67 389 грн
1595
€EUR
8 днів

Опис туру

Винно-гастрономічний тур в Апулію – це тур, присвячений усім любителям середземноморської кухні та поціновувачам вишуканих італійських вин і високої гастрономічної культури. Захоплююча програма туру познайомить Вас зі щирими італійськими традиціями: Ви відвідаєте кращі виноробні, сироварні, олійниці й фабрики свіжої пасти в Апулії. Під керівництвом досвідчених шеф-кухарів Ви освоїте основи кулінарної майстерності та дізнаєтеся секрети апулійської кухні; а також перед Вами розкриються всі природні красоти й історичні скарби цього регіону.

Кожен день нашого туру присвячений певному "герою" апулійської кухні: орек'єтте з ріпою, панцеротті (апулійські коржі), сирам скаморца, бураті, страчателлі, свіжим морепродуктам, високоякісній оливковій олії extra vеrginе, кращим винам Півдня Італії, хлібу з Альтамури та багато іншого.

Крім знайомства з гастрономічними традиціями Апулії, на Вас чекають також історичні пам'ятки – Базиліка Святого Миколая, казкові трулли в Альберобелло, замок Фрідріха II Кастель-дель-Монте, унікальні сассі Матери, панорамне місто на скелі Поліньяно-а-Маре, найкрасивіші гроти Італії – Кастеллана, приморське містечко Трані, аутлет у Мольфетті.

У вартість входить
Транспортне обслуговування;
22
7 ночей у готелі категорії 4*;
22
7 сніданків і вечерь;
Більше 10 екскурсій за програмою;
Кулінарний курс і дегустація приготовлених страв;
Професійні гіди в основних містах;
Асистенція під час усього туру;
У вартість не входить
Авіапереліт;
22
Доплата за високий період;
22
Доплата за FB + Євро;
22
Додаткові екскурсії;
22
Обіди в ресторанах;
22
Вхідні квитки в музеї, замки, археологічні зони тощо;
Для власників не біометричних паспортів;
22
Київ – Барі – Мольфетта – Барі – Кастеллана-Гротте – Альберобелло – Поліньяно-а-Маре – Матера – Альтамура – Трані – Барлетта – Трані – Барі – Київ
День 1
Київ - Барі

Виліт із Києва.

Прибуття учасників до міжнародного аеропорту Барі "Karol Wojtyla", трансфер до готелю.

Розміщення в готелі. Вітальний аперитив. Вечеря і відпочинок у готелі. Барі – столиця регіону Апулія, розташована біля самої основи каблука італійського чобота. "Якби в Парижі було море, він був би маленьким Барі", – із зарозумілістю справжніх жителів півдня стверджують місцеві мешканці, і ця думка вельми схожа на істину: повітря тут просякнуте чарівністю середньовічних європейських міст, а велика кількість визначних пам'яток може сміливо конкурувати з історичним центром столиці Франції.

День 2
Барі - Мольфетта - Барі

Проживання в готелі категорії 4* в Барі.

Екскурсія в Барі. Відвідування базиліки Святого Миколая, що протягом століть зберігає мощі Святого Миколая Угодника – одного з найбільш шанованих святих усього православного світу.

Відвідування нормано-арагонського замку в Барі. Прогулянка Старим містом, що вражає своїми вузькими й вигнутими вуличками. Огляд Кафедрального собору Святого Сабіно, Театру Петруцеллі.

Обід у традиційному трактирі в історичному центрі Барі.

Екскурсія в Мольфетту – місто шопінгу. Величезний торговий центр у передмісті Барі, де за доступними цінами представлені марки як високого класу, так і середнього рівня.

Повернення в готель.

Вечеря і відпочинок у готелі.

День 3
Барі – Кастеллана-Гротте – Альберобелло – Монополі – Поліньяно-а-Маре – Барі

Сніданок у готелі.

Екскурсія в містечко Кастеллана-Гротте, знамените на весь світ своїми унікальними гротами, відкритими спелеологом Франко Анеллі 23 січня 1938 року. На глибині 70 метрів Ви зможете милуватися найнеймовірнішими формами блискучих білих кристалів, гострими сталактитами і сталагмітами. Протяжність повного маршруту становить три кілометри, і наприкінці шляху на Вас чекає "Білий грот", який експерти вважають найкрасивішим у світі завдяки його незвичайній білизні й урочистості. Вартість вхідного квитка – 15 євро.

Екскурсія в монументальну зону Альберобелло – казкове місто серед реального світу. На сьогодні вважається однією з найпопулярніших визначних пам'яток Італії. А знамените це місце завдяки своїм унікальним житловим будівлям – труллі, які з 1996 року входять до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

В Альберобелло налічується більше 1500 труллі різного типу. Шопінг у характерних магазинах-труллі та дегустація місцевих продуктів. Обід у типовому ресторані-труллі. Як альтернативу можемо запропонувати екскурсію в Монополі. Визначною пам'яткою міста є замок Карла V, будівництво якого було завершено в 1522 році. Замок має форму пентаграми, і він розташований на височині-мисі, яка відділяє його від решти міста.

Екскурсія в Поліньяно-а-Маре – надзвичайне місто грецького походження, що височіє на скелястому плоскогір'ї зі стрімкими урвищами над самим морем.

Повернення в готель.

Вечеря і відпочинок у готелі.

День 4
Барі - Матера - Альтамура - Барлета

Сніданок у готелі.

