1860
₴UAH
2 днів

Сарата – Вилкове – Єрмаків острів – Дунайський біосферний заповідник – Сарата

Країни:

Опис туру

Дельта Дунаю, лабіринт островів та численних водних проток – дунайські плавні, що стали домівкою для десятків рідкісних видів тварин та птахів, Вилкове – місто на воді, засноване старовірами-ліпованами, безкраї степи та родючі виноградники  української Бесарабії – все найцікавіше, що можна побачити в цьому унікальному заповідному куточку, створеному природою і гармонійно доповненому людиною.

Вилково – місце, де Дунай знаходить свій шлях до Чорного моря, стара частина міста знаходиться на воді, тому біля кожного двору можна побачити – човен, головний засіб пересування вилківчан.

Даний маршрут, з використанням прямого поїзда "Київ – Ізмаїл", дає Вам можливість майже вдвічі збільшити час перебування на екскурсіях у Дунайській дельті і суттєво розширити екскурсійну програму. А ще це унікальний тур, в якому Ви проведете набагато більше часу на човнах і корабликах, ніж в автомобільному транспорті! 

Приємна і смачна кулінарно-дегустаційна частина цієї подорожі – за домовленістю з керівництвом бази, ми зможемо замовляти унікальні рибні страви не лише по меню, а й по знаменитій книзі "Ліпованська рибна кухня".

У вартість входить
Трансфери за маршрутом;
Проживання в обраному номері;
22
Екскурсійний супровід;
22
Страхування.
У вартість не входить
Проїзд потягом:
Обіди;
Особисті витрати, чайові гідам і водієві.
Сарата – Вилкове – Єрмаків острів – Дунайський біосферний заповідник – Сарата
День 1
Сарата – Вилкове – Єрмаків острів

Прибуття в Сарату поїздом № 145 о 08:10 (відправлення з Києва о 17:40, варіанти добирання з інших міст уточнюйте в менеджера по туру).

Організовуємо додатковий трансфер з Одеси для учасників, які прибувають потягами №53, №59, №92, №105 з Харкова, Дніпра, Костянтинівки, Полтави, Кропивницького, Вінниці та інших міст, прибуття в Одесу до 06:30), вартість трансферу уточнюйте.

Трансфер у Вилкове. Сніданок.

Пішохідна екскурсія по місту, огляд річкового порту на Дунаї, старообрядних храмів, водних "вуличок" (каналів-єриків), рибного ринку.

Фішка туру! Чотиригодинна водна екскурсія по рукавах Дунаю територією Дунайського біосферного заповідника (факультативно з обідом на острові).

Корабликом до моря, до символічного "нульового кілометру" Дунаю, кільцевий маршрут по різних рукавах Дунаю. Пікнік на острові з юшкою по-вилковськи (готується з сазана).

Територія заповідника охоплює єдину "живу дельту" Європи, де за рахунок нанесеного рікою намулу щороку утворюються нові острови, а територія материка «приростає» на кількасот гектарів. Численні рукави і протоки утворюють справжній лабіринт, це місце гніздівлі сотень видів птахів, в тому числі й пеліканів, які стали «візитівкою» заповідника.

Маршрут прокладено так, що до моря кораблик йде одним гирлом Дунаю, а назад іншим. По дорозі побачимо дачні ділянки вилковчан, розділені каналами-єриками та численні тимчасові хатинки рибалок, адже саме тут, і саме навесні вони виловлюють дунайського оселедця. Прибувши до символічного "нульового" кілометру (місце, де Дунай впадає в море), робимо зупинку і виходимо на берег. Саме тут на піщаних косах можна побачити численних птахів, зокрема пеліканів.

Повернення у Вилкове.

Екскурсія "Місто на воді" – подорож каналами-єриками на дерев’яних човнах по місту (кільцевий маршрут).

Вільний час, вечеря. Кулінарно-дегустаційна частина туру – унікальні страви, приготовлені по книзі “Ліпованська рибна кухня” (замовляємо їх на вечерю та на обід 2-го дня).

Ночівля.

День 2
Дунайський біосферний заповідник – Сарата

Сніданок.

