4990
₴UAH
4 днів

Херсон – Асканія Нова – Арабатська стрілка – Бирючий острів – Генічеськ – Озеро Сиваш – Олешківські піски – Херсон

Країни:

Опис туру

Подорож найцікавішими заповідними місцями півдня Херсонщини – від пустелі Олешківських пісків, через квітучу Асканію Нову до берегів Азовського моря - найчарівніших місць Арабатської стрілки, до унікального заповідника на Бирючому острові. Ми підібрали для Вас все найцікавіше, що можна побачити в цьому регіоні.

В біосферному заповіднику Асканія-Нова Ви підете не “стандартним” маршрутом, а здійсните виїзд в степ на машинах, своєрідне “ретро фотосафарі”. Ми покажемо Вам у всій красі не лише дендропарк і зоопарк, а й величезні вольєри з копитними і дикий заповідний степ.

На Арабатській стрілці на Вас чекає комфортний відпочинок на морі, колоритні страви місцевої рибальської кухні та ексклюзивна подорож катером на Бирючий острів – колишню режимну територію, де стада копитних живуть у вільних умовах, як в африканській савані.

У вартість входить
Проживання у пансіонаті;
22
Сніданки і вечері в пансіонаті;
22
Транспортне обслуговування, екскурсії та вхідні квитки;
22
Медична страховка.
У вартість не входить
Додаткова екскурсія;
22
Доплата за одномісне проживання;
Квитки на потяг;
Особисті витрати.
Херсон – Асканія Нова – Арабатська стрілка – Бирючий острів – Генічеськ – Озеро Сиваш – Олешківські піски – Херсон
День 1
Херсон – Арабатська стрілка

Прибуття в Херсон поїздом №102, зустріч на вокзалі о 08:50

З інших міст можна приєднатись до 10 год, в ході екскурсії по місту

Коротка оглядова екскурсія по місту.

Трансфер в Асканію-Нову.

Обід (факультативно).

Екскурсія маршрутом зоологічного парку «Новою асканійською стежкою» (3 год, новий розширений маршрут з виходом на зовнішні ставки та спостережний орнітологічний пост).

Один із кращих заповідників Європи. Асканійський зоопарк не схожий на інші зоопарки, адже тварини тут мають набагато більше простору, а більшість з них взагалі утримується в напіввільних умовах в степах Великого Чапельського поду. Птахи вільно перелітають з місця на місце, тримаючись поблизу численних ставків. Рукотворним шедевром став вирощений у спекотному степу дендропарк зі столітніми деревами, який ми рекомендуємо відвідати навесні під час цвітіння церсісів, катальп та інших декоративних видів.

Трансфер на Арабатську стрілку.

Поселення в пансіонаті "Київська Русь", неподалік від моря.

Вечеря, вільний час.

День 2
Арабатська стрілка - Бирючий острів – Генічеськ

Сніданок.

Факультативна подорож катером на Бирючий острів* (Азово-Сиваський національний парк); екскурсія на відкритій машині по острову, вздовж пасовищ копитних (тут водяться олені, лані, кулани, муфлони, фазани, чисельність копитних – кілька тисяч).

Фотосафарі продовжимо на Бирючому острові, що в Азовському морі. Режимна територія, що є частиною Азово-Сиваського Національного парку, перебуває у підпорядкуванні державного управління справами. Потрапити сюди складніше, адже крім отримання спеціального дозволу, потрібно ще якось транспортуватись на острів. Для груп це простіше і дешевше. Орендуємо катер, прогулянковий кораблик чи навіть риболовецьку шхуну і прямуємо до острова.

Тут нас чекає пляж "а ля Багами". Десятки кілометрів чистих пісків – для нас одних. На острові у вільних умовах (абсолютно вільних, якщо не рахувати сітки на перемичці з Федотовою косою – захисту від непроханих гостей) проживають тисячі оленів, ланей, куланів та муфлонів. Тут вони повноцінні господарі свого острова.

Повернення катером в Генічеськ. Обід (факультативно). 

Повернення в пансіонат, вільний час. Відпочинок на морі. Вечеря.

День 3
Арабатська стрілка - Сиваш

Сніданок.

Екскурсія по Арабатській стрілці.

Найдовша в Україні піщана коса, яка розділяє Сиваш і Азовське море. Ми оглянемо найцікавіші місця стрілки – Генічеську гірку (найвища точка, звідки відкривається панорама коси, численних озер на Сиваші і Азовського моря), протоки і мости над ними, побуваємо в Генічеську, відвідаємо термальні джерела з лікувальною водою (тут можна скупатись як в термальних водах, так і в Азовському морі)

Соляні розробки Сивашу.

Колись тут працював потужний солезавод, сиваська природна йодована сіль завойовувала перші місця на міжнародних виставках та експортувалась за кордон. Вода в цих сиваських озерах має характерний рожевий колір (так зване «рожеве озеро»), завдяки високому вмісту каротиноїдів. Сьогодні ще можна побачити спеціальні чеки, в яких за теплої погоди кристалізується сіль. Друзи кристалічної солі стануть гарним сувеніром, який ви можете повезти додому.

Повернення в пансіонат, вільний час. Обід (факультативно).