Екскурсія в Матеру. Вам належить відвідати унікальний середньовічний міський комплекс, розташований у сусідній області Базиліката на схилі глибокої природної ущелини. Наприкінці 1993 року ЮНЕСКО оголосила "сассі" – стародавні печерні квартали міста Матера – надбанням усього людства. У збережених до наших днів печерах-гротах люди жили до кінця 60-х років минулого століття, по суті, у первісних умовах. Відвідування цього міста залишає незабутні враження!

Для багатьох стане відкриттям той факт, що саме тут знімали культовий фільм Мела Гібсона "Страсті Христові". Ви побачите барокову площу Вітторіо Венето з оглядовим майданчиком на район "Сассі", Кафедральний собор, печерні храми з візантійськими фресками XI-XIV століть і залишками винних льохів, унікальний музей Селянського побуту, облаштований у будинку-печері, який усього кілька десятиліть тому ще був житловим. Обід у ресторані Матери з дегустацією традиційного хліба.

Екскурсія в Альтамуру. Відвідування приватної пекарні, яка відома своїм виробництвом хліба, тараллі, хлібних паличок і фокачча. Ви дізнаєтеся багато цікавого про технології виготовлення хлібних виробів, а також спробуєте свіжоспечений гарячий хліб Альтамури – перший у Європі продукт, який було удостоєно статусу D.O.P. (denominazione di origine protetta – гарантоване найменування за походженням).

Розміщення в массерії категорії 4* у районі Барлетти. Вечеря і відпочинок.

День 5
Барлета - Трані - Барлетта

Сніданок у готелі. День пасти.

Сніданок у готелі. День пасти.v

Відвідування господарства з виробництва сиру з оглядом виробничих приміщень і можливістю взяти участь у процесі виробництва знаменитих сирів моцарелла і боккончіно. Дегустація апулійських сирів.

Відвідування сімейної фабрики з виробництва пасти, яку виготовляють лише вручну. У Вас буде унікальна можливість взяти безпосередню участь у процесі приготування італійської пасти, типової для регіону Апулія – орек'єтте і тальятелле.

Екскурсія в олійницю, де під керівництвом самого власника Ви познайомитеся з процесом виробництва оливкової олії та дізнаєтеся секрет приготування знаменитого масла Extravergine. Після екскурсії відбудеться дегустація масла, різних сортів оливок і легких закусок, характерних для цього регіону. Після дегустації на туристів чекає міні-курс з італійської кухні. Дегустація приготовлених страв.v

Обід у ресторані.

 

Екскурсія історичним центром Трані, відвідування Кафедрального собору Трані, який часто називають "Королем апулійських соборів". Собор присвячений покровителеві міста, святому Миколаю Паломнику. Це найвеличніша споруда в місті, чудовий зразок апулійської романської архітектури. Прогулянка стародавньою вулицею, що тягнеться уздовж моря, Via Comunale, і яка приведе Вас у напрочуд гарний порт з безліччю барів, ресторанів, традиційних магазинів і сувенірних крамниць.

Повернення в готель. Вечеря і відпочинок.

День 6
Барлета

Сніданок у готелі. Винний день.

Відвідування таємничого Замку Castel del Monte (спадщина ЮНЕСКО). За основу двоповерхової будівлі Кастель-дель-Монте було взято абсолютно нестандартну форму правильного восьмикутника, завдяки якій замок і залишається єдиною фортифікаційною спорудою з таким незвичайним плануванням.

Обід в околицях замку.

Екскурсія в одну з кращих виноробень на Півдні Італії. Туристам покажуть процес виробництва апулійського вина. Після огляду винних погребів учасники під керівництвом професійного сомельє продегустують кращі апулійські вина з легкими закусками.

Кулінарний курс у ресторані-массерії. Дегустація приготовлених страв.

 

Вечеря і відпочинок у готелі.

 

День 7
Барлета - Трані

Сніданок у готелі. Трансфер в Трані.

Вільний день у Трані.

Трані – місто, що живописно розташоване серед виноградників та оливкових гаїв і відоме видобутком каменю. Найголовнішою визначною пам'яткою міста є Кафедральний собор, присвячений Святому Миколаю Пілігриму. Собор розташований на відкритому з усіх боків узвишші, повернувшись одним боком до моря.

Недалеко від собору міститься Норманський замок. Його було зведено в 1233 році за наказом Фрідріха II. Імператор і його син Манфред часто зупинялися в замку.

Вечеря в ресторані міста. Ніч у готелі.

День 8
Трани - Барі - Київ

Сніданок у готелі. Трансфер в міжнародний аеропорт міста Барі «Karol Wojtyla».

Виліт до Києва.

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Вартість на одну людину в номері DBL / Нb при групі 4/6 чол - 1595 євро.

Вартість для групи від 8 осіб - за запитом.

Додаткова інформація

Вильоти щосуботи. За запитом можливий виліт в інший день.

Під час подорожі туристична фірма залишає за собою право змінювати готелі по маршруту на готелі такого ж класу і вище.

Порядок проведення екскурсій за програмою може змінюватися залежно від погодних умов, розкладу роботи музеїв, місцевих свят та інших побічних чинників.

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Діана Слободинська
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: (063) 284-33-15, 044-237-12-01
  • Вн. номер: 311
  • e-mail: [email protected]
  • Ім'я: Марина Слободинська
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: (097) 874-88-14, 044-237-12-01
  • Вн. номер: 113
  • e-mail: [email protected]