Факультативна екскурсія в супроводі фахівців-орнітологів Дунайського біосферного заповідника на острів Єрмаків (корабликом вгору по Дунаю, вздовж румунського берега + 2-3 км пішки по острову, разом близько 4 год).

Це подорож навкруги острова з приблизно 2-3 км пішого маршруту. Судно висадить групу за 2 км від вершини острова та буде чекати на неї в самій верхній його точці. Піший маршрут буде проходити по дамбі між плавневім лісом та внутрішніми водоймами острова. Повернення на базу – по іншому рукаві Дунаю, тобто ми зробимо «кільце» навколо самого острова.

Острів Єрмаків, площею 2333,7 га, є одним з найбільших островів в українській дельті Дунаю. Простягається з заходу на схід на 9,6 км та з півночі на південь на 3,6 км. У природному стані о. Єрмаків кожну весну підтоплювався паводковими водами Дунаю, які збагачували землю біогенами та живили рослинність острову. В сезон з високим рівнем води на острові формувалися нерестовища та місця для нагулу молоді риби. Луки на деякий час перетворювалися на озера, на яких харчувалися велика кількість птахів, в тому числі й «червонокнижних». Влітку рівень води на острові знижувався, залишаючи рослинність та збагачені ґрунти, а наступної весни цикл повторювався, створюючи умови для розвитку одного з куточків дельти Дунаю.

Зараз о. Єрмаків має одне із найважливіших місць для відтворення та сезонних скупчень популяцій птахів Дунайського біосферного заповідника. На його території  відмічено перебування 220 видів птахів, що складає близько 80% всіх відомих представників фауни заповідника, та близько 53% відомих для фауни України. Із ссавців тут мешкають зникаючі в Європі дикий лісовий кіт та норка європейська. Також маються дикий кабан та косуля. На острові випасаються напівдикі корови та коні.

Обід, виїзд з бази.

Відвідування унікального краєзнавчого музею.

Трансфер в Сарату. Дорогою відвідаємо виноградники у селі Струмок (за умов хорошої погоди) та продегустуємо вина одного із кращих виробників натуральної органічної продукції в Україні – Валерія Петрова. Вино можна буде придбати за ексклюзивними цінами.

Від’їзд поїздом №146 о 20:17 (прибуття до Києва о 09:43).

Організовуємо додатковий трансфер до Одеси для учасників, які відправляються потягами №53, №7, №12, №105 до  Харкова, Дніпра, Львова, Полтави, Кропивницького, Вінниці та інших міст, відправлення з Одеси після  21:00), вартість трансферу уточнюйте.

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Вартість програми:

 

із проживанням у двомісних номерах “Економ”– 1860 грн.
(гостьовий будинок “Пелікан”, санвузол у будинку)

із проживанням у номерах «Стандарт» (котеджне містечко “Пелікан-сіті”):

двомісне розміщення – 2250 грн з особи;
тримісне розміщення – 2050 грн з особи;
чотиримісне розміщення – 1870 грн з особи.

Додаткова інформація

Факультативні подорожі:

- До “нульового” кілометру - чотиригодинна водна екскурсія по рукавах Дунаю до моря + обід-пікнік на острові (480 грн дорослі, 450 грн діти до 12 років).

- Водна подорож по Дунаю на Єрмаків острів, з орнітологічною екскурсією по острову (350 грн  дорослі, 320 грн діти до 12 років).

У вартість першої водної екскурсії входить пікнік на острові, при бажанні його можна відняти, чи брати один на двох

*Примітка: вартість факультативних екскурсій (корабликом по Дунаю), які організовуються спільно з місцевим туроператором, може змінюватись, у випадку різкого здорожчання пального.

Організатори туру залишають за собою право змінювати порядок і графік екскурсій, або замінювати їх на рівноцінні.

Залізничні квитки Ви можете придбати самостійно, або, при бажанні, замовити в нас їх викуп через сайт Укрзалізниці.

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Микола Грепіняк
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 044-237-12-01, (096) 151-88-91
  • Вн. номер: 123
  • e-mail: [email protected]