Водна екскурсія катером по Сивашу.

Екскурсія катером по Сиваському мілководді, яке являє собою лабіринт островів, озер та водних проток. Спостереження за птахами. Огляд Тонкої протоки, Великого гирла, островів Верблюжий та Круглий. Під час водної екскурсії можна побачити не лише чапель, мартинів чи бакланів, але й навіть пеліканів.

Вільний час, відпочинок на морі. Вечеря.

День 4
Асканія-Нова – Херсон

Сніданок.

Виїзд з пансіонату.

Трансфер в Асканію-Нову. Фотозупинка «Заповідний степ».

Найцінніше багатство Асканії – єдина в Європі ділянка заповідного цілинного степу, якої ніколи не торкався плуг. В першій половині травня тут зацвітає ковила, і коли вітер гойдає її білосніжні коси, то наче перекочує хвилі над морем. Лише тут можна побачити справжній український степ, який виглядає саме так, як і кілька століть тому, коли козаки походами ходили на Крим.

Екскурсія "Ретро-фотосафарі” в автомобілі" ** – в заповіднику Асканія-Нова. Маршрут екскурсії пролягає через степову ділянку, де тварини утримуються в напіввільних умовах. Ви можете не лише побачити їх зблизька, але й вийти з машини, і зробити собі фотографії на фоні степу, де пасуться численні стада копитних. Ми проїдемо через загони з тваринами, де можна побачити антилоп, коней Пржевальського, оленів, зебр, страусів та через весь дендропарк – стару і нову його частину. По закінченні автомобільної частини гіди проведуть пішохідну екскурсію в старій частині дендропарку.

Обід (факультативно).

Трансфер до Раденська. Екскурсія по Національному природному парку “Олешківські піски”.

Екскурсія екологічною стежкою в супроводі наукових співробітників національного природного парку.

Олешківські піски відомі, як найбільша в Європі пустеля, і пейзажі, які ви тут побачите, вас не розчарують.

Також ви дізнаєтесь, як утворилась ця гігантська смуга пісків, що тягнеться від Нової Каховки аж до морського узбережжя, як на території пісків виріс найбільший в Європі штучно створений ліс (який і зупинив рух пісків, що засипали поля і автомобільні дороги), та чому в самому серці масиву залишилась ця піщана арена, вільна від лісу.

Трансфер до Херсону. Від’їзд до Києва поїздом №102 о 18:14.

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Вартість базової програми:
4990* грн з особи - при двомісному поселенні в номерах пансіонату
4800* грн з особи - при тримісному поселенні в номерах пансіонату
5400* грн з особи - при одномісному поселенні в номерах пансіонату

При поселенні в новому корпусі (великі просторі номери-студії, 2020 р.) вартість базової програми:
5600* грн з особи - при двомісному поселенні
5200* грн з особи - при тримісному поселенні
4900* грн з особи - при чотиримісному поселенні

Додаткова інформація

*За умов штормової погоди виїзд катером на Бирючий острів може бути замінено на трансфер мікроавтобусом. У випадку, якщо неможливо буде здійснити екскурсію на Бирючий острів у програму буде внесено додаткову факультативну екскурсію. В штормову погоду катер в море не виходить. Можливий варіант добирання по суші (об’їзд через  Кирилівку, близько 3-4 год в одну сторону) Екскурсія може бути відмінена адміністрацією заповідника у випадках, передбачених їх внутрішніми правилами.

Організатори туру залишають за собою право змінювати порядок і графік екскурсій, або замінювати їх на рівноцінні.

Вартість факультативних екскурсій може змінюватись, залежно від вартості пального та кількості учасників в групі.

 **Екскурсія «ретро-фотосафарі» може бути відмінена адміністрацією заповідника у пожежонебезпечний період, або ж у випадку дощової погоди. В такому випадку буде організовано пішохідну екскурсію по дендропарку (велике кільце) та відвідування музею.

Залізничні квитки Ви можете придбати самостійно, або замовити у нас їх викуп через сайт Укрзалізниці. Час прибуття з інших міст до Херсону прохання узгоджувати з менеджером по туру.

Схема посадки учасників в автобус, розподіл номерів для проживання і поділ на групи під час екскурсій відбувається по черговості бронювання і оплати туру.

Пансіонат «Київська Русь» розташований на Арабатській стрілці в 12 км від Генічеська Херсонської області на березі теплого Азовського моря. Територія пансіонату озеленена та потопає в квітах, тут висаджено численні фруктові та декоративні дерева й кущі, споруджено бесідки. До пляжу орієнтовно 10 хвилин неспішної ходи. Любителі фотографії та фотомисливці можуть у вільний час ще й спостерігати за птахами на озері Сиваш.

Для нашої групи замовлено посилене туристичне харчування, місцеві кухарі порадують Вас різними кулінарними цікавинками, зокрема стравами азовської рибної кухні, які не залишать байдужим жодного гурмана. Також замовляємо доставку в’яленої і копченої риби до пансіонату, знамениті азовські бички стануть чудовим гостинцем, який Ви зможете взяти додому

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Микола Грепіняк
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 044-237-12-01, (096) 151-88-91
  • Вн. номер: 123
  • e-mail: ua@feeria.ua