка по казковому селищу виноробів Бахарах.

Прогулянка по Кобленцу з оглядом базиліки святого Кастора, Німецького виступу з резиденцією Тевтонського ордена і пам’ятником імператору Вільгельму І, фортеці Еренбрайтштайн.

Повернення в готель. Ночівля.

*Зверніть увагу! Виїзд на додаткові (факультативні) екскурсії відбувається за умови бронювання від 15 осіб

День 5
Гайдельберг - Нюрнберг

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Переїзд у Гайдельберг. Оглядова пішохідна екскурсія чарівним містом з оглядом Старого мосту, барочної церкви Святого Духа, найдавнішого і найвідомішого університету Німеччини, знаменитого студентського карцеру, будинку «У лицаря», романтичного Гайдельберзького замку, відомого своєю найбільшою винною діжкою в світі.

Вільний час. Ви зможете смачно пообідати, піднятися фунікулером на оглядовий майданчик з незабутнім краєвидом, прогулятися по мальовничій «Стежці філософів» над річкою Неккар.

Переїзд у славетне імперське місто Нюрнберг, «таємну столицю Німеччини». Розміщення в готелі 3*.

Для бажаючих – вечірня прогулянка і вечеря в ресторані «Босоногий монах». Ночівля.

День 6
Нюрнберг

Сніданок.

Зверніть увагу! В цей день пересування містом на громадському транспорті.

Оглядова пішохідна екскурсія по Нюрнбергу з оглядом імператорської фортеці Кайзербург, церкви святого Зебальдуса, ренесансної Ратуші, собору Пресвятої Богородиці, «Прекрасного фонтану», церкви святого Лаврентія, Будиночка ката, філософського "фонтану Чеснот" і дотепного фонтану "Шлюбна карусель".

Вільний час. Ви зможете відвідати такі цікаві місцеві музеї, як Германський національний музей, музей іграшок, музей транспорту, дім-музей Альбрехта Дюрера та інші. Крім цього, можна скуштувати місцеве унікальне червоне пиво з броварні кайзера, долучитися до багатих традицій смачної франконської кухні або зайнятися шоппінгом.

Повернення в готель. Ночівля.

День 7
Нюрнберг (Ротенбург на Таубері - Бамберг)

Сніданок. Вільний час.

Для бажаючих – додаткова* екскурсія в Ротенбург-на-Таубері і Бамберг (50 євро).

Переїзд у Ротенбург на Таубері – «найромантичніше місто Німеччини»: пішохідна екскурсія по місту з оглядом готичної Ратуші, церкви святого Якова з розкішним олтарем святої Крові, оригінального Музею середньовічної криміналістики, дивовижного Музею Різдва і мальовничого парку на бастіоні.

Вільний час.

Переїзд у загадковий Бамберг, «франконський Рим»: захоплива прогулянка по місту з оглядом найцікавіших пам’яток – «маленької Венеції», розкішної Старої ратуші, величного імперського собору, Старої та Нової архієпископської резиденції.

Вільний час. Ви зможете помилуватися незабутнім панорамним краєвидом з «балкону Європи» і багатим убранством бамберзького собору, а також по достоїнству оцінити унікальне копчене пиво (раухбір) і спеціалітети місцевої кухні.

Ніч у готелі в Нюрнберзі.

День 8
Мельк - Відень

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Переїзд у Відень – аристократичну й  елегантну столицю Австрії, «світову столицю вальсу». Дорогою зможете оглянути надзвичайно красиве старовинне абатство Мельк, яке просто вражає уяву своїм ошатним бароковим убранством (15 євро).

Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія по Відню: Ви побачите найцікавіші місцеві пам’ятки – палац Бельведер і Державну оперу,  Парламент і Бургтеатр, Університет і Нову ратушу, а також численні музеї, галереї, пам’ятники і парки. Під час прогулянки Старим містом ви зможете полюбуватися імператорським палацом Ховбург з придворною церквою, колоною Святої Трійці та головною австрійською святинею – готичним кафедральним собором Святого Штефана.

Розміщення в готелі 3*. Вільний час. Ночівля.

День 9
Відень

Сніданок. Вільний день у Відні.

Ви зможете на свій власний розсуд відвідати всесвітньо відомі музеї та виставки, концерти класичної музики, зайнятися шопінгом і просто насолодитися неповторною атмосферою надзвичайно елегантного міста.

Радимо вам оглянути всесвітньо відомий палацово-парковий ансамбль Шенбрунн, а саме розкішні імператорські апартаменти (16-20 євро), каретний двір імператора (10 євро), найстаріший і найкращій в Європі зоопарк (20 євро), а також відвідати самобутнє цікаве штрудель-шоу (10 євро). Ви зможете долучитися до смачної самобутньої віденської кухні, яка має надзвичайно багаті традиції, або просто насолодитися неповторною атмосферою численних кондитерських і кав’ярень австрійської столиці. 

Ніч у готелі у Відні.

День 10
Будапешт - Долина красунь - Егер

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Переїзд у Будапешт. Автобусно-пішохідна екскурсія містом з оглядом незабутньої панорами Будайської набережної, Королівського палацу, Рибальського бастіону, церкви Матяша, базиліки святого Іштвана, грандіозної будівлі парламенту, парадного проспекту Андраші, монументальної площі Героїв і замкового комплексу Вадахуньяд.

Вільний час. Переїзд в затишне курортне містечко Егер. Відвідування місцевої турецької термальної лазні (2-3 години). Відвідування знаменитої Долини красунь з дегустацією ароматних місцевих вин і смачного гуляшу (20 євро).

Розміщення в готелі 3*. Ночівля.

День 11
Егер - Мукачево

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Прогулянка по історичному центру Егера з оглядом легендарної Егерської фортеці, турецького мінарету, імпозантної площі Іштвана Добо, кафедрального собору та унікального музею марципану.

Вільний час.

Виїзд в Україну. Транзитний переїзд Угорщиною. Прибуття в Мукачево. Посадка на поїзди (за розкладом). Завершення туру.

Додати новий коментар

Комментарии

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40
Додаткова інформація

Тур дійсний при групі від 30 осіб

*Зверніть увагу! Виїзд на додаткові (факультативні) екскурсії відбувається за умови бронювання від 15 осіб

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Наталя Подтикан
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 112
  • e-mail: [email protected]